استاندار یزد:
ثبت رویدادهای کارآفرینی یک رویکرد موج‌آفرین در اشتغال استان است
سید محمد میرمحمدی در شورای راهبری ارتباطات و فناوری اطلاعات استان ثبت رویدادهای کارآفرینی را رویکرد مناسبی برای ایجاد اشتغال، بهبود کیفیت و افزایش تحرک و ارزش‌افزودۀ استان دانست.
استاندار یزد در دیدار با معاون وزیر صنعت:
پرداخت تسهیلات با توجه به سطح صنعتی استان‌ها باشد
سید محمد میرمحمدی در دیدار با معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت تأکید کرد: در سهمیه‌دهی به صنایع استان‌ها سطح صنعتی هر استان و نیز پیشینۀ مثبت واحدهای صنعتی در نظر گرفته شود.
استاندار یزد:
آنفولوآنزای فوق حاد پرندگان در یزد پاک‌سازی شد/ مردم یزد منتظر توضیح متخصصان از شبکۀ استانی باشند
استاندار یزد در جلسۀ ستاد مبارزه با بیماری آنفولوآنزای فوق حاد پرندگان با تأکید بر آگاه‌سازی مردم دربارۀ ابعاد بیماری آنفولوآنزای فوق‌حاد پرندگان، گفت: خوشبختانه این بیماری تاکنون به انسان سرایت نکرده است، با این حال متخصصان در برنامۀ شبکۀ استانی یزد...
مدیرکل امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری:
داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا برای دریافت گواهی عدم سوء پیشینه اقدام کنند
به گزارش دفتر استاندار و روابط عمومی استانداری یزد، «محمد محامدی» دبیر ستاد انتخابات استان یزد اعلام کرد: داوطلبانی که قصد نامزدی در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا را دارند از هم‌اکنون برای دریافت گواهی عدم سوء پیشینه اقدام کنند.
آیین اختتامیه کنگره بزرگداشت شهید منتظرقائم برگزار شد
آیین اختتامیه کنگره بزرگداشت شهید منتظرقائم، سه‌شنبه سوم اسفند، با حضور مسئولان استانی و کشوری در یزد برگزار شد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد:
متکدیان و کودکان کار تا پایان سال ساماندهی می‌شوند
محمدعلی طالبی در ستاد ساماندهی کودکان کار و متکدی‌گران با اشاره به نزدیکی ایام نوروز و تأکید وزارت کشور، گفت: جمع‌آوری متکدیان به طور جدّی در دستورکار دولت قرار گرفته است.
مراسم یادبود درگذشتگان آجا استان برگزار شد
مراسم یادبود درگذشتگان آجا(ارتش جمهوری اسلامی ایران) با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار برگزار شد.
استاندار یزد:
دانش‌آموزان ورزش همگانی را ترویج کنند
استاندار یزد در مراسم آغاز به کار هشتمین دورۀ جشنواره کشتی پهلوانی و ورزش زورخانه‌ای دانش‌آموزان کشور بر ترویج ورزش همگانی از سوی دانش‌آموزان تأکید کرد.
استاندار یزد:
بهترین دوست انسان کتاب است/فضای مجازی می تواند بازوی تبلیغي توانمند برای کتابخوانی باشد
استاندار یزد در نهمین نمایشگاه بزرگ کتاب و رسانه های دیجیتال در یزد گفت:در ترویج کتابخوانی باید از فضا های مجازی به‌عنوان بازوی قوی تبلیغاتی استفاده کرد و مردم را برای امر مهم کتابخوانی دعوت کنیم.
استاندار یزد تاکید كرد:
ضرورت توسعۀ آموزش‌ها برای افزایش کارآیی نیروی انسانی دستگاه‌های استان
استاندار یزد پیش از ظهر شنبه 30 بهمن ماه در نشست شورای برنامه‌ریزی و توسعۀ استان بر ضرورت توسعۀ آموزش‌ها برای افزایش کارآیی نیروهای انسانی دستگاه‌های استان تاکید کرد و گفت: ساماندهی وضعیت نیروی انسانی دستگاه‌های اجرائی یک امر ضروری است.
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار یزد مطرح کرد:
اجراي برنامه هاي كاهش آسيب هاي اجتماعي در استان با اختصاص مبلغ 13 ميليارد ريال
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار از آغاز اجراي برنامه هاي كنترل و كاهش آسيب هاي اجتماعي در استان يزد با اختصاص مبلغ 13ميليارد ريال اعتبار به استان خبر داد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خواستار شد:
توجه به نقش‌آفرینی بانوان برای پیشگیری از آسیبهای اجتماعی
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار در کارگاه آموزشی طرح ملّی حمایت از توان افزایی زنان مدیر و مسئول استان گفت: در جامعۀ امروز، راه گذر از بسیاری مسائل و پیشگیری از آسیب های اجتماعی، نقش آفرینی زنان است.
دبیر کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا وارز...
