به‌منظور بررسی علل اولیه مسمومیت دانشجویان؛
كارگروه آشكارسازي و تشخيص قرارگاه پدافند زيستي استان تشكيل شد
كارگروه آشكارسازي و تشخيص قرارگاه پدافند زيستي استان با حضور مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری و دبیر شورای پدافند استان و رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی (ره) به‌منظور بررسی علل اولیه مسموميت نزديك به 300 نفر از دانشجويان دانشگاه يزد تشکیل جلسه...
در نامه‌ای از سوی رئیس ستاد انتخابات استان :
«دستورالعمل فعالیت‌های تبلیغاتی انتخابات در فضای مجازی» به رسانه‌ها ابلاغ شد
رئیس ستاد انتخابات استان یزد در نامه به رسانه‌های برخط و مجازی، مشروح «دستورالعمل فعالیت‌های تبلیغاتی انتخابات در فضای مجازی» را ابلاغ کرد.
مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری یزد:
بانوان فعال اجتماعی، اقتصادی و سیاسی در بانک اطلاعاتی زنان کشور ثبت‌نام کنند
مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری یزد در نشست هم‌اندیشی با مشاوران فرمانداران در امور بانوان، بر ثبت‌نام همۀ بانوان فعال و توانمند در عرصه‌های فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و سیاسی سراسر استان در بانک جامع اطلاعاتی زنان کشور تأکید کرد.
رئیس ستاد انتخابات استان خبر داد:
تائید صلاحيت قطعي ٩٨.٩درصدي داوطلبان شوراهاي اسلامي شهر و روستا در استان يزد
معاون سياسي و امنيتي استاندار و رئیس ستاد انتخابات استان از تائید صلاحيت قطعي ٩٨.٩ درصد از داوطلبان انتخابات شوراهاي شهر و روستا خبر داد.
دبير ستاد انتخابات استان يزد دستورالعمل تبليغات رياست جمهوري را تشريح كرد
دبير ستاد انتخابات استان يزد با اعلام مفاد دستورالعمل ستاد انتخابات كشور براي تبليغات رياست جمهوري اظهار داشت: نامزدين دوازدهمين دوره رياست جمهوري مي توانند پوستر و عكس در دو فرم و صرفاً كاغذي، بدون محدوديت سايز منتشر نمايند.
در ديدار با مديركل امور مرزي و پدافند غيرعامل وزارت كشور تاكيد شد؛
تهيه سند آموزشي در حوزه پدافند غيرعامل از سوي استان يزد
در ديدار مديركل پدافند غيرعامل استانداري يزد با مديركل امور مرزي و پدافند غيرعامل وزارت كشور و معاون بسيج و امور استانهاي سازمان پدافند غيرعامل بر تهيه سند آموزشي در حوزه پدافند غيرعامل (CBRNE) از سوي استان يزد با توجه به پتانسيل مركز ملّي آموزش و...
استاندار یزد:
اخلاق‌مداری و تخصص شاخصه پزشکان یزدی است/طرح تحول سلامت اقدام شایسته دولت تدبیر در بخش بهداشت و درمان است
استاندار یزد گفت: 45 درصد از تخت‌های بیمارستان‌های یزد مربوط به بیماران غیربومی است و این نشانگر اخلاق‌مداری، تخصص و رسیدگی خوب پزشکان یزدی به بیماران است.
همایش روز جوان با حضور وزیر دادگستری و استاندار یزد برگزار شد
همایش روز جوان با حضور وزیر دادگستری، استانداری یزد، جمعی از مسئولین استان و مشارکت جوانان یزدی در سالن شهید صدوقی (ره) برگزار شد. تصاویر این رویداد اجتماعی، فرهنگی را در ادامه ببینید:
استاندار یزد خبر داد:
رتبه سوم استان یزد در توسعه علم و فناوری در کشور
استاندار یزد در نشست ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی استان بابیان اینکه استان بابیان اینکه استان یزد در توسعه علم و فناوری دارای رتبه سوم در کشور است، گفت: رتبه دوم صادرات فناوری و نخستین منطقه ویژه علم و فناوری به استان یزد اختصاص دارد.
وزیر دادگستری مطرح کرد:
ضرورت تمرکز بر استفاده مطلوب از فرصت ها/ تشریح رتبه های جهانی کشور در مباحث گوناگون
وزیر دادگستری و جانشین رئیس ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی در استان یزد گفت: باید تلاشمان را بر استفاده مطلوب از فرصت‌ها متمرکز کنیم.
گزارش تصويري بازديد وزير دادگستري از كارخانه فولاد آلياژي و جهان الكترونيك
وزیر دادگستری و جانشین رئیس ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی در استان یزد با حضور در استان به همراه استاندار یزد و جمعی از مسئولان استان از کارخانه های فولاد آلیاژی و جهان الکترونیک بازدید کرد.
دبیر ستاد انتخابات استان یزد مطرح کرد:
تبليغات انتخاباتي در فضاي مجازي در چارچوب قوانين و مقررات مجاز است
دبير ستاد انتخابات استان يزد از ابلاغ دستورالعمل تبليغات در فضای مجازی از سوی ستاد انتخابات كشور خبر داد و تبلیغات در این حوزه را صرفاً در چارچوب قوانين و مقررات مجاز دانست.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد تأکید کرد:
نقش برجسته سازمان‌های مردم‌نهاد در مشارکت اجتماعی
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد در حاشیه بازدید از جشنواره و نمایشگاه مشارکت‌های اجتماعی استان با اشاره به اینکه سازمان‌های مردم‌نهاد می‌توانند فعالیت‌های اجتماعی را درزمینه های مختلف سازمان‌دهی کنند اظهارداشت: این گونه تشکل های مردمی نقش...
