استاندار یزد:
توسعه فعالیت‌های جوار معدنی از اولویت‌های استان است
استاندار یزد در آیین بزرگداشت روز ملی صنعت و معدن در یزد با اشاره به سیاست‌های دولت تدبیر و امید و ویژگی‌های معدنی استان یزد گفت: توسعه فعالیت‌های جوار معدنی از اولویت‌های استان است.
نشست خبری استاندار یزد به صورت زنده از شبکه های اجتماعی موبایلی پخش شد
نشست خبری استاندار یزد روز پنج شنبه 22 تیرماه به صورت زنده و برای اولین بار از شبکه های اجتماعی موبایلی پخش شد.
استاندار یزد:
برنامه‌های ویژه‌ای برای سکونت بومی‌ها در بافت تاریخی یزد داریم/ به‌زودی عملکرد چهارساله دولت در استان منتشر می‌شود
استاندار یزد با اشاره به ثبت جهانی بافت تاریخی یزد در یونسکو گفت: برنامه‌های ویژه‌ای برای سکونت بومی‌ها در بافت تاریخی یزد داریم.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد:
ثبت جهانی بافت تاریخی مدیون مردم ساکن در بافت و رسانه ها است/ ثبت جهانی یزد با هیچ چسبی به دولت‌های نهم و دهم نمی‌چسبد
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد اظهارداشت: از روز اول تا امروز در پروژه ثبت جهانی حضور داشتم و ثبت جهانی یزد را مدیون مردم ساکن در بافت، رسانه‌ها که مانع تخریب‌ها شدند و پس‌ازآن مدیون کار تیمی دستگاه‌های مختلف به میزان‌های گوناگون می‌دانم.
مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهاي استانداري يزد:
استان یزد ظرفیت مطرح‌شدن به‌عنوان برند خانه‌های بوم گردی کشور را دارد
مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهاي استانداري یزد گفت: با توجه به راه‌اندازی بيش از 50 واحد بوم گردی روستایی در استان و ویژگی‌های خوب روستاها و شاخص‌های کویری خانه‌های روستایی؛ استان یزد ظرفیت مطرح‌شدن به‌عنوان برند خانه‌های بوم گردی کشور را دارد.
استاندار یزد از زورخانه تکیه ابوالفضل(ع) خلف‌باغ بازدید کرد
استاندار یزد با حضور در زورخانه تکیه ابوالفضل(ع) خلف‌باغ ضمن بیان خدا قوت به ورزشکاران از حرکات ورزشی باستانی کاران دیدن کرد.
حضوراستانداریزد درمراسم یادبود استاد «جلیل طیبات»
استاندار یزد و معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار با حضور در مراسم یادبود استاد «جلیل طیبات» یاد و خاطره معلم پیشکسوت استان و کشور را گرامی داشتند.
باحضور قائم‌مقام وزیر نیرو؛
عملیات اجرایی نصب تجهیزات نیروگاه خورشیدی در شهرستان اشکذر آغاز شد
عملیات اجرایی نصب تجهیزات نیروگاه خورشیدی شهرستان اشکذر یزد با حضور قائم‌مقام وزیر نیرو، استاندار و جمعی از مدیران صنعت آب و برق استان آغاز شد.
نشست خبری استاندار یزد برگزار می‌شود
سرپرست اداره کل روابط عمومی استانداری یزد از برگزاری نشست خبری «سید محمد میرمحمدی» استاندار یزد در روز پنج‌شنبه 22تیرماه خبر داد.
استاندار یزد:
'باید بچه‌ها رابه گونه اي تربیت کنیم که متکی به خودبودن ملکه‌ی ذهنشان شود'
سید محمد میرمحمدی استاندار یزد اظهارداشت:اگر بچه‌ها درست تربیت شوند و بچه‌ها فکرشان بیدار شود و خلاقیت‌ذهنی آن‌ها شکوفا شود، جامعه‌ی ما، جامعه‌ی شکوفا و بالنده خواهد بود'
همایش معرفی تسهیلات ارزان‌قیمت بخش کشاورزی در استان برگزار شد
همایش معرفی تسهیلات ارزان‌قیمت بخش کشاورزی باهدف معرفی ظرفیت روستاها در جهت رونق و توسعه اشتغال در استان یزد برگزار شد.
باحضور وزیر راه و شهرسازی و استاندار یزد؛
نشست ستاد بازآفرینی شهری کشور باموضوع بررسی وضعیت استان یزد در وزارت راه و شهرسازی برگزار شد
نشست ستاد ملي بازآفريني شهري كشور به رياست وزير راه و شهرسازي و با حضور استاندار يزد با موضوع بررسي وضعيت بافت هاي هدف بازآفريني شهري استان يزد برگزار شد.
دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز یزد؛
تدین یزدی ها عرصه را بر عرضه کالای قاچاق در این استان تنگ کرده است
دبیر کمیسیون برنامه ريزي، هماهنگي و نظارت برمبارزه با قاچاق کالا و ارز یزد، مذهبی بودن مردم این استان و حساسیت آنها به کسب روزی حلال را از دلایل کمرنگ بودن وجود کالای قاچاق در استان اعلام کرد.
استاندار یزد:
ثبت جهانی شهر یزد موجب توسعه گردشگری و معرفی سبک زندگی به جهانیان است
استاندار یزد با تقدیر از دست‌اندرکاران ثبت جهانی یزد و تلاش‌های انجام شده در این زمینه گفت: ثبت جهانی شهر یزد موجب توسعه گردشگری و معرفی سبک زندگی به جهانیان است.
پيام استاندار به مناسبت ثبت جهاني بافت تاريخي شهر يزد در يونسكو
استاندار يزد با صدور پيامي ضمن تبريك ثبت جهاني بافت تاريخي شهر يزد در يونسكو به عموم مردم از دست اندركاران متولي تحقق اين امر تقدير و تشكر كرد.
مدیرکل مدیریت بحران استان یزد:
مانور شناسایی و مقابله با حریق، تیر ماه در شهرستان خاتم برگزار می‌شود
مدیرکل مدیریت بحران استان یزد از برگزاری مانور شناسایی و مقابله با حریق با مشارکت اداره کل حفاظت محیط زیست استان، منابع طبیعی ، فرمانداری ، جوامع محلی و سازمان‌های مردم‌نهاد در تیر ماه خبر داد.
عملکرد گمرک در مبارزه با قاچاق کالا ستودنی است/ قاچاق در کشور به نصف کاهش‌یافته است
دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز یزد بابیان اینکه اقدامات گمرک در مبارزه با قاچاق کالا ستودنی است، گفت: گمرک در دولت یازدهم با راه‌اندازی سامانه‌های الکترونیکی و اصلاح فرایندها و نصب دستگاه‌های جدید ایکس ری متحول شده است.
در کارگروه پیگیری اقدامات تسهیل ازدواج جوانان عنوان شد:
برگزاری همایش بزرگ خیران ازدواج در شهریورماه
کارگروه پیگیری اقدامات تسهیل ازدواج جوانان با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد، مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری، مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری، سازمان‌های مردم‌نهاد و نمایندگان دستگاه‌های دولتی در سالن شهید...
دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان:
کاهش 50 درصدی قاچاق کالا و ارز در دولت تدبیر و امید
دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان یزد با اشاره به کاهش 50 درصدی حجم قاچاق در دولت یازدهم تصریح کرد: مواردی چون تسهیل تجارت فرامرزی و مرزی، اصلاح روندهای واردات و صادرات کالا و اجرای سامانه‌های الکترونیکی موضوع مواد 5 و 6 قانون مبارزه با...
بازدید استاندار یزد از نحوه برگزاری کنکور سراسری در دانشگاه یزد
«سیدمحمد میرمحمدی» روز پنج شنبه 15 تیرماه با حضور در دانشگاه یزد از نحوه برگزاری کنکورسراسری دراستان بازدید کرد و با مسئولان برگزاری این امر دیدار و گفتگو نمود.
استاندار یزد:
دستگاه‌های استان برنامه‌های روزمره خود را با عنوان اوقات فراغت ارائه ندهند
استاندار یزد با تأکید بر اینکه دستگاه‌ها باید وظایف خود را با جدیت دنبال کنند و در اعتبارات و هزینه‌های خود دقت داشته باشند گفت: دستگاه‌های استان برنامه‌های روتین خود را با عنوان اوقات فراغت ارائه ندهند.
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعی استاندار يزد تاکید کرد:
لزوم آسیب‌شناسی در حوزه عفاف و حجاب به جای اقدامات برخوردی
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعی استاندار يزد در نشست ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی بر لزوم آسیب‌شناسی در حوزه عفاف و حجاب به جای اقدامات برخوردی تاکید کرد.
باحضور استاندار یزد؛
دهمین نمایشگاه صنایع دستی و اولین نمایشگاه تخصصی زیلو در استان یزد افتتاح شد
با حضور استاندار یزد و جمعی از مسئولان استان، دهمین نمایشگاه صنایع دستی و اولین نمایشگاه تخصصی زیلو، حصیر و زیراندازهای سنتی طی مراسمی در محل نمایشگاه های بین المللی یزد گشایش یافت. این نمایشگاه تا 18 تیرماه دایر است.
پيام مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری یزد به مناسبت روز دهياري ها
مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراها با صدور پيامي 14 تيرماه روز دهياري ها را به تمامي دهياران پرتلاش استان تبريك گفت .
نشست کمیته اجرایی دفاتر پیشخوان خدمات دولت استان برگزار شد
نشست کمیته اجرایی دفاتر پیشخوان خدمات دولت استان با حضور نمایندگان دستگاه‌های خدمات‌دهنده، سه شنبه 13 تیرماه در محل سالن شهید موحدین استانداری یزد برگزار شد.
