با حضور «رضا اردکانیان» و هیئت همراه در شهرستان میبد،عملیات ساخت مخزن ده هزار متر مکعبی و خط انتقال آب شرب شهر میبد آغاز شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری یزد،بعد از ظهر روز پنج شنبه چهارم مردادماه،آغاز عملیات ساخت مخزن ده هزار متر مکعبی و خط انتقال آب شهر میبد با حضور وزیر نیرو،استاندار یزد،نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی  و جمعی از مدیران ملی و استانی صورت گرفت.
هدف از اجرای این پروژه ذخیره آب شرب و توزیع آب با کیفیت یکنواخت با اختلاط آب چاه ها و آب انتقالی در سایت مخازن و انتقال به داخل شهر می باشد.
 هزینه ساخت این مخرن نیز 45 میلیارد ریال و اجرای خطوط جمع آوری و انتقال آب چاه ها به سایت مخازن نیز 120 میلیارد ریال پیش بینی شده و خطوط جمع آوری در طول3 کیلومتر اجرائی خواهد شد.
گفتنی است طول خطوط انتقال این پروژه 11 کیلومتر با محل تامین اعتبار از آبرسانی به شهرهای دارای تنش آبی (اعتبارات ماده 10 و 12-تبصره 3) می باشد.
«رضا اردکانیان»وزیر نیرو پس از حضور در این برنامه برای بهره برداری و بازدید از طرح هایی در موضوع صنعت آب و برق با همراهی استاندار یزد در برنامه های مربوط به شهرستان اردکان حضور یافت.

آدرس کوتاه :