استاندار یزد:
حذف ‌نقش مردم در اقتصاد بزرگ‌ترین آسیب به‌نظام اقتصادی کشور است
استاندار یزد در شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی گفت: دور کردن مردم از خوداتکایی نوعی بیماری اقتصادی است؛ چراکه با حذف نقش مردم بزرگ‌ترین آسیب را به‌نظام اقتصادی کشور می‌زند.
استاندار یزد:
زبان از بیان ارزش‌های خانواده‌ جانبازان و ایثارگران عاجز است/ مشارکت مردم در انتخابات دشمن را حیران کرده است
استاندار یزد در جمع خانواده‌های جانبازان و ایثارگران استان اظهار داشت: زبان از بیان شایسته و بایستۀ ارزش‌های خانواده‌ جانبازان و ایثارگران نقش‌آفرینی‌های آنان عاجز است.
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری یزد:
مقابله با موج چهارم ایدز نیازمند ائتلاف همگانی است
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری یزد در جلسه سلامت، ایمنی و امنیت غذایی استان با اشاره به اینکه مقابله با موج چهارم ایدز نیازمند ائتلاف همگانی است؛ گفت: استان برای مقابله با موج چهارم ایدز که تلفیقی از اعتیاد تزریقی و انتقال جنسی است،...
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد:
روابط عمومی‌ها آرامش و اعتماد را در جامعه افزایش دهند
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد و نایب رئیس شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان گفت: آنچه در حوزه روابط عمومی‌ها مهم است ایجاد فضایی بانشاط، آرام، پاسخگویی مناسب و ارائه شفاف عملکردهای سازمان‌ها است.
استاندار یزد:
روابط عمومی زبان گویای دستگاه‌های اجرایی است
استاندار یزد در نشست شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان گفت: روابط عمومی زبان گویای دستگاه‌های اجرایی است.
سرپرست اداره كل روابط عمومی استانداری یزد تأکید كرد:
ضرورت تعامل روابط عمومی‌ها با رسانه‌ها / سند راهبردي روابط عمومی‌ها را پیگیری می‌کنیم
سرپرست اداره كل روابط عمومی استانداری یزد در نشست شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان گفت: روابط عمومی‌ها باید به رسانه‌ها جوابگو باشند و تعامل و همراهی خود با رسانه‌ها را افزایش دهند.
دبیر ستاد انتخابات استان خبرداد:
آغاز دوره آموزشي اعضاي شعب و نمايندگان فرمانداران و بخشداران
دبير ستاد انتخابات استان گفت: دوره آموزشي ويژه اعضاي شعب و نمايندگان فرمانداران و بخشداران از 12 ارديبهشت آغازشده و تا 26 ارديبهشت ادامه خواهد داشت.
مدیرکل مدیریت بحران استان مطرح کرد:
خشک‌سالی و مگس مدیترانه‌ای پر خسارت‌ترین عوامل بحرانی در سال گذشته
مدیرکل مدیریت بحران استان در جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران استان گفت: خشک‌سالی و بحث مگس مدیترانه‌ای دو مشکلی بوده که بیشترین خسارت‌ها را در سال گذشته به همراه داشته است.
مديركل دفتر امور اجتماعي و فرهنگي استانداري خبر داد:
برگزاری نمایشگاه و جشنواره مشارکت‌های اجتماعی در پانزدهم و شانزدهم اردیبهشت
مديركل دفتر امور اجتماعي و فرهنگي استانداري گفت: نمایشگاه و جشنواره مشارکت‌های اجتماعی استان، پانزدهم و شانزدهم اردیبهشت باهدف ترویج فرهنگ کار اجتماعی و داوطلبانه در پارک آزادگان یزد برگزار می‌شود.
استاندار یزد:
مشارکت عمومی مهم‌ترین راه‌کار پیشگیری از بحران/ استان به همۀ راه‌کارهای صرفه‌جویی در آب توجه کرده است
استاندار یزد در جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران استان به محورهای مقابله با بحران اشاره کرد و گفت: آگاه‌سازی مردم دربارۀ بحران‌ها و مشارکت عمومی مهم‌ترین راهکار برای پیشگیری از بحران است.
استاندار یزد تأکید کرد:
لزوم ارتقا برنامه‌های آموزشی در حوزه اعتیاد
استاندار یزد در کنگره بین‌المللی اعتیاد و رفتارهای پرخطر گفت: لازم است برنامه‌های آموزشی و درمانی را برای معتادان و افرادی که سابقه اعتیاد در خانواده‌دارند ارتقا دهیم.
معاون هماهنگي و امور اقتصادي و توسعه منابع استاندار:
تغييرات صنعتي، مالي و مديريتي در واحدهاي توليدي ضروری است
معاون هماهنگي و امور اقتصادي و توسعه منابع استاندار يزد اظهار داشت: براي رفع مشكلات و معوقات بانكي لازم است واحدهاي توليدي تغييرات صنعتي، مالي و مديريتي را به‌سرعت در دستور كار قرار دهند كه با مشكلات بيشتري مواجه نشوند.
