« بازگشت

پيام تشكر از مردم شريف دارالعباده يزد به دليل صرفه جويي مصرف برق طی چندماه گذشته


به گزارش روابط عمومي استانداري يزد، محمدرضا فلاح زاده در اين پيام آورده است:
صرفه جويي از صفات ارزشمند و پسنديده اي به شمار مي رود كه دين مبين اسلام بر آن تاكيد بسيار دارد به نحوي كه خداوند متعال در آيات حيات بخش قرآن كريم مي فرمايد: اسرافكاران اهل آتش جهنم هستند. (غافر 43)
مردم ديار دارالعباده و دارالعلم يزد نيز هميشه در اجراي اين اصل مهم اخلاقي پيش قدم بوده اند تا جايي كه اين شهر را ديار قنوت و قنات و قناعت نامگذاري كرده اند.
مردم فهيم و ديندار استان، در راستاي همراهي با سياستهاي دولت مهرورز، طی چندماه گذشته همکاري شاياني به منظور صرفه جويي در مصرف انرژي به ويژه انرژي برق به عمل آورند بصورتي که از مجموع 350 هزار مشترک خانگي استان، تعداد 91 هزار مشترک به ميزان 26درصد از کل مشترکين خانگي استان، در ماههاي مرداد و شهريور نسبت به دوره مشابه در سال قبل بيش از 10 درصد کاهش مصرف انرژي داشته اند و در مجموع طبق برآوردهاي انجام شده کل مشترکين خانگي و تجاري استان در ماههاي مرداد و شهريور نسبت به دوره مشابه سال قبل به ميزان 6/9 درصد در مصرف انرژي برق صرفه جويي نموده اند که نشانگر همکاري مجدانه مردم استان مي باشد.
برخود لازم دانستم از همكاري و تعهد مردم نجيب، شريف و شهيد پرور دارالعباده و دارالعلم  يزد که ما را در تحقق اين مهم، ياري نمودند تشکر و قدرداني نمايم.
موفقیت همگان را در راستای آرمان هاي بلند بنيانگذار جمهوري اسلامي ايران، حضرت امام خميني(ره) و در پرتو منويات رهبر معظم انقلاب اسلامي حضرت آيت الله العظمي خامنه اي(مدظله العالي) از درگاه خداوند متعال مسئلت مي نمايم.