برگزاري دوره آموزشي آشنايي با وظايف، تشكيلات و جايگاه قانوني شوراها در مهريز
اولين دوره آموزشي آشنايي با وظايف،تشكيلات و جايگاه قانوني شوراها با حضور مديركل دفتر امور روستايي و شوراهاي استانداري ، بخشدار مركزي مهريز و منتخبين شوراهای روستایی اين بخش در سالن اجتماعات فرمانداري مهريز برگزار شد.
مديركل پدافند غيرعامل استانداري تاكيد كرد:
ضرورت آشنا نمودن تشكل هاي مردمي با حوزه پدافند غيرعامل
مديركل پدافند غيرعامل استانداري يزد ضمن تاكيد بر ضرورت آشنا نمودن نهادهاي اجتماعي و مردمي با حوزة پدافند غيرعامل از طريق برنامه هاي آگاهي بخشي، خواستار برگزاري يك دورة آموزشي با محوريت مسائل مربوط به بيوتروريسم براي دست اندركاران و عوامل اجرايي سفر...
با حکم استاندار یزد؛
مسئول واحد انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات در استان منصوب شد
استاندار یزد با صدور حکمی «داود پاک طینت» سرپرست اداره کل روابط عمومی استانداری یزد را به عنوان مسئول واحد انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات در استان یزد منصوب کرد.
استاندار یزد در بازدید از گمرک مطرح کرد:
باید با راهکارهای مؤثر و قانونی تخلفات را به صفر برسانیم
استاندار یزد در بازدید از گمرک استان با تأکید بر رعایت قانون و قانون‌مداری در امور گمرک گفت: باید با راهکارهای مؤثر و قانونی تخلفات را به صفر رساند.
استاندار یزد:
فرمانداران بر اساس پایش‌ها تعداد بی‌سوادان را مشخص کنند
استاندار یزد و رئیس شورای پشتیبانی سوادآموزی استان با تأکید بر اینکه ریشه‌کنی بی‌سوادی به‌عنوان یک اصل در نظر باشد؛ گفت: فرمانداران شهرستان‌ها بر اساس پایش‌ها تعداد بی‌سوادان را مشخص کنند.
مراسم بزرگداشت سالروز شهادت سومین شهید محراب در یزد برگزار شد
مراسم بزرگداشت سالروز شهادت سومین شهید محراب، آیت الله محمد صدوقی(ره) و فرزند برومندش حاج شیخ محمدعلی صدوقی (ره) با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین مجید انصاری معان حقوقی رئیس جمهوری و حضور مقامات ارشد استان و خیل عظیم مردم دارالعباده یزد برگزار شد.
استاندار یزد:
بررسی اعتراضات نشان داد که انتخابات دقیقاً قانوني برگزارشده است
استاندار یزد با تقدیر از مجریان انتخابات و هیئت‌های نظارت بر برگزاری انتخابات پرشور و سالم گفت: بررسی اعتراضات نشان داد که انتخابات دقیقاً قانوني برگزارشده است.
استاندار یزد:
در دولت تدبیر و امید اعتبارات گازرسانی استان به بیش از 145 میلیارد تومان رسید
استاندار یزد با اشاره به رشد چشمگیر اعتبارات گازرسانی در استان گفت: در دو سال گذشته در دولت تدبیر و امید اعتبارات گازرسانی در استان از 37میلیارد تومان به ترتیب به بیش از 137 و 145 میلیارد تومان افزایش‌یافته است.
استاندار یزد:
مدیران حساسیت بیشتری نسبت به هزینه‌ها داشته باشند/ شاخص‌ترین توانایی مدیران کسب منافع در مقابل هزینه‌ها است
استاندار یزد با اشاره به بی‌نتیجه بودن برخی هزینه‌ها در درازمدت گفت: مدیران حساسیت بیشتری نسبت به هزینه‌ها داشته باشند.
با استقبال استاندار یزد؛
معاون حقوقی رئیس جمهوری وارد استان یزد شد
با استقبال استاندار یزد، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار و جمعی از مقامات استان حجت الاسلام والمسلیمن «مجید انصاری» معاون حقوقی رئیس جمهوری وارد استان یزد شد.
مراسم گرامیداشت شهدای هفتم تیر در یزد برگزار شد
مراسم گرامیداشت شهدای هفتم تیر با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد، معاونین استاندار و جمع کثیری از مردم و مسئولین استان در مسجد روضه محمدیه( حظیره) برگزار شد.
پيام استاندار یزد به مناسبت هفتم و يازدهم تيرماه سالگرد شهادت آيت الله بهشتي و شهيد محراب آيت الله صدوقي
استاندار یزد با صدور پیامی سالروز شهادت آیت الله شهید بهشتی و شهید محراب آیت الله صدوقی را گرامی داشت.