استاندار یزد مطرح کرد:
12 هزار تبعه خارجی در استان مشغول به تحصیل هستند/ 28 مدرسه مستقل ویژه فرزندان اتباع خارجی
استاندار یزد در گردهمایی دفاتر اداره کل امور اتباع و کمیساریا با اشاره به تأکید مقام معظم رهبری مبنی بر تحصیل فرزندان اتباع خارجی مجاز و غیرمجاز در کشور بیان کرد: اکنون 12 هزار دانش‌آموز تبعه خارجی در استان داریم که همۀ امکانات آموزشی در اختیار آن‌ها...
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد:
اقدامات متعددی در حوزۀ اشتغال و مسکن اتباع خارجی انجام‌شده است
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد در گردهمایی دفاتر اداره کل امور اتباع و کمیساریا گفت: در حوزه‌های مختلف اعم از اشتغال و مسکن و دیگر مسائل مرتبط با اتباع خارجی اقدامات و برنامه‌های متعددی در استان یزد انجام‌شده است.
رئیس دفتر نمایندگی کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل متحد در ایران:
اقدامات ایران دستاوردهای ملموسی برای پناهندگان داشته است
رئیس دفتر نمایندگی کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل متحد در ایران بیان کرد: مهم است که ما بدانیم دستاوردهای مختلفی در حوزۀ سلامت، معیشت و آموزش برای پناهندگان خواهیم داشت و مهم است که درک کنیم اقدامات ما ثمربخش خواهد بود.
مدیرکل اداره امور اتباع و مهاجران خارجی وزارت کشور:
بی‌نظیرترین طرح‌های مرتبط با اتباع خارجی در استان یزد اجراشده است
مدیرکل اداره امور اتباع و مهاجران خارجی وزارت کشور در گردهمایی دفاتر اداره کل امور اتباع و کمیساریا گفت: استان یزد جزو استان‌هایی است که بالاترین تراکم جمعیتی اتباع را دارد و مدیران این استان نیز جزو مدیران پیشرو در حوزۀ ساماندهی اتباع هستند.
استاندار یزد خطاب به مدیران استان:
مشکل سرمایه‌گذاری با تسهیلات حل نمی‌شود؛ پیچ‌وخم‌های اداری را کم کنید
استاندار یزد در هفدهمین نشست سرمایه‌گذاری استان یزد خطاب به مدیران استان؛ اظهار داشت: مشکل سرمایه‌گذاری با پرداخت تسهیلات حل نمی‌شود و لازم است بخشی از پیچ‌وخم‌های اداری را کم کنیم، به همین منظور مرکز خدمات سرمایه‌گذاری را راه‌اندازی کرده‌ایم.
جلسۀ آموزشی توجیهی هیئت بازرسی انتخابات شهرستان‌های استان برگزار شد
مدیرکل دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری و دبیر هیئت بازرسی انتخابات استان گفت: استان یزد تعداد 876 بازرس برای انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا خواهد داشت.
با حضور مدير كل دفتر امور اجتماعي و فرهنگي استانداري؛
ویژه‌برنامه‌های دهۀ مهدویت تصویب شد
در جلسۀ ستاد هماهنگی نهادهای دولتی و غیردولتی استان ویژه‌برنامه‌های دهۀ مهدویت مطرح و مورد تصویب قرار گرفت.
استاندار یزد:
معلم چراغ فروزان هدايت و نجات‌بخش آدميان از جهل و ناداني است
استاندار یزد با صدور پیامی ضمن گرامیداشت سالروز شهادت استاد فرزانه شهید مرتضی مطهری، معلم را چراغ فروزان هدايت و نجات‌بخش آدميان از ظلمت جهل و ناداني دانست.
رئیس ستاد انتخابات استان یزد مطرح کرد:
شعب اخذ رأی شوراهای اسلامی در اردکان و میبد تمام مکانیزه است/رسیدگی به شکایت داوطلبان تا 18 اردیبهشت نهایی می‌شود/مشارکت بالغ بر 24 هزار نفر در امر برگزاری انتخابات استان
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار و رئیس ستاد انتخابات استان یزد در جمع خبرنگاران اعلام کرد: انتخابات شوراهای اسلامی در حوزه‌های انتخابیه شهرهای میبد و اردکان به‌صورت تمام مکانیزه برگزار می‌شود.
رئیس کمیته فناوری اطلاعات ستاد انتخابات استان یزد:
سرعت و دقت، دستاورد صندوق‌های مکانیزه اخذ رأی است
رئیس کمیته فناوری اطلاعات ستاد انتخابات استان یزد در خصوص برگزاری انتخابات تمام مکانیزه در شهرهای میبد و اردکان گفت: انتخابات شوراهای اسلامی در شهرهای اردکان و میبد به‌صورت تمام مکانیزه انجام می‌شود که سرعت و دقت دستاورد این اقدام خواهد بود.
جشن فارغ‌التحصیلی دانشجويان مركز علمي كاربردي استانداري يزد برگزار شد
با حضور سرپرست مركز آموزش علمي كاربردي استانداري یزد و معاون فرهنگي دانشگاه جامع استان، جشن فارغ‌التحصیلی دانشجويان اين مركز برگزار شد.
در جلسۀ شورای اسلامی استان:
مسائل بخش کشاورزی روستاهای استان بررسی شد
در جلسۀ شورای اسلامی استان که با حضور معاون اداره جهاد کشاورزی استان برگزار شد مسائل بخش کشاورزی روستاها بررسی شد.
