« بازگشت

پیام محکومیت جنایات رژیم غاصب صهیونیستی و دعوت از مردم شریف استان جهت حضور در مراسم سالروز سفر مقام معظم رهبری به یزد


کفار و منافقین در طول تاریخ و از آغاز صدر اسلام در مقابل پیامبر مکرم (ص) و پیروان باوفایش دست به ستیزه جویی زده، صف آرایی کرده و تعداد زیادی از عزیزان و فرزندان پیامبر خدا را به شهادت رسانده و خیال خام و واهی نابودی دین مبین اسلام را در سر می پروراندند، این در حالی است که اسلام ناب محمدی(ص) در طول 1400 سال هر روز شکوفاتر و پردامنه تر شده و تابناکی خود را در سراسر جهان گسترانیده است.
امروز نیز جنایت پیشه گان، کفار و محاربین تاریخ در منطقه فلسطین و در برابر مسلمانان غزه صف آرایی کرده و مصیبتی هولناک را پدید آورده و دست به قتل‌عام صدها مرد و زن و كودك مظلوم زده اند و بنا به فرموده مقام معظم رهبری انقلاب بار ديگر چهره‌ي خونخوار گرگهاي صهيونيست را از پشت پرده‌ي تزويرِ سالهاي اخير بيرون آورد و خطر حضور اين كافر حربي را در قلب سرزمينهاي اُمت اسلام، به غافلان و مسامحه‌كاران گوشزد كرد.
اما کفار و مستکبران جهان که روزی در عرصه عاشورا پسر پیامبر خدا و پیروان دلاورش را به شهادت رساندند و یا در دوران هشت سال دفاع مقدس با حمايت و پشتيباني از صدام خائن عزیز ترین فرزندان این مرز و بوم را شهید کردند و امروز نیز با تجهیز جبهه الحاد در غزه، مسلمانان این سرزمین را به خاک و خون می کشند، بدانند و آگاه باشند شهادت جزو فرهنگ و افتخار ماست و  ایثارگری، فداکاری و جانفشانی در راه خدا از اصول اصلی فرهنگ تشییع و اسلام ناب محمدی(ص) است.
دنیای استکبار به سرکردگی  بوش جلاد و خونخوار و رژیم پوشالی صهیونیستی این نکته را آویزه گوش خود کنند که به رغم همه این جنایت های وقیحانه، عزت و شرف انسانی همچنان پایدار و استوار خواهد ماند و به زودی به دست پیروان واقعی اسلام ناب، سنگر های کلیدی جهان یکی پس از دیگری فتح و رژیم غاصب صهیونیستی از صفحه روزگار محو خواهد شد.
بی تردید تاریخ سئوال سختی را از سردمداران عرب که این گونه در برابر قتل عام هم مسلکان، هم نژادان و هم نوعان خود دم فرو بسته اند، خواهد پرسید و رو سیاهی و ننگ این سکوت تاسف بار برای همیشه بر پیشانی آنها حک خواهد شد.
ما نیز همراه و هم صدا با همه مردم شریف میهن عزیز اسلامی ضمن تجدید بیعت با رهبر عظیم الشان انقلاب اسلامی(مدظله العالی)اعلام می داریم که لبیک گویان، گوش به فرمان مقام ولایت مطلقه فقیه بوده و آماده جهاد و شهادت در راه خدا و اسلام و مسلمین هستیم.
اما این روزها در آستانه سفر پرخیر و برکت مقام معظم رهبری به استان یزد قرار داریم. 12 دیماه تداعی گر خاطره حضور تاریخی و باشکوه فرزند آل یاسین به خطه دارالعباده و دارالعلم یزد می باشد که هیچ گاه از خاطره مردم نجیب، قدرشناس و ولایتمدار این دیار پاک نخواهد شد.
ضمن عرض تسلیت و تعزیت فرا رسیدن ایام سوگواری حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) و یاران پاک و فداکارش، از آحاد مردم مومن و شهید پرور استان به ویژه سلسله جلیل روحانیت، خانواده های معظم شهداء و جانبازان و هیات های مذهبی دعوت به عمل می آید تا در راهپيمايي و گردهمایی بزرگ مردمی «خاطره سبز حضور» که صبح روز پنج شنبه 12 دیماه در ميدان امير چقماق و به منظور گرامیداشت سالروز سفر پر خیر و برکت مقام معظم رهبری(مدظله العالی) به استان یزد و تجلیل از حماسه حضور مردم شريف در استقبال از مقام ولایت و رهبری، محکومیت جنایات وحشیانه رژیم غاصب صهیونیستی بر علیه مسلمانان مظلوم غزه و سوگواری و عزاداری حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) برگزار می شود حضور به هم رسانند.  
موفقيت همگان را در راستاي آرمانهاي بلند حضرت امام خميني(ره) از درگاه خداوند متعال مسئلت مي نماييم.
محمدعلي صدوقي   نماينده ولي فقيه و امام جمعه يزد            
محمدرضا فلاح زاده     استاندار یزد