پيام استاندار یزد بمناسبت فرارسيدن عيد سعيد فطر
استاندار یزد باصدور پیامی ضمن تبریک عید سعید فطربه عموم مردم استان یزد؛ این عید بزرگ راعید توفیق دستیابی به طاعت ها و اطاعت ها و عید پیروزی اخلاص و بازگشت به فطرتی خدایی دانست.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد:
طرح‌های ملی کاهش آسیب اجتماعی در استان‌ها بومی‌سازی شد
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد گفت: با توجه به اینکه ابلاغ طرح کاهش آسیب‌های اجتماعی ملی بود و صرفاً سرفصل‌ها مشخص‌شده بود و استان‌ها در عناوین برنامه‌های مربوط به دستگاه‌ها آزاد نبودند لازم دیدیم برنامه‌ها طبق شرایط استان بومی‌سازی شود.
استاندار یزد:
نداشتن مهارت‌های زندگی عامل بسیاری از آسیب‌های اجتماعی است/ موازی کاری دستگاه ها در اجرای برنامه ها جنبه مشارکت داشته باشد
استاندار یزد بابیان اینکه نداشتن مهارت های زندگی می تواند آسیب زا باشد؛ اظهارداشت: در برنامه ها و طرح های کاهش آسیب های اجتماعی نباید از این موضوع غفلت شود چرا که منشا بسیاری از ناهنجاری های رفتاری عدم داشتن مهارت های زندگی توسط افراد است.
استاندار یزد:
پایه همه مسائل در جامعه فرهنگ است
استاندار یزد در نشست مشترک با مدیران و کارکنان سازمان تبلیغات اسلامی استان گفت: پایه همه مسائل فرهنگ است و هرچه فرهنگ غنی‌تر باشد سایر مسائل هم قوی‌تر خواهد شد و می‌توان تأثیر آن را در فضای اجتماعی و ضایع نکردن حق‌الناس مشاهده کنیم.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد:
اساس اجرای برنامه‌های موفق در مناطق حاشیه‌نشین سمن ها هستند
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد بابیان اینکه سازمان مردم‌نهاد دارای اهمیت ویژه‌ای هستند؛ اظهار داشت: سمن‌ها توانمندی خوبی در پیگیری برنامه‌ها دارند ازاین‌رو ضرورت دارد در اجرای برنامه‌ها از این ظرفیت استفاده شود.
راهپیمایی روز جهانی قدس در استان یزد برگزار شد
باحضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه یزد، استاندار یزد، معاونین استاندار و خیل عظیم مردم دارالعباده یزد راهپیمایی روز جهانی قدس به نحوه باشکوهی در استان برگزار شد. تصاویر این رویداد را در شهر یزد ببینید:
پيام قدرداني استاندار یزد از حضور باشكوه مردم در راهپيمايي روز قدس
استاندار یزد در پیامی از حضور باشکوه مردم دارالعباده استان یزد در راهپیمایی روز قدس تقدیر کرد.
بازدید استاندار یزد از اداره کل امور مالیاتی استان
استاندار یزد ، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری ومدير كل حوزه استاندار در آخرین روز تحویل وثبت اظهارنامه های مالیاتی با حضور در اداره کل امور مالیاتی استان از نزدیک روند فعالیت کارشناسان این اداره کل را بررسی وبا مدیران این دستگاه...
نشست بررسی وضعیت کمربند سبز استان برگزار شد
نشست کمربند سبز استان یزد به ریاست استاندار یزد و مدیران اجرایی دستگاه‌های عوض این کارگروه برگزار شد.
به ریاست استاندار یزد؛
شورای مشارکت‌های مردمی سازمان بهزیستی تشکیل جلسه داد
نشست شورای مشارکت‌های مردمی سازمان بهزیستی استان به ریاست استاندار یزد تشکیل جلسه داد.
استاندار يزد:
اتحاد و انسجام بين اعضا را همواره حفظ كنيد/ برخورد هيجاني و احساسي با مسائل مطلوب نيست/ تشکیل کمیسیون مشترک دولت و شورای شهر یزد
استاندار يزد در ديدار با منتخبان شوراي پنجم شهر يزد، خطاب به آنان اظهار داشت: حواستان باشد با حرف این‌وآن و فضاي مجازي و سایت‌ها فرصت‌ها را از دست ندهید چراکه انواع و اقسام عوامل وجود دارد تا بين شما اختلاف ايجاد كند و کارها را عقب بیندازد.
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار یزد:
منتخبان به شوراها جايگاه و اهميت بدهند
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار یزد بابیان اينكه اعضاي منتخب به شوراها جايگاه و اهميت لازم را بدهند؛ گفت: تلاش و سعي منتخبان در شوراهای اسلامی به‌گونه‌ای باشد كه همه دستگاه‌ها و افراد راغب به همكاري با شوراهای اسلامی شهر و روستا شوند.