اجرای سامانۀ جامع انبارها گامی مؤثر در راستای شفاف‌سازی نظام توزیع است
دبیر کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان گفت: اجرای دقیق سامانۀ جامع انبارها و مراکز نگهداری کالا گامی مؤثر در راستای شفاف سازی و روان سازی نظام توزیع، قیمت‌گذاری و روزآمدی شیوه‌های نظارت بر بازار است.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار تأکید کرد:
ضرورت ارتقای آگاهی و مشارکت مردم در حوزۀ مبارزه با قاچاق کالا
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد در نشست کمیسیون اصلی برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان بر ضرورت مشارکت مردم و آگاه‌سازی جامعه نسبت به مبارزه با قاچاق کالا و ارز تأکید کرد.
بازدید استاندار یزد از آزمون سراسری حافظان قرآن کریم
«سیدمحمد میرمحمدی» استاندار یزد روز پنجشنبه 28 بهمن ماه از مراحل برگزاری آزمون سراسری طرح تربیت حافظان قرآن مجید بازدید کرد.
استاندار یزد:
با مدیریت فرصت‌ها رتبۀ گردشگری کشور را افزایش دهیم
استاندار یزد روز پنج‌شنبه 28 بهمن ماه در نشست ملّی گردشگری، مدیریت فرصت‌ها و جاذبه‌ها گفت: موانع توسعۀ گردشگری را باید شناخت، برای رفع آنها برنامه‌ریزی کرد و با مدیریت فرصت‌ها و جاذبه‌های گردشگری رتبۀ گردشگری کشور را افزایش داد.
افتتاح مرکز مدیریت راهبردی افتا استان یزد
با حضور دبیر شورای عالی فضای مجازی کشور و استاندار یزد مرکز مدیریت راهبردی افتا در استان یزد افتتاح شد و به صورت رسمی کار خود را آغاز کرد.
باحضور نماينده ولي فقيه در استان و استاندار يزد؛
مراسم چهلمین روز درگذشت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی برگزار شد
مراسم چهلمین روز درگذشت حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی در مسجد روضه محمدیه یزد برگزار شد.
در نشست فرهنگ سازمانی توسعه تاکید شد؛
اولویت توانمندی انسان و کرامت انسانی در سازمانها
نشست فرهنگ سازمانی توسعه با حضور مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری و سخنرانی «نعمت‌الله فاضلی» رئیس پژوهشکدۀ اجتماعی پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی در پارک علم و فنّاوری اقبال یزد برگزار شد.
با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار؛
نشست سرمایۀ فرهنگی موتور توسعه در قرن 21 برگزار شد
نشست سرمایۀ فرهنگی، موتور توسعه در قرن 21 با سخنرانی«نعمت‌الله فاضلی» رئیس پژوهشکدۀ مطالعات اجتماعی پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی برگزار و بر فرهنگی شدن برنامه‌ریزیها و توسعه تاکید شد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد:
پیشرفت استان در حوزۀ بهداشت از دستاوردهای بزرگ انقلاب است
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار در مراسم افتتاح مرکز خدمات جامع سلامت «استاد حسین ملک‌افضلی اردکانی‌« در منطقۀ اسکان یزد اظهار امیدواری کرد: مراکز خدمات سلامت استان همانند نام استادان بزرگی که بر آنها گذاشته شده است، خدمات ارزنده‌ای به مردم...
تاکید استاندار يزد بر توسعۀ فضای سبز در استان
استاندار یزد در نشست کمربند سبز استان با بیان اینکه فضای سبزی شاداب و بانشاط از ضروری‌ترین نیازهای یزد است بر توسعۀ فضای سبز در استان تاکید کرد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار تاکید کرد:
ضرورت ایجاد بانک اطّلاعاتی برای ساماندهی مؤسّسات خیریّۀ استان
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد در نشست هیئت نظارت بر سازمانهای مردم نهاد استان بر ضرورت ایجاد بانک اطّلاعاتی برای ساماندهی مؤسّسات خیریّه و تشکلهای خیّری استان تاکید کرد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعۀ منابع استانداری:
ارائۀ تسهیلات به واحدهای تولیدی استان باقوّت ادامه دارد
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعۀ منابع استانداری در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان گفت: ارائۀ تسهیلات به واحدهای تولیدی و صنعتی دارای مشکل استان باقوّت ادامه دارد و در این رابطه شاهد تعامل خوب بانکها با کارگروه تسهیل هستیم.
مدیرکل سیاسی وزارت کشور مطرح کرد:
تاکید دولت تدبیر و امید بر رعایت حقوق اقلیتهای مذهبی
مدیرکل سیاسی وزارت کشور در نشستی با رؤسای انجمنهای زرتشتیان استان با اشاره به اینکه اقلیتهای دینی برابر اصل 13 قانون اساسی به رسمیت شناخته شده‌اند، گفت: رئیس جمهوری و دولت تدبیر و امید تاکید فراوانی بر رعایت حقوق و آزادی‌های اساسی پیروان سایر ادیان و...
تقدیر استاندار یزد از حضور وحدت آفرین مردم استان در راهپیمائی یوم الله 22 بهمن
«سیدمحمد میرمحمدی» استاندار يزد از حماسۀ ملّی و حضور باشكوه و پُرشور مردم استان در راهپيمايي 22 بهمن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی تقدیر و تشکر کرد.