پیام استاندار یزد به پیام استاندار یزد به مناسبت روز کار و کارگر
استاندار یزد در پیامی به مناسبت روز جهانی کار و کارگر این روز را به همه کارگران زحمتکش و تلاشگر استان یزد تبریک گفت.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد:
رویکرد کمیسیون کارگری دفاع از حقوق کارگران است
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد در جمع نمایندگان شوراهای کارگری استان با اشاره به اینکه کمیسیون کارگری شورای تأمین با حضور نمایندگان کارگران فعال است؛ اظهار داشت: رویکرد کمیسیون کارگری دفاع از حقوق کارگران به‌عنوان قشر مهم و زحمت‌کش نظام...
استاندار یزد:
حسین ابن علی (ع) سراسر گفتار و کردار عشق و شیدایی است
استاندار یزد در پیامی به مناسب روز پاسدار و روز جانباز؛ حسین‌ابن‌علی (ع) را سراسر گفتار و کردار عشق و شیدایی دانست و این عشق را ناشی از شناخت عمیق خداوند عنوان کرد.
استاندار یزد:
قانون ملاک عمل در تبلیغات انتخاباتی باشد/ لزوم برجسته‌سازی نقاط قوت کاندیداها توسط هواداران آن‌ها
استاندار یزد در جلسه ستاد پیشگیری از جرائم انتخاباتی گفت: تبلیغات انتخاباتی باید همراه با قانون باشد و سلایق را کنار بگذاریم چراکه رعایت این نکته در زمان انتخابات و تبلیغات مربوط به آن به نفع کشور و نظام است.
رییس ستاد انتخابات استان یزد:
فضای مجازی و مناظره های تلویزیونی، جای تبلیغات محیطی را گرفته است
رییس ستاد انتخابات استان یزد گفت: تبلیغات فضای مجازی و مناظره های تلویزیونی، جای تبلیغات محیطی نامزدان انتخابات ریاست جمهوری را گرفته و به همین دلیل اینطور تصور می شود که تبلیغات میدانی کمرنگ شده است.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد:
پیشرفت پروژه خط انتقال آب خلیج‌فارس به یزد مطلوب است/ پیشرفت 40 درصدی مرکز شیرین سازی
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد از پیشرفت مطلوب پروژه خط انتقال آب از خلیج‌فارس به یزد و استان‌های هم‌جوار خبر داد.
با حضور استاندار یزد افتتاح شد؛
مرکز تسهیل گری و توانمندسازی کسب‌وکارهای نوپای فاوای استان
با حضور استاندار یزد و جمعی از مسئولین استان مرکز تسهیل گری و توانمندسازی کسب‌وکارهای نوپای فاوای استان افتتاح شد.
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری:
هدف جشنوارۀ مشارکت‌های اجتماعی تشویق و تقویت فرهنگ کار داوطلبانه است
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری در نشست هم‌اندیشی برگزاری جشنواره مشارکت‌های اجتماعی گفت: مشارکت داوطلبانه و فعالیت‌های جمعی ملاک پیشرفت و توسعۀ هر جامعه است.
استاندار یزد:
کارفرمایان کارگران را بازوی مشورتی خود قرار دهند
استاندار یزد در نشست «سه‌جانبه گرایی دولت، کارفرمایان و کارگران»، گفت: روز جهانی کارگر فرصت مناسبی برای افزایش همدلی، هم‌زبانی و همراهی این دو قشر است.
مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری یزد:
رشد 53 برابری زنان داوطلب عضویت در شوراها نشانۀ اندیشه‌های بلند بانوان استان است
مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری یزد در جمع نمایندگان زن دستگاه‌ها گفت: رشد 53 برابری زنان داوطلب عضویت در شوراهای اسلامی نشانۀ اندیشه‌های بلند بانوان در حوزۀ مشارکت سیاسی دانست.
استاندار یزد:
دولت تدبیر و امید به همۀ اقشار جامعه توجه کرده است/ احزاب محفلی برای رقابت‌ و اندیشه‌ورزی است
استاندار یزد با ابراز خوشوقتی از تشکیل خانه احزاب در یزد، مشارکت آفرینی و اندیشه ورزی را از ویژگی‌های تعامل احزاب برشمرد و اظهار داشت: احزاب در انتخابات نقاط قوت و ضعف نامزدهای موردنظر خود و توانمندی، کارآمدی و اشراف آن‌ها بر امور را مطرح نمایند.
مدیرکل دفتر اجتماعی و فرهنگی استانداری یزد:
جلب مشارکت سازمان‌های مردم در حوزه بیماری‌های خاص ضروری است
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری یزد در بازديد از بخش دياليز بيمارستان فرخي گفت: ضرورت دارد مشارکت بیشتر سازمان‌های مردم‌نهاد در حوزه بیماری‌های خاص و صعب‌العلاج جلب شود.
با حضور اصحاب رسانه استان؛
منشور اخلاق رسانه‌ای در انتخابات رونمایی شد
آیین رونمایی از منشور اخلاق رسانه ای در انتخابات با حضور اصحاب رسانه استان، سرپرست اداره کل روابط عمومی استانداری و مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برگزار شد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد:
استان برای حمایت خانۀ احزاب و تشکل‌های سیاسی آماده است
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد و رئیس ستاد انتخابات استان در نشست با نمایندگان احزاب استان گفت: پایگاه فعالیت‌های سیاسی استان مشخص شد تا مرکز و فضایی برای برنامه‌های مختلف سیاسی باشد و انتظار فعالیت بیشتری از خانۀ احزاب استان داریم.