استاندار یزد در ستاد هماهنگی اربعین استان:
ضعف‌های سال گذشته بررسی و برطرف می‌شود
استاندار یزد گفت: هرسال حساسیت‌ها نسبت به حرکت زوار به عتبات و عالیات افزایش خواهد یافت و دولت به‌عنوان خدمتگزار خدمات را ارائه می‌کند، ازاین‌رو لازم است ضعف‌های سال گذشته بررسی و برطرف می‌شود.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد:
نقش گروه های مردمی در برگزاری مراسم ایام محرم تقویت شود
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد در نشست ستاد هماهنگی اربعین استان گفت: سال گذشته بعد از برگزاری مراسم روز اربعین نقاط قوت و ضعف مراسم بررسی و پیشنهاداتی آماده شد تا در برنامه ریزی های ملی مورد توجه قرار گیرد.
استاندار یزد:
برنامه‌های وزرشی باید مستمر و با برنامه مدون پیگیری شود/ سنگ بنای ورزش همگانی در مدارس گذاشته شود
استاندار یزد گفت: تلاش ها برای فرهنگ‌سازی عمومی در ورزش همگانی امیدوارکننده است ولی باید مستمر و با برنامه مدون پیگیری شود.
پیام استاندار یزد در آستانه فرا رسیدن روز قدس
استاندار یزد با انتشار پيامي به مناسبت فرارسیدن روز قدس اظهارداشت: اتحاد و همبستگی ملل مسلمان برای پشتیبانی از ملت فلسطین ضروري است.
استاندار یزد:
مهم‌ترین موضوع اوقات فراغت تقویت خلاقیت است/ حواشی سند 2030 معلمان را بیدار کرد و رای های خاموش به میدان آمدند
استاندار یزد در نشست شورای آموزش‌وپرورش استان بابیان اینکه دانش آموزان در این سنین ظرفیت نوآوری را دارند، افزود: خلاقیت و هنر دستاوردهای برنامه‌های اوقات فراغت است و مهم‌ترین موضوع هم در اوقات فراغت تقویت خلاقیت است.
استاندار یزد:
اعتماد مردم و همکاری دستگاه‌ها عامل مهار موفق آنفلوانزای حاد پرندگان بود
استاندار یزد با اشاره به اینکه اعتماد مردم نکته ارزنده‌ای است که در بحث مبارزه با آنفلوانزای فوق حاد پرندگان شاهد آن بودیم؛ اظهار داشت: مردم با اعتماد کامل به کارشناسان در معدوم‌سازی طیورشان برای پیشگیری از این بیماری داوطلبانه اقدام کردند که نشانگر...
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری یزد تأکید کرد:
ارتقای سلامت و حفاظت از جان مردم مهم‌ترین وظیفه قرارگاه پدافند زیستی استان
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری یزد ارتقای سلامت مردم را مهم‌ترین وظیفه قرارگاه پدافند زیستی دانست و گفت: حفاظت از جان مردم به‌عنوان سرمایه انسانی مهم‌ترین رکن، هدف و راهبرد قرارگاه پدافند زیستی استان است.
نشست بخشداران استان در روستای هامانه برگزار شد
نشست بخشداران سراسر استان با حضور مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری و فرماندار اشكذر به میزبانی فرمانداري اين شهرستان برگزار شد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار:
ظرفیت بالای استان یزد در اجرای کنوانسیون جامع حقوق کودک و نوجوان
معاون سیاسی و امنیتی استاندار یزد در نشست کارگروه بانوان و خانواده استان اظهار داشت: بنا داریم برنامه‌ها را در استان به‌گونه‌ای پیش ببریم که استان اول در زمینه دفاع از حقوق کودک و نوجوان باشیم.
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری یزد:
نبود مرکز نگهداری زنان بهبودیافته از آسیب‌های اجتماعی مشهود است
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری یزد در نشست کارگروه زنان و خانواده استان اظهار داشت: نبود مرکز نگهداری زنان بهبودیافته از آسیب‌های اجتماعی مشهود است.
مدیرکل دفتر بانوان و خانواده استانداری یزد:
هدف همه فعالیت‌ها در حوزه بانوان تعالی خانواده است
مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری یزد با اشاره به تأکیدات مقام معظم رهبری و سیاست‌های دولت تدبیر و امید در خصوص بانوان و خانواده گفت: هدف همه فعالیت‌ها تعالی خانواده است که درنهایت به تعالی بانوان منجر می‌شود.
با حضور نماینده ولی‌فقیه در استان و استاندار یزد؛
مجمع نمایندگان استان تشکیل جلسه داد
با حضور نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه یزد، استاندار یزد و معاونین استاندار مجمع نمایندگان استان تشکیل جلسه داد.
واگذاري خودرو بَكهولودر به پنج دهياري استان
پنج دستگاه خودرو بَكهولودر به ارزش يازده ميليارد ريال به دهیاری‌های صادق‌آباد، باجگان، ‌شيطور، توده سخويد و زردين ساخت شركت سنو پارس واگذار شد.
