استاندار يزد:


«محمود زماني قمي» با تاكيد بر نقش تعاون در رشد اقتصادي،اجتماعي و فرهنگي كشور بيان كرد: استقامت در برابر تهديدها و مديريت مشكلات پيش روي كشور با روحيه تعاون و اخلاق مداري امكان پذير مي شود.

به گزارش اداره كل روابط عمومي استانداري يزد،سيزدهمين جشنواره تجليل از تعاوني هاي برتر استان يزد با حضور معاون وزير تعاون،كار و رفاه اجتماعي در امور تعاون،استاندار يزد،معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استاندار  و جمعي از مسئولان و تعاونگران استاني در مجموعه مشيرالممالك برگزار شد.
استاندار يزد گفت:با تقويت همكاري و نهادينه ساختن روح تعاون در جامعه مي توان براي حل مشكلات پيش روي كشور گام هاي موثري برداشت زيرا ما به فضايي مملو از موج تعاوني و اخلاق در بخش هاي مختلف نيازمنديم.
«محمود زماني قمي » افزود:كنكاش در بعضي از موضوعات نشان مي دهد آنچه امروز شاهد هستيم حاصل كاشته هاي ديروز ما است و انسان هاي عاقل و شجاع افرادي هستند كه كاستي هاي خود را بپذيرند و در صدد جبران گذشته برآيند.
زماني قمي اظهار داشت:در شرایط حاضر تنها با اخلاق مداري،روحيه تعاون و مسئوليت پذيري مي توان افرادي كه استقلال ايران و عظمت نهضت اسلامي را بر نمي تابند نااميد و تسليم كرد و در برابر فشار و تهديد هاي دشمن براي تعالي ايران اسلامي استقامت نشان داد.
وي به بهره مندي از  الگوهاي ارزشمندي چون حضرت علي (ع)،امام حسين (ع) و قمربني هاشم (ع) اشاره و خاطرنشان كرد: با تكيه بر اين الگوها و ارزش هاي اسلامي به اسطوره نياز نداريم زيرا حاكم كردن سياست و اقتصاد اخلاقي ما را به نتايج چشمگير و كارآمد مي رساند.
عالي ترين مقام اجرايي استان بيان كرد:تعاون در فرآيند رشد اقتصادي،اجتماعي و فرهنگي تاثير بسزايي دارد و اقتصاد تعاوني مي تواند در توليد،ايجادشغل و تقويت همبستگي نقش موثري ايفا كند.
استاندار يزد در پايان گفت : از مسير رفاقت،همبستگي،اخلاق و تلاش مضاعف مي توانيم  زمينه هاي به وجود آمده كه مورد سو استفاده بسياري براي نشانه گرفتن كشور قرار مي گيرد را با بازخواني اهداف چتر گسترده نهضت و انقلاب  اسلامي مديريت و تهديد ها را به فرصت تبديل كنيم.
گفتني است در اين جشنواره از تعاوني هاي برتر و موفق  استان در حوزه هاي عمومي و اختصاصي و در گرايش هاي مختلف تجليل به عمل آمد.
خبرنگار:فاطمه شريفي
عكاس:رضا زارع
 


آدرس کوتاه :