مشارکت حداکثری با افزایش اعتماد وخودباوری در مردم محقق می شود
سرپرست اداره کل روابط عمومی استانداری یزد، افزایش اعتماد اجتماعی و تقویت خودباوری در مردم را موجب تحقق مشارکت حداکثری دانست و افزود: هرچه اعتماد مردم افزایش یابد و خودباوری در آنان تقویت شود، سطح مشارکت بالا می رود و راهکار اصلی افزایش اعتماد در...
همزمان با عید مبعث؛
استاندار یزد از بیماران عیادت کرد
«سید محمد میرمحمدی» استاندار یزد، معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار وجمعی از مسئولان استان با حضور در بیمارستان افشار از بیماران عیادت و با آنها گفتگو کردند.
حضور استاندار یزد در مراسم گرامیداشت شهدای پاسدار و «شهید محمد منتظرقائم»
مراسم گرامیداشت شهدای پاسدار، «شهید محمد منتظرقائم» و سالروز شکست امریکا در صحرای طبس با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه یزد، استاندار یزد، فرماندار یزد و جمعی از مسئولین استان در مسجد روضه محمدیه برگزار شد.
استاندار یزد تاکید کرد:
امانت‌داری و رعایت حق‌الناس؛ رسالت دست‌اندرکاران انتخابات / قوانین از وزارت کشور به استانداری ها ابلاغ می شود
استاندار یزد در هجدهمین جلسه ستاد انتخابات استان که با حضور اعضای هیات نظارت شورای نگهبان استان برگزار شد؛ تأکید کرد: ضرورت دارد حق‌الناس را رعایت کنیم و امانت‌دار مردم باشیم تا اعتماد آنان به‌نظام جلب شود، این رسالتی است که به دست اندرکاران انتخابات...
پيام استاندار يزد بمناسبت فرارسيدن مبعث حضرت رسول اكرم (ص)
استاندار یزد در پیامی فرارسیدن مبعث پیامبر مکرم اسلام (ص) را تبریک گفت.
در آستانه هفته معلم؛
استاندار یزد با فرهنگی پیشکسوت استان دیدار کرد
«سید محمد میرمحمدی» استاندار یزد عصر یک‌شنبه 3 اردیبهشت‌ماه با «جلیل طیبات» پیشکسوت فرهنگی استان دیدار و گفتگو کرد.
استاندار یزد مطرح کرد:
شرایط این دوره انتخابات با دوره‌های قبل متفاوت است
استاندار یزد اظهار داشت: شرایط این دوره از انتخابات با دوره‌های قبل متفاوت است و ضرورت دارد مردم با آگاهی لازم مشارکت حداکثری در انتخابات را رقم بزنند.
مديركل پدافند غيرعامل استانداري خواستار شد:
ضرورت مديريت كنترل آفت مگس مدیترانه‌ای با آگاهي بخشي به مردم
مديركل پدافند غيرعامل استانداري يزد در نشست مشترك با رئيس سازمان جهاد كشاورزي استان بر ضرورت مديريت كنترل آفت مگس ميوه مديترانه با آگاهي بخشي و اطلاع‌رسانی به مردم و كشاورزان استان به‌عنوان يك تهديد زيستي تأکید كرد.
رئیس ستاد انتخابات استان یزد:
تائید صلاحیت ٩٨.٣ درصدی داوطلبان شوراهای اسلامی در هیئت‌های نظارت
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار و رئیس ستاد انتخابات استان یزد از تائید صلاحیت ٩٨.٣ درصدی داوطلبان شوراهای اسلامی شهر و روستا در هیئت‌های نظارت استان خبر داد.
استاندار یزد:
خیراندیشی نقطۀ قوت استان است/ از افکار بلند و دید دوراندیش خیران سپاسگزاریم
استاندار یزد در جشنوارۀ خیران مدرسه‌ساز استان «خیران» و «خیراندیشی» را از نقاط قوت و برجستۀ استان یزد دانست و از همت بلند، افکار بلند و دید عمیق و دوراندیش خیران استان سپاسگزاری کرد.
استاندار یزد:
همه برای ترویج فرهنگ و سلامت عمومی به میدان بیایند/ «خودکنترلی» و «خود مراقبتی» دوعامل موثر در ارتقای سلامت
استاندار یزد در مراسم افتتاح نخستین مجمع سلامت استان گفت: هنگامی جامعه‌ای سالم خواهیم داشت که همۀ افراد جامعه برای فراگیری و ترویج فرهنگ عمومی و سلامت جامعه به میدان بیایند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار:
استان یزد آمادگی استقرار یگان‌های مختلف ارتش را دارد
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار در مراسم روز ارتش جمهوري اسلامي ايران و تجلیل از بازنشستگان اين نيرو در استان یزد اظهار داشت: استان، آمادگی خود را براي استقرار يگان هاي مختلف ارتش جمهوری اسلامی ایران اعلام نموده است.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار یزد:
اقدامات خوبی برای جذب منابع مالی خارجی در استان یزد انجام شده است
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار یزد با اشاره به شرایط خوب بین المللی برای سرمایه گذاری در ایران گفت: اقدامات و رایزنی های خوبی برای جذب منابع مالی خارجی در این استان انجام شده است.