استاندار یزد:
اولویت بانک‌ها حمایت از تولید و رونق واحدهای تولیدی باشد
استاندار یزد در نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان اظهار داشت: یکی از اولویت‌های بانک‌ها حمایت از تولید و رونق واحدهای تولیدی است.
استاندار یزد:
ارزیابی عملکرد عامل تحول سازمان، خلاقیت و نوآوری است
استاندار یزد در نشست شورای راهبری توسعه مدیریت استان گفت: ارزیابی عملکرد باعث تقویت انگیزه، تحول در سازمان، خلاقیت و نوآوری می شود.
استاندار یزد مطرح کرد:
تقویت نگاه فنی و تخصصی در مسائل آب و فاضلاب ضروری است
استاندار یزد گفت: لازم است تجارب نادرست در حوزه آب و فاضلاب را آسیب‌شناسی کنیم تا از تکرار آن‌ها جلوگیری شود.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد:
اقدامات استان در جهت کاهش آمار طلاق موفق بوده است
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد گفت: با همکاری شورای فرهنگ عمومی موفقیت‌های مطلوبی را در راستای کاهش طلاق داشته‌ایم.
بازديد مديركل دفتر اجتماعي و فرهنگي از موسسه‌ «میم مثل مادر فاطمي»
مدیرکل دفتر امور اجتماعي و فرهنگي استانداري یزد ضمن بازدید از چگونگی اجرای طرح همسرانه و مادرانه در منطقه حسن‌آباد يزد با ساكنين این محله دیدار و گفتگو کرد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد :
راه اندازی اتاق گفت وگوی احزاب در استان یزد حمایت می شود
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری یزد گفت: راه اندازی اتاق گفت و گو احزاب در استان ضروری است و مدیریت استان از ایجاد این فضا برای تعامل احزاب سیاسی حمایت می کند.
استاندار یزد:
تعاونی‌های راکد در اسرع وقت منحل شوند/ تعاونی باید صرفه اقتصادی داشته باشد
استاندار یزد گفت: تعاونی‌های راکد و بدون بازده و صرفه اقتصادی باید منحل شوند و مجوز شکل‌گیری هم نداشته باشند.
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری یزد:
پرداخت هزینه داروخانه‌های بیماران خاص از طرف بیمه‌ها ویژه‌تر دیده شود
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری یزد گفت: یکی از حساس‌ترین مسائل در حوزه کاری ما به‌عنوان نهاد حاکمیتی در موضوعات اجتماعی موضوع بیماران خاص است.
استاندار یزد:
نگاه مسئولان استان برای ایجاد شغل با تکیه‌بر رویکرد اعتقادی باشد
استاندار یزد گفت: باید نگاه‌ها و رویکردهای مسئولان استان در بخش ایجاد شغل به‌ویژه برای فارغ‌التحصیلان دانشگاهی و بانوان با همفکری گروه‌های مختلف و با تکیه‌بر رویکرد اعتقادی تغییر پیدا کند.
مدیرکل امور بانوان استانداری یزد مطرح کرد:
توانمندسازی در همه امور دغدغه بانوان باشد
مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری یزد گفت: لازم است توانمندسازی در همه امور دغدغه بانوان باشد تا بانوانی موفق و آگاه داشته باشیم.
شرایط در همه عرصه‌ها بر قاچاقچیان تنگ شود
استاندار یزد گفت: لازم است شرایط در همه عرصه ها بر قاچاقچیان تنگ شود تا بتوانیم قاچاق را به‌تدریج حذف نماییم.
استاندار یزد هدایای دریافتی خود را اهدا کرد
استاندار یزد در حاشیه شورای اداری استان که با حضور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان محیط‌زیست برگزار شد هدایای دریافتی خود را به سازمان آموزش‌وپرورش استثنایی استان اهدا کرد.
استاندار یزد:
آلودگی هوای یزد مهار شد/ لزوم حمایت از تشکل‌های زیست‌محیطی
استاندار یزد در شورای اداری استان که با حضور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان محیط‌زیست برگزار شد با اشاره به مشکلات جدی که درزمینهٔ آلودگی هوا در استان یزد وجود داشت، گفت: با اقدامات انجام‌شده در واحدهای صنعتی و توسعه فضای سبز، آلودگی هوای یزد تا حد...
سامانه ملي ساختار دستگاه‌های اجرائي معرفی شد
دبير و جانشين رئيس كميته اصلاح ساختار به اقدامات انجام‌شده در شناسایی و مستندسازي اوليه فرآيندها پرداخت و گفت: شیوه‌نامه استقرار نظام بررسي و پذيرش انتقادات در كنار كميته نظام پيشنهادها مطرح و بررسی می‌شود.
بازدید رئیس سازمان محیط زیست از پاسگاه حفاظت محیط زیست و باغ آهو در مهریز
«معصومه ابتکار» معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان محیط‌زیست در ادامه سفر خود با حضور در شهرستان مهریز از قرق های اختصاصی،باغ آهو و پاسگاه کالمند این شهرستان بازدید کرد.