حضور استاندار يزد در راهپيمائي 22 بهمن/ مردم استان پيام كوبنده‌اي به دشمنان نظام دادند
استاندار يزد در راهپيمائي پُرشور 22 بهمن با تقدير از حضور گسترده و باشكوه مردم در روز پيروزي انقلاب اسلامي گفت: ملّت ايران ملّتي متّحد، منسجم، همدل، آگاه و يكپارچه است و قدرت نظام و انقلاب ناشي از اين اتّحاد و انسجام ملّي است.
معاون رئیس جمهور در شهرستان بافق:
آسایش و امنیت ايران به بركت خون شهداست
معاون رئيس جمهور و رئيس بنياد شهيد و امور ايثارگران در يادوارة شهداي شهرستان بافق گفت: آسايش و امنيت امروز جمهوري اسلامي ايران به بركت خون شهدا و ايثارگري خانواده هاي معظم شهيدان، جانبازان و آزادگان است.
با حضور معاون رئیس جمهور و استاندار یزد؛
پروژه‌های سنگ آهن مرکزی بافق افتتاح شد
پروژه‌های سنگ آهن مرکزی بافق با حضور معاون رئیس جمهوری و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و استاندار یزد پنج شنبه شب 21 بهمن ماه افتتاح شد.
با حضور معاون رئیس جمهور آموزشگاه خیّرساز بافق افتتاح شد
با حضور «حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی شهیدی» معاون رئیس جمهوری و رئیس بنیاد شهید و «سیدمحمد میرمحمدی» استاندار یزد عصرپنج شنبه 21 بهمن ماه پروژۀ آموزشگاه خیّرساز شهرستان بافق به بهره برداری رسید.
با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید؛
قطعه دوم بلوار کشاورز بافق به بهره برداری رسید
با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و استاندار یزد عصر پنج شنبه 21 بهمن ماه قطعه دوم بلوار کشاورز بافق و روشنائی این بلوار با اعتبار 2 میلیارد و 700 میلیون تومان افتتاح شد.
افتتاح پروژۀ مسکن معلولان بافق توسط معاون رئیس جمهور
با حضور معاون رئیس جمهوری و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و استاندار یزد بعدازظهر پنج شنبه 21 بهمن ماه پروژۀ مسکن معلولان یاس بافق با 40 واحد مسکونی افتتاح شد.
مدیرکل دفتر امور بانوان و خانوادۀ استانداری:
بانوان ایرانی همچنان به آرمان‌های اصیل جمهوری اسلامی پایبند هستند
«رقیه کرمانیان» مدیرکل دفتر امور بانوان و خانوادۀ استانداری یزد به مناسبت 22 بهمن سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی پیامی صادر کرد.
استاندار يزد:
پیروزی انقلاب اسلامی ایران نتیجۀ وحدت کلمه و عزم و ارادۀ همۀ مردم بود
«سيدمحمد میرمحمدی» استاندار یزد به مناسبت 22 بهمن سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و استقرار نظام جمهوری اسلامی ایران پیامی صادر کرد.
ادای احترام معاون رئیس جمهور به شهدای شهرستان بافق
معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و استاندار یزد بعدازظهر پنج شنبه 21 بهمن ماه در ابتدای سفر به شهرستان بافق ضمن زیارت حضرت امام‌زاده عبدالله(ع) به شهدای والامقام بافق ادای احترام کردند.
معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید:
فرهنگ ایثار و شهادت انقلاب اسلامی را حفظ کرده است
معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در مراسم افتتاح پروژۀ تقاطع غیرهم‌سطح ورودی شهرستان مهریز گفت: انقلاب اسلامی درخت تنومندی است که از شهیدان به ارث برده ایم و باید این درخت پُر ثمر را به خوبی حفاظت کنیم و نگذاریم فرهنگ شهادت و ایثار...
با حضور معاون رئیس جمهور و استاندار یزد؛
پروژۀ تقاطع غیرهم‌سطح ورودی شهرستان مهریز افتتاح شد
با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و استاندار یزد پروژۀ تقاطع غیرهم‌سطح ورودی شهرستان مهریز پیش از ظهر پنج شنبه 21 بهمن ماه با اعتباری بالغ بر 11 میلیارد و 500 میلیون تومان به بهره برداری رسید.
معاون رئیس جمهور از مرکز توان‌بخشی حضرت ثامن الائمه(ع) یزد بازدید کرد
معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و استاندار یزد صبح پنج شنبه 21 بهمن ماه از مرکز توان‌بخشی حضرت ثامن الائمه(ع) یزد بازدید و با جانبازان این مرکز دیدار و گفت‌وگو کردند.
دیدار معاون رئیس جمهور با خانوادۀ شهدا، جانبازان و آزادگان استان
معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و استاندار یزد چهارشنبه شب بیستم بهمن ماه با خانواده های معظم شهدا، جانبازان، ایثارگران و آزادگان استان دیدار و گفت‌وگو کردند.
معاون رئيس جمهور و رئيس بنياد شهيد در یزد:
ملّت ایران با اتّحاد و همبستگی همیشه از نظام و دولت حمایت کرده است
معاون رئيس جمهوري و رئيس بنياد شهيد و امور ايثارگران در نشست شوراي اداري استان يزد گفت: مرم همیشه در صحنۀ ایران با اتّحاد، همدلی و همبستگی خود همواره از نظام و دولت حمایت کرده اند و با حضور گسترده در راهپیمائی 22 بهمن تؤطئه های دشمنان را خنثی می...