استاندار یزد:
حلال بسیاری از مشکلات مدیریتی اندیشه، ایده‌های نو و خلاقیت است/ نیرو سازی ضرورت مدیریت امروز
استاندار یزد در جلسۀ هم‌اندیشی با برخی از مدیران و کارشناسان استانداری یزد بابیان اینکه رفع کنندۀ مشکلات «اعتبارات» نیست، بیان کرد: بسیاری از مشکلات بااعتبار حل نمی‌شود بلکه حل‌کنندۀ بسیاری از مشکلات مدیریتی فکر، اندیشه، ایده‌های نو و خلاقیت است.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد:
لزوم خودباوری بیشتر در جامعۀ زنان/ فضا برای مشارکت همه‌جانبۀ بانوان در انتخابات فراهم است
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار و رئیس ستاد انتخابات استان در جمع بانوان عضو هیئت نظارت شهرستان‌ها و بخش‌های استان گفت: افزایش 53 برابری ثبت‌نام بانوان در انتخابات شوراهای اسلامی قابل‌توجه است اما؛ در مقایسه با حضور 93 درصدی آقایان کم و نیاز...
واگذاري خودرو بَكهولودر به چهار دهياري استان
با حضور مديركل دفتر امور روستايي و شوراهاي استانداري يزد چهار دستگاه خودرو بَكهولودر به ارزش 876 میلیون تومان به دهياريهاي خرانق، ساغند، ‌دهشير و صدرآباد واگذار شد.
در دیدار هیئت‌مدیره خانه معدن استان با استاندار:
مباحث مرتبط با معادن کوچک و متوسط استان بررسی شد
در دیدار هیئت‌مدیره خانه معدن استان با استاندار یزد در خصوص مشکلات بخش معادن کوچک و متوسط بررسی شد.
استاندار یزد:
هیچ محدودیتی برای هیچ‌یک از سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در استان نیست/ استان از نقش‌آفرینی نخبگان حمایت می‌کند
استاندار یزد در دیدار با اعضای انجمن سمپاد بابیان اینکه هیچ محدودیتی برای هیچ‌یک از سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در استان نیست، بیان کرد: خوشبختانه استان در همۀ موارد، به‌جز مسکن، میانگین کشوری شاخص‌ها را داراست که این رشد و پویایی نشان‌دهندۀ سرمایه...
مدیرکل دفتر امور بانوان و خانوادۀ استانداری مطرح کرد:
توجه ویژۀ دولت تدبیر و امید به اشتغال بانوان
مدیرکل دفتر امور بانوان و خانوادۀ استانداری یزد در نشست شورای توسعه و تعاون بانوان کارآفرین استان گفت: دولت یازدهم توجه ویژه‌ای به ایجاد اشتغال برای بانوان داشته و اقدامات خوبی در این دولت برای تحقق این مهم انجام‌شده است.
استاندار يزد:
همه مشاغل محترم و باعزت هستند/ دولت برای شغل فارغ‌التحصیلان برنامه دارد
استاندار يزد در جلسۀ شوراي فرهنگ عمومي استان با اشاره به اقداماتي كه دولت براي اشتغال‌زایی به‌ویژه اشتغال فارغ‌التحصیلان انجام داده است، گفت: بايد فرهنگ كار را تقويت كرد تا جوانان امروز همۀ مشاغل را محترم و باعزت بدانند.
نشست هماهنگی کنگره بین‌المللی اعتیاد و رفتارهای پرخطر برگزار شد
کنگره بین‌المللی اعتیاد و رفتارهای پرخطر از 13 تا 15 اردیبهشت‌ماه با حضور سخنرانان کشوری و بین‌المللی در یزد برگزار می‌شود.
در جلسۀ شورای استان:
نقاط قوت و ضعف طرح هادی روستاهای استان بررسی شد
نقاط قوت و ضعف طرح هادی روستاهای استان با حضور معاونان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و اعضای شورای استان بررسی شد.
استاندار یزد خواستار شد:
مزیّت‌ها و زیرساخت‌های شهرک‌های صنعتی استان برای سرمایه‌گذاران تقویت شود
استاندار یزد در نشست سرمایه‌گذاری استان گفت: لازم است با معرفی و تقویت مزیّت‌ها و مشوق‌های سرمایه‌گذاری در شهرک‌های صنعتی استان زمینه جذب سرمایه‌گذاران بخش خصوصی باهدف تولید بهتر و کیفیت بالاتر فراهم شود.
مديركل دفتر امور روستايي و شوراهاي استانداري مطرح کرد:
استقبال خوب گردشگران از اقامتگاه‌های بوم‌گردي روستايي
مديركل دفتر امور روستايي و شوراهاي استانداري يزد با اشاره به راه‌اندازي 50 واحد بوم‌گردي در استان در دولت تدبیر و امید گفت: گردشگران خارجی و مسافران نوروزي استقبال بسيار خوبي از اين واحدها داشتند و در حال حاضر استان یزد به‌عنوان برند خانه‌های...
دبير شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر استان:
نقش سازمان‌های مردم‌نهاد در مبارزه با مواد مخدر انكارناپذير است
دبير شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر استان در نشست كميتۀ تخصصي مشارکت‌های مردمي اين شورا بر نقش انكارناپذير و بسيار مؤثر تشکل‌های مردمي در مبارزه و پيشگيري از اعتياد به مواد مخدر تأكيد كرد.
رييس ستاد انتخابات استان يزد خبر داد:
تاييد صلاحيت ٩٨.٧ درصدی داوطلبان انتخابات شوراها در هيات هاي اجرايي
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار و رييس ستاد انتخابات استان يزد از تاييد صلاحيت ٩٨.٧ درصد داوطلبان انتخابات شوراها در هيات هاي اجرايي انتخابات استان يزد خبر داد.
