اردوي كارآفريني ویژه اشتغال روستايي در روستاي هدف گردشگري سريزد شهرستان مهريز با شركت 120 نفر از علاقه‌مندان به این حوزه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی استانداری یزد؛ اردوي كارآفريني ویژه اشتغال روستايي با حضور مديركل دفتر امور روستايي و شوراهاي استانداري يزد، مديركل دفتر جذب و حمايت از سرمايه‌گذاري استانداري يزد، فرماندار و بخشدار شهرستان مهري برگزار شد.
 مديركل دفتر امور روستايي استاندار یزد در این در حاشیه این رویداد به خبرنگاران گفت: شرکت‌کنندگان در این اردو ضمن ایده پردازی در حوزه اشتغال پايدار روستايي، با نحوه ایده پردازی، ويژگي ايده‌ها، تشكيل گروه‌های استارت‌آپي و به مرحله اجرا درآوردن ايده‌ها آشنا شدند.
«محمد يارمند» در خصوص اهميت استارت‌آپ‌ها اظهار داشت: استارت‌آپ‌ها و کسب‌وکارهای نوين نقش كليدي در اقتصاد مقاومتي دارند و مي‌توانند با ايجاد فضای اقتصادی جدید، تجربه رشد بیشتر اقتصادی را به وجود آورند.
وی با ابراز اميدواري در خصوص نتیجه‌بخش واقع‌شدن اين رويداد، بيان كرد: این‌گونه كارگاه‌ها بايد به نحوي برگزار گردد كه منجر به شكوفايي ايده‌هاي خلاق شده و با حمايت از آن‌ها زمينه تجاري‌سازي و رونق اشتغال‌زايي فراهم گردد.
 


آدرس کوتاه :