استاندار يزد تاکید کرد:
حضور گسترده و پُرشور مردم در راهپیمائی 22 بهمن
استاندار يزد عصر چهارشنبه بیستم بهمن ماه در نشست شوراي اداري استان كه با حضور معاون رئيس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد، با تاکید بر حضور گسترده مردم در راهپیمائی 22 بهمن گفت: ملّت ایران با حضور پُرشور خود پاسخ سخنان غیرمنطقی رئیس...
استاندار يزد:
جانبازان الگوي اخلاق‌ مداري و دين‌داري در جامعه هستند
استاندار يزد پيش از ظهر چهارشنبه بیستم بهمن ماه در مراسم تجليل از جانبازان نخاعي، خانواده معظم شهدا و ايثارگران استان گفت: جانبازان و ايثارگران الگوي اخلاق مداري، دين‌داري و ايمان و اعتقاد عميق به آرمانهاي انقلاب اسلامي در جامعه هستند.
معاون رئيس جمهور و رئيس بنياد شهيد در يزد مطرح کرد:
پرداخت مطالبه‌ها و معوقه‌های 15 سال گذشتۀ ايثارگران و جانبازان در دولت تدبير و اميد
معاون رئيس جمهوري و رئيس بنياد شهيد و امور ايثارگران در مراسم تجليل از جانبازان نخاعي، خانوادۀ معظم شهدا و ايثارگران استان گفت: مبلغ سه هزار و 850 ميليارد تومان معوقه‌ها و مطالبه‌های 15 سال گذشتۀ ايثارگران، جانبازان، خانواده شهدا و آزادگان از سال 76...
مدیرکل سیاسی وزارت کشور در یزد:
خانۀ احزاب نماد رشد و عقلانیت جامعه است
مدیرکل سیاسی وزارت کشور در مراسم افتتاح خانۀ احزاب استان یزد یکی از میوه‌های شیرین سیاست داخلی جمهوری اسلامی ایران را تشکیل خانۀ احزاب دانست و گفت: خانۀ احزاب نماد رشد، آگاهی و عقلانیت جامعه است.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار:
تأسیس خانۀ احزاب استان نشانۀ پویایی احزاب یزد است
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار در مراسم افتتاح خانۀ احزاب استان گفت: رشد 40درصدی احزاب استان و نیز تأسیس دومین خانۀ احزاب استانی در کشور نشان از پویایی احزاب استان یزد است.
استاندار یزد:
خانۀ احزاب استان محلی برای ارائۀ فکر به جامعه باشد
استاندار یزد در مراسم افتتاح خانۀ احزاب استان یزد گفت: فعالیت احزاب بر پایۀ فکر است و هدف خانۀ احزاب نیز ارائۀ فکر به جامعه است.
اداي احترام معاون رئيس جمهور و رئيس بنياد شهيد به مقام شامخ سومين شهيد محراب
«حجت الاسلام والمسلمين سيدمحمدعلي شهيدي» معاون رئيس جمهوري و رئيس بنياد شهيد و امور ايثارگران و «سيدمحمد ميرمحمدي» استاندار يزد صبح چهارشنبه بیستم بهمن ماه به مقام شامخ حضرت آيت الله شهيد صدوقي(ره) يزد سومين شهيد محراب اداي احترام كردند.
معاون رئيس جمهور با نمايندۀ ولي فقيه در استان ديدار كرد
معاون رئيس جمهوري و رئيس بنياد شهيد و امور ايثارگران و استاندار يزد صبح چهارشنبه بيستم بهمن ماه با نمايندۀ ولي فقيه در استان و امام جمعۀ يزد ديدار و گفتگو كردند.
معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید وارد يزد شد
«حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی شهیدی» معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و هیئت همراه صبح چهارشنبه بیستم بهمن ماه وارد استان يزد شدند و مورد استقبال «سيدمحمد ميرمحمدي» استاندار يزد قرار گرفتند.
استاندار یزد:
حمایت از سلامت جامعه نیازمند جنبش اجتماعی است
استاندار یزد در مراسم جشن خیریه آبشار عاطفه‌ها که همراه با به خانۀ بخت رفتن 200 زوج یزدی بود، گفت: اگر همۀ اعضای جامعۀ اسلامی به فکر باشیم می‌توان در قالب صندوق حمایت از جامعه و سلامت اجتماعی مشکلات جوانان را کاهش داد.
استاندار یزد:
احزاب عامل رشد، پویایی و پیشرفت جامعه هستند
استاندار یزد بعدازظهر سه شنبه 19 بهمن ماه در دیدار با رئیس خانۀ احزاب ایران با بیان اینکه احزاب عامل رشد، پویایی و پیشرفت جامعه هستند، گفت: فعالیت سازنده و مؤثر احزاب می تواند علاوه بر ایجاد نشاط در جامعه موجب کاهش آسیبهای اجتماعی شود.
