« بازگشت

پيام استاندار يزد به مناسبت گراميداشت هفته جوان


به گزار ش روابط عمومي استانداري يزد محمدرضا فلاح زاده در اين پيام آورده است:
جوان، كانون شور و اشتياق، مركز نشاط و سلامت و سرمايه عظيمي است كه با روحيه اي سرشار از عدالت خواهي و آكنده از مهرورزي در پيشرفت ميهن عزيز اسلامي نقش شاياني را بر عهده گرفته و بنا به فرموده مقام معظم رهبري(مدظله العالي) مظهر اميد و چشمه جوشان نيرو و استعداد است.
جوانان ايران اسلامي با بهره گيري از الگوي والاي خود، حضرت علي اكبر(ع) كه به راستي از نظر خَلق و خُلق آينة تمام نماي پيامبر مكرم اسلام(ع) بود، صفحات زريني را در تاريخ انقلاب شكوهمند اسلامي به ثبت رسانيده و مي رسانند.
بي ترديد خلق حماسه هاي بزرگ هشت سال دفاع مقدس، در سايه طراوت، رشادت و بالندگي جواناني خلق شد كه با الهام از درس هاي جاودانه عاشورا و با سرانگشت اشاره بنيانگذار جمهوري اسلامي ايران، حضرت امام خميني(ره) صحنه هاي جاوداني از جانفشاني و فداكاري را در راه صيانت از ميهن اسلامي به نمايش گذاشتند.
جوانان امروز ايران اسلامي نيز در پرتو هدايت رهبر عظيم الشان انقلاب(مدظله العالي) گام هاي بلندي را در زمينه هاي مختلف فرهنگي، سياسي، علمي، اقتصادي و اجتماعي بر داشته اند كه دستيابي به انرژي صلح آميز هسته اي نمونه بارزي از دستاوردهاي بزرگ دانشمندان جوان همين مرز و بوم است. 
اينجانب ميلاد باسعادت حضرت علي اكبر(ع)  و هفته جوان را به تمام جوانان برومند ميهن اسلامي كه در راستاي آرمانهاي بلند حضرت امام (ره) و در پرتو منويات مقام معظم رهبري(مدظله العالي) و بالندگي هر چه بيشتر نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران گام برمي دارند تبريك گفته و موفقيت همگان را از درگاه خداوند متعال مسئلت مي نمايم.