استاندار یزد:
900 میلیارد تومان تسهیلات به واحدهای صنعتی و تولیدی استان پرداخت‌شده است/ پرداخت بدهی‌های دولتی به اقشار مختلف
استاندار یزد در جمع مدیران صنعت استان یزد اظهار داشت: در سال گذشته 883 واحد مشمول دریافت تسهیلات به‌منظور بهره‌برداری در سرمایه در گردش و سرمایه ثابت شدند که عدد ریالی آن بیش از 900 میلیارد تومان است.
استاندار یزد:
نانوائی‌های استان بهترین خدمات را در نوروز به مردم و مسافران ارائه دادند
استاندار یزد در کارگروه آرد و نان استان گفت: با بازدیدهای محسوس و نامحسوسی که در ایام نوروز از نانوائی‌های استان داشتم و به گفتۀ مسافران نوروزی که با آن‌ها صحبت شد، نانوائی‌های استان در ایام عید و تعطیل بهترین نان و خدمات را به مردم و مسافران نوروزی...
استاندار یزد:
سرمایه‌گذاران واقعی را حمایت و همراهی می‌کنیم
استاندار یزد در جلسۀ بررسی فرصت‌های سرمایه‌گذاری پنج شهرستان استان بابیان اینکه نمی‌توان واقعیت‌هایی را در حوزۀ سرمایه‌گذاری نادیده گرفت، گفت: استان از سرمایه‌گذاران واقعی حمایت می‌کند.
استاندار یزد مطرح کرد:
افزایش پرونده‌های مختومه و کاهش پرونده‌های ورودی به دادگستری استان در سال 95
استاندار یزد در مراسم تکریم و معارفۀ دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان از افزایش 12 درصدی پرونده‌های مختومه در دادگستری استان و کاهش 10 درصدی پرونده‌های ورودی به دستگاه قضا در سال گذشته خبر داد.
دبیر ستاد انتخابات استان خبر داد:
پايان بررسي صلاحيت داوطلبان انتخابات شوراها در هيئت‌هاي اجرايي
دبیر ستاد انتخابات استان و مديركل سياسي، انتخابات و تقسيمات كشوري استانداري گفت: بررسی صلاحیت داوطلبان شوراهای اسلامی شهر و روستا در هیات های اجرایی طبق زمان بندی انتخابات در روز 23 فروردین به پایان رسیده و از این پس منتظر اعلام نظر هیات های نظارت...
دبیر شورای عالی نظارت بر انتخابات شوراها خبر داد:
نتایج بررسی صلاحیت ها تا پایان فرودین ماه به فرمانداری ها اعلام می شود
دبیر اجرایی هیئت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا گفت: روند بررسی صلاحیت داوطلبان انتخابات شوراها در هیئت‌های نظارت آغاز و درنهایت تا پایان فروردین‌ماه سال جاری نتایج بررسی‌ها مشخص و به هیئت‌های اجرایی ابلاغ می‌شود.
استاندار یزد:
اصلی‌ترین مسئله در انتخابات مشارکت حداکثری است / ضرورت بی طرفی فرمانداران در انتخابات
استاندار یزد در شانزدهمین جلسه ستاد انتخابات استان اصلی‌ترین مسئله در انتخابات 29 اردیبهشت را مشارکت حداکثری مردم در پای صندوق‌های اخذ رأی دانست.
با استقبال استاندار؛
دادستان کل کشور وارد استان یزد شد
«سید محمد میرمحمدی» استاندار یزد و جمعی از مسئولین استان با حضور در فرودگاه بین‌المللی شهید صدوقی (ره) از «جت‌الاسلام‌والمسلمین محمدجعفر منتظری» دادستان کل کشور استقبال کردند.
در جلسۀ هیئت اجرایی منطقه ویژه علم و فناوری استان یزد مطرح شد؛
بازاریابی منطقه‌ای و تجاری‌سازی بین‌المللی، چشم‌انداز منطقه ویژۀ علم و فناوری یزد
استاندار یزد در جلسۀ هیئت اجرایی منطقه ویژه علم و فناوری استان یزد که با حضور مسئولان شورای عالی علوم، تحقیقات و فناوری کشور برگزار شد، از «نوآوری» و «خلاقیت» به‌عنوان دو مشخصۀ منطقۀ ویژه علم و فناوری یادکرد.
استاندار يزد:
منطقه ويژه علم و فناوري پشتوانه توسعه استان است
استاندار یزد در جلسه تاسیس منطقه ویژه علم و فناوری کشور در استان اظهارداشت: منطقه ويژه علم و فناوري پشتوانه توسعه استان است.
مديرعامل سازمان منطقه ويژه علم و فناوري يزد مطرح کرد:
مأموریت منطقه ویژه علم و فناوری ایجاد ارزش‌افزوده است
مديرعامل سازمان منطقه ويژه علم و فناوري يزد گفت: مأموریت منطقه ویژه علم و فناوری ايجاد زمينه به‌کارگیری فناوری‌های نوين در بخش‌های اولویت‌دار صنعتي و خدماتي استان باهدف دستيابي به ارزش‌افزوده و ثروت بيشتر براي استان است.
دبیر کل شوراي عالي علوم، تحقيقات و فناوري در يزد:
مناطق ويژه علم و فناوري از اركان اصلی اقتصاد مقاومتي هستند
معاون پژوهش و فناوري وزير علوم و دبیر کل شوراي عتف كشور در مراسم تأسيس سازمان منطقه ويژه علم و فناوري يزد؛ گفت: مناطق ويژه علم و فناوري نقش مهمي در تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتي دارند و از اركان اصلی اين اقتصاد هستند.