با حضور وزیر علوم؛
پروژۀ ملّی تحقیقات زمین‌گرمایی به بهره‌بهرداری رسید
پروژۀ تحقیقاتی زمین‌گرمایی با حضور «محمد فرهادی» وزیر علوم، تحقیقات و فنّاوری و «سیدمحمد میرمحمدی» استاندار یزد پیش از ظهر سه‌شنبه 19بهمن‌ماه در دانشگاه یزد افتتاح شد.
افتتاح سالن غذاخوری دختران دانشگاه یزد توسط وزیر علوم
وزیر علوم، تحقیقات و فنّاوری، استاندار یزد و هیئت همراه پیش از ظهر سه‌شنبه 19بهمن‌ماه سالن غذاخوری مهتاب دانشگاه یزد را با اعتباری بالغ بر 50 میلیارد ریال افتتاح کردند.
استاندار یزد:
امکانات و فضای دانشگاه‌ها به امر پژوهش اختصاص یابد
استاندار یزد پیش از ظهر سه‌شنبه 19بهمن‌ماه در نشست هیئت رئیسۀ مراکز آموزش عالی استان سه چالش دانشگاه‌های استان را افزایش هزینۀ دانشگاه‌ها، وجود امکانات و فضای مازاد در برخی دانشگاه‌ها و نیز انبوه فارغ‌التحصیلان بیان کرد.
وزیر علوم، تحقیقات و فنّاوری در یزد خبر داد:
وجود بیش از دو هزار و 880 مؤسسۀ آموزش عالی در کشور
وزیر علوم در نشست با اعضای هیئت رئیسۀ دانشگاه‌های استان یزد گفت: با توجه به وجود ظرفیت خالی در برخی دانشگاه‌ها در نظر است مراکز آموزش عالی به‌طور منطقه‌ای ساماندهی شوند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار:
انقلاب اسلامی ظرفیت پاسخ‌ دادن به همۀ نیازها و انتظارات را دارد
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد در مراسم جشن بزرگ خاطره‌گویی انقلاب گفت: انقلابیون واقعی هنوز هم پایبند به شعار استقلال، آزادی جمهوری اسلامی و آرمان‌های حضرت امام خمینی(ره) هستند.
پيام استاندار يزد به مناسبت درگذشت «حجت الاسلام والمسلمين سيدعلي نجم‌الهدي»
«سیدمحمد میرمحمدی» استاندار يزد به مناسبت درگذشت «حجت الاسلام والمسلمين سيدعلي نجم‌الهدي» عالم ربّانی و امام جمعۀ ده بالا پیام تسلیتی صادر کرد.
با حضور وزیر علوم در یزد؛
مسابقات والیبال دانشگاه جامع علمی‌کاربردی کشور آغاز شد
مسابقات والیبال دانشجویان دانشگاه جامع علمی‌کاربردی کشور با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فنّاوری و استاندار یزد صبح سه‌شنبه ۱۹بهمن ماه، در سالن ورزشی حضرت آیت الله شهید صدوقی(ره) یزد آغاز شد.
وزیر علوم، تحقیقات و فنّاوری وارد يزد شد
«محمد فرهادی» وزیر علوم، تحقیقات و فنّاوری، معاونان وزیر و هیئت همراه صبح سه شنبه 19 بهمن ماه وارد استان يزد شدند و مورد استقبال «سيدمحمد ميرمحمدي» استاندار يزد قرار گرفتند.
بازديد استاندار يزد از طرح آبياري شهيد چمران بهاباد
استاندار يزد عصر دوشنبه 18 بهمن ماه در پايان سفر يك روزۀ خود به شهرستان بهاباد از طرح آبياري زيرسطحي چاه كشاورزي شهيد چمران بهاباد بازديدكرد.
استاندار يزد سالن ورزشي روستاي احمدآباد بهاباد را افتتاح كرد
«سيدمحمد ميرمحمدي» استاندار يزد عصر دوشنبه 18 بهمن ماه در ادامۀ بازديد و افتتاح پروژه‌هاي شهرستان بهاباد، سالن ورزشي چندمنظورۀ احمدآباد بهاباد را با اعتبار 12 ميليارد ريال افتتاح كرد.
با حضور استاندار يزد؛
دانشگاه آزاد اسلامي بهاباد افتتاح شد
استاندار يزد روز دوشنبه 18 بهمن ماه در ادامۀ سفر به شهرستان بهاباد ساختمان دانشگاه آزاد اسلامي بهاباد را با اعتباري بالغ بر 80 ميليارد ريال افتتاح كرد.
استاندار یزد در شورای اداری شهرستان بهاباد:
اتحاد ملّت ایران سدّ محکمی در برابر توطئه‌های دشمنان است
استاندار یزد روز دوشنبه 18بهمن‌ماه در نشست شورای اداری شهرستان بهاباد گفت: اتحاد ملّت ایران و حضور گستردۀ مردم در راه‌پیمایی 22بهمن و انتخابات سدّ محکمی در برابر توطئه‌های دشمنان نظام و انقلاب است.
دیدار استاندار یزد با خانوادۀ شهدا، جانبازان و آزادگان بهاباد
استاندار يزد روز سه‌شنبه 18بهمن‌ماه در ادامه سفر به شهرستان بهاباد با خانوادۀ شهیدان «محمد و علی‌اکبر جلیلی» جانباز 70درصد «علی‌رضاپور» و ازادۀ سرافراز «حسین شیخ‌زاده» دیدار و گفت‌وگو کرد.