رئیس سازمان محیط‌زیست خبر داد:
استان یزد درزمینهٔ دانشگاه سبز پیشگام است/ محیط‌زیست به یک بخش و سازمان خلاصه نمی‌شود
معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان محیط‌زیست از اجرای طرح دانشگاه سبز خبر داد و گفت: استان یزد در این زمینه پیشگام است و این اقدامات می‌تواند یک الگو و نقشه راه برای دولت دوازدهم در استان یزد باشد.
افتتاح تصفیه‌خانه شهرک صنعتی یزد با حضور رئیس سازمان محیط‌زیست کشور
با حضور«معصومه ابتکار» معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان محیط‌زیست، «سید محمد میرمحمدی» استاندار یزد و جمعی از مقامات استان و کشور تصفیه‌خانه فاضلاب مشترک شهرک صنعتی و منطقه ویژه اقتصادی یزد به بهره‌برداری رسید.
استاندار یزد:
فرهنگ «مالیات‌بگیری» باید به «مالیات دهی» تبدیل شود/ مخالف فشار مالیاتی بر مردم هستیم
استاندار یزد در نشست ستاد درآمد استان گفت: ضرورت دارد فرهنگ مالیات‌بگیری به فرهنگ مالیات دهی تبدیل شود تا مردم پرداخت مالیات بر درآمد را وظیفه ملی خود بدانند.
مديريت بحران استان يزد رتبه برتر كشور در زمينه برگزاري مانور زلزله در مدارس شد
اداره كل مديريت بحران استان يزد در ارزيابي صورت گرفته از سوی وزارت آموزش‌وپرورش، سازمان مديريت بحران كشور و پژوهشگاه بین‌المللی زلزله‌شناسی، رتبه برتر در زمينه برگزاري مانور زلزله مدارس را در سطح كشور كسب کرد.
پيام استاندار يزد بمناسبت سالروز رحلت بنيانگذار كبير انقلاب و قيام ١٥ خرداد
استاندار يزد با صدور پيامي سالروز رحلت بنيانگذار كبير انقلاب حضرت امام خميني(ره) و قيام خونين پانزدهم خرداد را گرامي داشت.
مديركل پدافند غيرعامل استانداري یزد:
اقدامات لازم در راستای پیشگیری از شیوع تب کریمه کنگو صورت گرفته است
مديركل پدافند غيرعامل استانداري يزد به همراه جمعي از مسئولان سازمان دامپزشكي و جهاد كشاورزي استان از كشتارگاه صنعتي يزد و كشتارگاه معين دام مهريز بازديد و اقدامات لازم در راستاي كنترل و پيشگيري بيماري تب كريمه كنگو را تشريح كرد.
استاندار یزد:
انتخابات در استان با سلامت کامل و بالاترین میزان مشارکت برگزار شد
استاندار یزد گفت: به اذعان همه دست اندرکاران برگزاری انتخابات، روند برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا در این استان با سلامت کامل و بالاترین میزان مشارکت برگزار شد.
استاندار یزد خبرداد:
پیشرفت 80 درصدی دوخطه کردن خطوط ریلی حمل‌ونقل در استان
استاندار یزد در نشست توسعه صادرات استان گفت: دوخطه کردن خطوط ریلی حمل‌ونقل در محدوده استان 80 درصد پیشرفت داشته است و تا پایان سال از آن بهره‌برداری خواهد شد.
استاندار یزد مطرح کرد:
ضرورت پرهیز از روش‌های سرزنش‌آمیز در موضوع امربه‌معروف
استاندار یزد در نشست ستاد احیای امربه‌معروف و نهی از منکر استان اظهار داشت: رفتار ما در موضوع امربه‌معروف باید به‌گونه‌ای باشد که مردم را جذب کنیم و از روش‌های سرزنش‌آمیز و تحقیرآمیز پرهیز شود.
استاندار یزد:
کاهش بهره تسهیلات واحدهای صنعتی با افزایش ظرفیت اشتغال
استاندار یزد گفت: برای صنعت گردشگری، مسکن و کشاورزی باید تسهیلات ویژه دیده شود چراکه برخی واحدها با ارائه تسهیلات رونق بیشتری می‌گیرند.
استاندار یزد از پژوهشکده علوم تولید مثل یزد بازدید کرد
استاندار یزد روز شنبه 6 خرداد ماه از بخش های مختلف پژوهشکده علوم تولید مثل یزد بازدید کرد و با مسئولین این مرکز دیدار و گفتگو نمود. «سیدمحمد میرمحمدی» همچنین با حضور در محل احداث ساختمان جدید این پژوهشکده از آخرین وضعیت فعالیت های عمرانی صورت گرفته...