پیام استاندار یزد به مناسبت ولادت اميرالمومنين (ع) و روز پدر؛
تعاون در کار نیک و همکاری نکردن در کار شر؛ ویژگی حاکم مقتدر تاریخ اسلام
استاندار یزد در پیامی به مناسبت ولادت اميرالمومنين، حضرت علی(ع) و روز پدر بیان کرد: تعاون در کار نیک و دوری از همکاری در کار شر؛ ویژگی حاکم جوان‌مرد، نرم‌خو و مقتدر تاریخ اسلام است.
با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار؛
پدران شهدای استان تجلیل شدند
در آستانه میلاد امیرمومنان حضرت علی (ع) و با حضور «آیت‌الله محمدرضا ناصری» نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه یزد،«محمدعلی طالبی» معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندارو «مصطفی سالاری» فرماندار یزد از پدران شهدای استان در مراسمی با عنوان پدران...
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد:
مخاطب ‌محوری در اجرای برنامه‌های مناسبتی لحاظ شود
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد در ستاد بزرگداشت 14 و 15 خرداد گفت: لازم است در اجرای برنامه‌های مناسبتی وسیله جای هدف را نگیرد و هدف از اجرای برنامه‌ها تبیین مسائل برای قشر جوان جامعه باشد.
با حضور رئیس‌جمهور؛
دو دهیار یزدی به‌عنوان دهیاران برتر کشور معرفی شدند
همايش ملّی اقتصاد مقاومتی و توسعه روستایی با حضور رئیس‌جمهور برگزار شد و دو دهیار یزدی به‌عنوان دهیاران برتر کشور معرفی شدند.
گزارش تصویری افتتاح و جزییات پروژه خردایش و پرعیارسازی مجتمع معدنی ساغند اردکان
صبح روز یکشنبه 20 فروردین‌ماه با دستور«حجت‌الاسلام‌والمسلمین دکتر روحانی» و با حضور «سید محمد میرمحمدی» و جمعی از مسئولین استان پروژه خردایش و پرعیارسازی مجتمع معدنی ساغند اردکان افتتاح شد. تصاویر و اطلاعات این پروژه را در ادامه ببینید و بخوانید:
بازديد مديركل دفتر امور اجتماعي و فرهنگي استانداري از مركز پژوهش‌های خورشيدي يزد
مديركل دفتر امور اجتماعي و فرهنگي استانداري از مركز پژوهش‌های انرژي خورشيدي يزد بازديد و بر استفاده از انرژی‌های پاك مانند انرژي خورشيدي تأکید كرد.
با دستور رئیس‌جمهوری و حضور استاندار یزد:
پروژه خردایش و پرعیارسازی مجتمع معدنی ساغند اردکان افتتاح شد
با دستور رئیس‌جمهوری از طریق ارتباط زنده ویدیویی و با حضور استاندار یزد و فرماندار اردکان و جمعی از مسئولین استان پروژه خردایش و پرعیارسازی مجتمع معدنی ساغند اردکان افتتاح شد.
رییس جمهور در همایش ملی اقتصاد مقاومتی و توسعه روستایی:
در انتخابات دنبال حماسه هستیم و نمی خواهیم رو در رو یکدیگر باشیم/ با نردبان دروغ نمی توان به پشت بام عدالت رسید
دکتر روحانی تأکید کرد: همه بدانند که هیچ کس با دروغ، تخریب و تهمت به جایی نمی رسد و به فرض محال هم که برسد ارزشی ندارد و با نردبان دروغ نمی توان به پشت بام عدالت رسید.
رييس ستاد انتخابات استان یزد:
از حقوق قانوني كانديداها در فرايند بررسي صلاحيت ها دفاع خواهيم كرد/ نشر هرگونه گمانه زنی غیرقانونی است
معاون سياسي و امنيتي استاندار و رييس ستاد انتخابات استان در جلسه كميته حقوقي ستاد انتخابات گفت: مسئوليت قانوني ما ايجاب مي كند ضمن لحاظ کردن ضوابط قانوني در بررسي صلاحيت ها، از حقوق قانوني همه نامزدها در اين فرآيند دفاع كنيم.
استاندار يزد خواستار شد:
ضرورت توجه به ظرفیت‌های استان در ارائه طرح‌ها و پروژه‌ها
استاندار يزد در نشست شوراي برنامه‌ریزی و توسعه استان بر ضرورت توجه به ظرفیت‌ها و زیرساخت‌های استان در ارائه طرح‌ها و پروژه‌ها از سوي دستگاه‌های اجرايي استان تأكيد كرد و گفت: لازم است در برنامه‌ریزی‌ها در سال جديد شعار سال و هشت محور مدنظر براي توسعه...
معاون هماهنگي امور عمراني استاندار یزد:
پروژه‌های استان امكان مشاركت بخش خصوصي را داشته باشند
معاون هماهنگي امور عمراني استاندار یزد در نشست شوراي برنامه‌ریزی و توسعه استان از مديران دستگاه‌های اجرايي خواست طرح‌ها و پروژه‌هایی را معرفي كنند كه در آن‌ها امكان حضور و مشاركت بخش خصوصي وجود داشته باشد.
نمایش 101 - 200 از 7,549 نتیجه
آیتم در هر صفحه 100
از 76