ادای احترام استاندار یزد به شهدای گمنام بهاباد
«سید محمدمیرمحمدی» استاندار یزد روز دوشنبه 18بهمن ماه در ابتدای سفر به شهرستان بهاباد ضمن افتتاح پروژه‌ یادمان شهدای گمنام این شهرستان با اعتباری بالغ بر 3میلیارد ریال با قرائت فاتحه به مقام این شهدای والامقام ادای احترام کرد.
استاندار یزد:
توسعه فرهنگی در گروی رعایت حقوق شهروندی است
استاندار یزد در نشست هم‌اندیشی با روسای هیئت‌های مذهبی و معتمدان محلی گفت: توسعه فرهنگی و سلامت اجتماعی از طریق بنیان‌های محلی و در نظر داشتن حقوق شهروندی همه اعضای محلات تحقق می‌یابد.
استاندار یزد:
پرستاری عشقی قوی‌تر از عشقِ مادر می‌خواهد
استاندار یزد پیش از ظهر یک‌شنبه 17 بهمن ماه در مراسم جشن روز پرستار که در بیمارستان حضرت آیت‌الله شهید صدوقی(ره) یزد برگزار شد، گفت: پرستاری روحیۀ قوی، صبوری، ایثارگری و مهربانیِ قوی‌تر از عشقِ مادر به فرزند می‌خواهد.
باحضور استاندار يزد؛
مراسم ختم برادر نماينده مردم يزد و اشكذر در مجلس شوراي اسلامي برگزار شد
مراسم ختم شادروان «سيدمحمدعلی موسوي» برادر «سيدابوالفضل موسوي» نماينده مردم يزد و اشكذر در مجلس شوراي اسلامي صبح يكشنبه 17 بهمن ماه با حضور «سيدمحمد ميرمحمدي» استاندار يزد در مسجد حضرت فاطمه الزهرا (س) كوچه بيوك يزد برگزار شد.
استاندار یزد:
اصناف و بازاریان در انتخاب شورای شهری کاردان و حافظ محیط زیست تلاش کنند
استاندار یزد عصر شنبه 16 بهمن ماه در نشست هم‌اندیشی با اصناف و بازاریان استان با بیان اینکه دولت تدبیر و امید نسبت به مسائل اصناف و بازاریان توجه ویژه ای داشته است، گفت: در این زمینه تلاش های خوبی برای رونق اقتصادی توسط دولت انجام شده است.
با حضور استاندار یزد؛
پُروژه‌های صدا و سیمای مرکز یزد به بهره‌برداری رسید
پُروژه‌های صدا و سیمای مرکز یزد با حضور نمایندۀ ولی فقیه در استان و استاندار یزد بعد از ظهر شنبه 16 بهمن ماه با اعتباری بالغ بر 150 میلیارد ریال افتتاح شد.
استاندار یزد:
فرهنگیان برای بلوغ فکری و سیاسی جامعه تلاش کنند
استاندار یزد پیش از ظهر شنبه 16 بهمن ماه در نشست هم‌اندیشی فرهنگیان استان گفت: فرهنگیان برای تقویت اتحاد و انسجام ملّی و بلوغ فکری و سیاسی جامعه تلاش و افراد توانمند و دلسوز برای مدیریت کشور را به مردم معرفی کنند.
استاندار یزد:
صدا و سیما دستاوردها و خدمات دولت به مردم را اطلاع رسانی کند
استاندار یزد صبح شنبه 16 بهمن ماه در دیدار با معاون توسعه و فنّاوری سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران از رسانۀ ملّی خواست تا دستاوردها و خدمات دولت تدبیر و امید به مردم را به نحو شایسته اطلاع رسانی کند زیرا دستاوردهای دولت در حقیقت دستاوردهای...
ادای احترام معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار به مقام شامخ سومین شهید محراب
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد هم‌زمان با سومين روز ايام الله دهۀ فجر به مقام شامخ سومین شهید محراب و تربت پاک شهیدان استان ادای احترام کرد.
استاندار یزد:
پرستاري عاشقي و شيدايي و پرستار تجسّم فرشتگان زميني است
«سیدمحمد میرمحمدی» استاندار یزد به مناسبت سالروز ولادت حضرت زینب سلام الله علیها و روز پرستار پیام تبریکی صادر کرد.
استاندار یزد:
نقش مدیریتی بانوان در مسیر تکامل انسانی باشد
استاندار یزد پیش از ظهر پنج شنبه 14 بهمن ماه در مراسم جشن بانوی انقلاب گفت: زنان با مدیريت خود در خانواده و جامعه برای تشکیل امّت واحد اسلامی و برخورداری جامعه از سیرۀ الهی تلاش کنند و نقش مدیریتی بانوان در مسیر تکامل انسانی باشد.
پیام استاندار یزد به مناسبت درگذشت برادر نمایندۀ مردم یزد و اشکذر در مجلس
«سیدمحمد میرمحمدی» استاندار یزد به مناسبت درگذشت برادر نمایندۀ مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی پیام تسلیتی خطاب به «سيدابوالفضل موسوي» صادر کرد.
