بیمارستان فوق تخصصی خون و آنکولوژی "میرزامحمد صادقیان و بانو" یزد توسط وزیر بهداشت ‌و درمان و استاندار یزد افتتاح شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری یزد، روز سه‌شنبه ۲۷ شهریورماه بیمارستان فوق تخصصی خون و آنکولوژی ‌"میرزامحمد صادقیان و بانو" یزد توسط "سیدحسن قاضی زاده هاشمی" وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ‌و "محمود زمانی قمی" استاندار یزد و با حضور نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی، سرپرست فرمانداری یزد ‌و جمعی از مسئولان استان افتتاح شد.
این بیمارستان فوق تخصصی با زیربنای هشت هزار و 500 مترمربع و با 116 تخت بیمارستانی در شش طبقه افتتاح گردید و شامل بخش‌های غربالگری خون و سرطان، درمانگاه، اتاق عمل سرپایی، بخش مراقبت‌های ویژه و پیوند مغز و استخوان، خون و آنکولوژی بزرگسالان، خون و آنکولوژی اطفال، مرکز تحقیقات خون و آنکولوژی و بخش جراحی خون و آنکولوژی است.


افتتاح بخش جدید عفونی بیمارستان آیت الله شهید صدوقی(‌ره)


افتتاح بخش جدید عفونی بیمارستان آیت الله شهید صدوقی (‌ره) ‌یزد با 26 تخت بیمارستانی که در هزار و 200 مترمربع زیربنا ساخته شده است از دیگر ‌پروژه هایی بود که توسط وزیر بهداشت و استاندار یزد افتتاح شد.


افتتاح فاز یک و دو اورژانس بیمارستان آیت الله شهید صدوقی(‌ره)


وزیر بهداشت، ‌درمان و آموزش پزشکی و استاندار یزد در ادامه فاز یک و دو اورژانس بیمارستان آیت الله شهید صدوقی(‌ره) ‌یزد با 1300 مترمربع زیربنا را افتتاح کردند.
این بخش دارای 30 تخت بیمارستانی است که با اعتباری بالغ بر چهار میلیارد و 200 میلیون تومان از محل اعتبارات دانشگاه علوم پزشکی یزد به بهره‌برداری رسیده است.
گفتنی است آیین آغاز ساخت مجتمع آموزشی و درمانی دندانپزشکی "بانو تفضلی" در بیمارستان ‌آیت الله شهید صدوقی(‌ره) با زیربنای 4300 مترمربع ‌و در سه طبقه از دیگر پروژه های افتتاح شده توسط قاضی زاده هاشمی و زمانی قمی در یزد بود.

★‌خبرنگار: ‌مجید وفایی شاهی★
‌★‌عکس: ‌رضا زارع★
 


آدرس کوتاه :