با حضور جمعی از مسئولان کشور و استان؛
مصلی بزرگ احمدآباد اردکان افتتاح شد
هم‌زمان با سالروز شکست حصر آبادان و آزادسازی خرمشهر مجموعه مصلی خاتم‌الانبیاء احمدآباد اردکان با حضور نماینده ولی‌فقیه دراستان و امام جمعه یزد، استاندار یزد، رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کشور، فرماندار اردکان و جمعی از مسئولان استان و شهرستان...
وزیر کشور از استاندار یزد و عوامل برگزاری انتخابات در استان تقدیر کرد
وزیر کشور در نامه‌ای خطاب به استاندار یزد؛ برگزاری انتخابات باشکوه 29 اردیبهشت‌ماه و تحقق مشارکت 93/4 درصدی در استان را حماسه‌ای ماندگار دانست و از استاندار یزد و عوامل برگزاری انتخابات در استان تقدیر و تشکر کرد.
حضور استاندار یزد در صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی استان به مناسبت سوم خرداد
صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی استان یزد به مناسبت فرا رسیدن سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر با حضور آیت الله«محمدرضا ناصری» نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد، «سیدمحمد میرمحمدی» استاندار یزد و جمعی از فرماندهان ارشد نظامی و انتظامی...
پیام استاندار یزد به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر
استاندار یزد با صدور پیامی سوم خرداد؛ سالروز آزادسازی خرمشهر را گرامیداشت و این حماسه شگفت و تاریخی را از یادنرفتنی دانست.
مديركل پدافند غيرعامل استانداري يزد:
مشاركت پرشور و شعور مردم در انتخابات بهترين پدافند غيرعامل است
مديركل پدافند غيرعامل استانداري در نشست آموزشي پدافند غیرعامل زيستي با اشاره به حضور گسترده ملّت ايران در انتخابات رياست جمهوري و شوراهاي اسلامي شهر و روستا اين مشاركت پرشور و شعور مردم را بهترين پدافند غيرعامل و موجب افزايش اقتدار و پايداري ملي...
استاندار یزد:
مشارکت 93/4 درصدی مردم استان یزد در انتخابات کم‌نظیر است
استاندار یزد گفت: مشارکت 93/4 درصدی مردم یزد در انتخابات امسال رکوردی کم‌نظیر در کشور است.
شوراي هماهنگي روابط عمومي هاي استان يزد:
بالاترين قدرداني از مردم همت و تلاش براي خدمت بهتر و شايسته تر به آنان است
هيات رئيسه شوراي هماهنگي روابط عمومي هاي استان يزد باصدور پيامي ضمن تشكر از حضور حماسي مردم استان دارالعباده یزد در انتخابات 29 ارديبهشت، همه مديران و كارشناسان روابط عمومي هاي استان را به قدرداني از اين اعتماد بزرگ مردم دعوت كرد و بالاترين قدرداني...
استاندار یزد از مشارکت باشکوه مردم یزد در انتخابات تقدیر کرد
استاندار یزد با صدور پیامی از مشارکت باشکوه مردم استان یزد در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا قدردانی کرد.
استاندار یزد از سه شعبۀ اخذ رأی شهرستان بهاباد بازدید کرد
به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری یزد، «سید محمد میرمحمدی» صبح جمعه 29اردی‌بهشت با حضور در شهرستان بهاباد از شعبۀ یک و چهار و پنج این شهرستان بازدید کرد.
استاندار یزد با حضور در مسجد روضیۀ محمدیه رأی خود را به صندوق رأی انداخت
به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری یزد، «سید محمد میرمحمدی» صبح جمعه 29 اردی‌بهشت، با حضور در مسجد روضۀ محمدیۀ شهر یزد رأی خود را به صندوق رأی انداخت و پس از گفت‌وگوی تلویزیونی با شبکۀ تابان، راهی شهرستان‌های بافق و بهاباد برای بازدید از شعب اخذ...
رئیس ستاد امنیت انتخابات استان:
امنیت کامل در انتخابات برقرار است
رئیس ستاد امنیت انتخابات استان و مدیرکل دفتر امور امنیتی و انتظامی استانداری یزد گفت: خوشبختانه امنیت کامل به منظور برگزاری انتخابات برقرار است.
استاندار یزد همزمان با آغاز فرآیند انتخابات:
شرایط خاص بین‌المللی و منطقه‌ای از حساسیت‌های این انتخابات است/ منتظر موفقیت ایران در همۀ رسانه‌های جهان هستیم
استاندار یزد صبح جمعه 29اردی‌بهشت در گفت‌وگو با برنامۀ «شور همبستگی» در مسجد روضیه محمدیۀ یزد گفت: اکنون در شرایط بین المللی پس از برجام قرار داریم و در فضایی هستیم که باید بتوانیم با قدرت دیپلماسی و منطق و اخلاق، همه را دربارۀ فضای بسته‌ای که برای...
نمایش 101 - 200 از 7,687 نتیجه
آیتم در هر صفحه 100
از 77