با حضور استاندار يزد؛
يادوارۀ شهداي انقلاب اسلامي برگزار شد
سومین يادوارۀ شهداي انقلاب اسلامي و 21 شهید والامقام استان در جریان پیروزی انقلاب صبح پنج شنبه 14 بهمن ماه با حضور نمایندۀ ولی فقیه در استان و استاندار يزد در مسجد روضۀ محمّديه برگزار شد.
استاندار یزد:
کارگران با همّت خود پاسخ‌گوی نیازهای جهانی باشند
استاندار یزد چهارشنبه شب 13 بهمن ماه در جشنوارۀ فرهنگی ورزشی جامعه،کار و تلاش که به مناسبت ایام الله دهۀ فجر برگزار شد، تاکید کرد: ایران و کارگران ایرانی با همّت و تلاش می‌توانند نه تنها نیازهای جامعۀ خود بلکه نیازهای جهانیان را پاسخ‌گو باشند.
استاندار یزد:
جامعۀ پیشرفته بر پایۀ ورزش و عقل سلیم استوار است
استاندار یزد چهارشنبه شب 13 بهمن ماه در مراسم افتتاحیۀ صعود سراسری به قلّۀ شیرکوه به مناسبت ایام الله دهۀ فجر جامعۀ پیشرفته را بر پایۀ ورزش و عقل سلیم دانست و گفت: جامعۀ مترقّی با اندیشه خود پیشرفت و توسعه را محقق می‌کند.
استاندار یزد با طیّبات فرهنگی پیشکسوت استان دیدار کرد
«سیدمحمد میرمحمدی» استاندار یزد عصر چهارشنبه 13 بهمن ماه با «جلیل طیّبات» پیشکسوت فرهنگی استان در منزل وی دیدار و برای معلّم جغرافیای خود آرزوی سلامتی کرد.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار در برنامۀ زندۀ رادیویی:
از برجسته‌ترین برکت‌های انقلاب اسلامی انتقال آب به استان بوده است
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد در گفت‌وگو با رادیو، توسعۀ استان یزد پس از انقلاب اسلامی در حوزه های صنعت، معدن و گردشگری را قابل قیاس با یزد پیش از انقلاب ندانست و گفت: رویکرد استان یزد پس از انقلاب واگذاری اقتصاد و عمران به مردم بوده است.
بازدید استاندار یزد از مرکز آموزشی پدافند غیرعامل استان
استاندار یزد و فرماندۀ قرارگاه پدافند زیستی استان به همراه معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بعدازظهر چهارشنبه 13 بهمن ماه از اولین مرکز آموزشی CBRN کشور که به صورت پایلوت در استان یزد به بهره برداری خواهد رسید، بازدید کردند.
استاندار یزد با خانوادۀ شهیدان بُستانی دیدار کرد
استاندار یزد سه شنبه شب 12 بهمن ماه با حضور در منزل شهیدان بُستانی با خانوادۀ این شهیدان والامقام دیدار و گفت‌وگو کرد.
دیدار استاندار یزد با حجت الاسلام والمسلمین دعائی روحانی و مبارز انقلابی
«سیدمحمد میرمحمدی» استاندار یزد عصر سه شنبه 12 بهمن ماه در منزل «حجت الاسلام والمسلمین سیداحمد دعائی» روحانی مردمی استان حضور یافت و با این مبارز دوران انقلاب اسلامی دیدار و گفت‌وگو کرد.
استاندار یزد در دیدار با امیرخانی بازیگر تئاتر استان:
زبان هنر مؤثرترین زبان برای انتقال پیام است
«سیدمحمد میرمحمدی» استاندار یزد عصر سه‌شنبه 12 بهمن ماه با حضور در منزل «محمدرضا امیرخانی» با این نمایشنامه‌نویس و بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون استان دیدار و گفت‌وگو کرد.
استاندار یزد تاکید کرد:
اجرای طرح‌ها و پروژه‌های عمرانی با آینده‌نگری باشد
استاندار یزد پیش از ظهر سه شنبه 12 بهمن ماه در افتتاح تقاطع غیرهم‌سطح حضرت آیت‌الله خاتمی (ره) گفت: مهندسان و مسئولان در پروژه‌های جدید عمرانی و طراحی پروژه‌ها تکنولوژی‌‌های نو، شرایط اجتماعی جدید و نیز نگاه بلند مدت و آینده نگر را در نظر بگیرند.
حضور استاندار یزد در گردهمایی مبلّغان استان
استاندار یزد صبح سه شنبه 12 بهمن ماه در گردهمایی مبلّغان استان در دفتر نمایندۀ ولی فقیه در استان و امام جمعۀ یزد حضور یافت.
استاندار یزد:
زنگ انقلاب زنگ تکامل و تعالی انسانی است
استاندار یزد صبح سه شنبه 12 بهمن ماه در مراسم نواختن زنگ انقلاب اسلامی که در دبیرستان پسرانۀ حضرت امام حسین(ع) یزد برگزار شد، زنگ انقلاب را زنگ تکامل و تعالی انسانی و یادآور ارزش‌ها، آرمانها و اهداف انقلاب اسلامی دانست.
مديركل دفتر استاندار و روابط عمومي استانداري مطرح كرد:
تأكيد وزارت كشور بر برگزاری انتخاباتي سالم و قانوني
مديركل دفتر استاندار و روابط عمومي استانداري يزد در نشست ستاد انتخابات استان گفت: وزارت كشور بر برگزاري انتخاباتي سالم، قانوني، با امنيت كامل و با مشاركت و حضور حداكثري مردم تأكيد دارد.
معاون هماهنگي امور عمراني استاندار خواستار شد:
برخورد جدّي با متخلّفان شوراهاي اسلامي شهر و روستا
معاون هماهنگي امور عمراني استاندار يزد در نشست ستاد انتخابات استان با بيان اينكه گزارشهايي از تخلّفات اعضاي شوراهاي اسلامي شهر و روستا در رابطه با انتخابات ارائه شده است، خواستار برخورد جدّي با متخلّفان شوراها در اين رابطه شد.
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار:
زمينۀ حضور افراد متعهد و متخصّص در انتخابات شوراها فراهم شود
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار یزد در نشست ستاد انتخابات استان با تأكيد بر تلاش براي افزايش مشاركت مردم در انتخابات، خواستار فراهم شدن زمينۀ حضور و اعلام كانديداتوري افراد متعهد، توانمند و متخصّص در انتخابات شوراهاي اسلامي شهر و روستا در...
استاندار يزد تاكيد كرد:
انتقال پيامهاي عميق انقلاب به نسل جوان/ نقطۀ قوّت انتخابات هفتم اسفند امانت‌داري راي مردم بود
استاندار يزد دوشنبه شب 11 بهمن ماه در نشست ستاد انتخابات استان با بيان اينكه انقلاب اسلامي متعلّق به همۀ مردم است، بر انتقال آرمانها و پيامهاي عميق انقلاب به نسل نوجوان و جوان تاكيد كرد.
راه اندازی شبكۀ مشترك ارتباط بي‌سيم دستگاه هاي امدادي استان
مديركل مديريت بحران استان از راه اندازی شبكۀ مشترك ارتباط بي‌سيم اضطرار در دستگاه هاي امدادي استان خبر داد.
استاندار یزد:
انقلاب اسلامي ایران جهان را به بيداري و استكبار ستيزي فرا خوانده است
«سیدمحمد میرمحمدی» استاندار یزد به مناسبت ايام الله دهۀ فجر انقلاب اسلامی پیامی صادر کرد.
کسب رتبۀ نخست کشوری توسط شورای آموزش و پرورش استان یزد
استاندار یزد شنبه شب نهم بهمن ماه در نشست شورای آموزش و پرورش استان ضمن تقدیر از اعضای این شورا برای کسب رتبۀ نخست کشوری، خواستار تخصیص بخشی از بودجۀ فرهنگی برای ترویج فرهنگ نماز و تشویق دانش آموزان به اقامۀ نماز در مدارس شد.
مديركل مديريت بحران استان:
ساختمان هاي ايمن استان نشان ايمني دريافت كنند
مديركل مديريت بحران استان در نشست مشترك با معاون شهردار یزد با اشاره به حادثۀ ساختمان پلاسكو ضرورت ايمني پايدار براي ساختمان هاي مرتفع به‌ویژه آپارتمان های استان را ضروري دانست و پيشنهاد داد ساختمان هاي ايمن، نشان ايمني دريافت كنند.
حضور استاندار يزد در اولين يادوارۀ شهداي قرآني
اولين يادوارۀ شهداي قرآني و هفتمين همايش جامعۀ قرآني استان با حضور«سيدمحمد ميرمحمدي» استاندار يزد در مسجد اعظم امام‌زاده جعفر(ع) يزد برگزار شد.
استاندار یزد مطرح کرد:
رتبۀ برتر استان در ارائۀ خدمات به زائران اربعین حسینی
استاندار یزد در نشست ستاد هماهنگی اربعین حسینی استان گفت: طبق گزارشها و ارزیابی‌های انجام شده از سوی وزارت کشور، استان یزد در ارائۀ خدمات به زائران عتبات عالیات در اربعین حسینی رتبۀ برتر را به دست آورده است.
استاندار یزد:
حضور همۀ اقشار انقلاب را حفظ کرده است/ افتتاح 418 طرح و پروژه با اعتبار 2 هزار میلیارد تومان در دهۀ فجر
استاندار یزد عصر چهارشنبه ششم بهمن ماه در نشست ستاد دهۀ فجر استان گفت: حضور در صحنۀ عمومی انقلاب اسلامی را پایدار نگه داشته است و خواهان مشارکت همۀ اقشار از جمله احزاب، تشکل‌های اجتماعی، جوانان، بانوان، فرهنگیان، هنرمندان، دانشجویان و دانش‌آموزان در...
استاندار یزد:
مشارکت مردمی رویکرد مقابله با اعتیاد و مواد مخدّر قرار گیرد
استاندار یزد پیش از ظهر چهارشنبه ششم بهمن ماه در نشست شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدّر استان گفت: آنچه در حوزۀ مبارزه با مواد مخدّر و مقابله با اعتیاد باید در استان دنبال شود، موضوع پیشگیری است و برای تحقق این مهم باید خود مردم وارد عمل شوند.
نمایش 101 - 200 از 7,304 نتیجه
آیتم در هر صفحه 100
از 74