« بازگشت

معاون سیاسی استاندار یزد در همایش آموزشی _ توجیهی امر به معروف و نهی از منکر:حفظ ارزشها در سازمان از رسالت ذاتی مدیران است


به گزارش روابط عمومی استانداری یزد، عبد الرسول دوران در ابتدای این همایش با بیان این که این نشست در چارچوب برنامه های ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر برگزار می شود با تاکید بر نقش مدیران در سازمان ها و نهادها گفت: مدیران از ارکان اصلی جامعه به شمار می روند و نقش مهمی را در جهت هدایت و انجام امورات ایفا می کنند.
وی افزود: مدیران در سازمانها محور هر گونه فعالیتی هستند و باید در چارچوب وظایف خود برنامه ریزی، سازماندهی، هدایت، نظارت و ایجاد انگیزش برای انجام مطلوب کارها در نهاد تحت امرشان را انجام دهند.
دوران با اشاره به این که فعالیت هایی که در کشور انجام می گیرد بر گرفته از تلاشی است که مدیران در جهت نظارت و کنترل مجموعه خود انجام می دهند ادامه داد: حفظ ارزشها در هر مجموعه از رسالت های ذاتی مدیران محسوب می شود.
معاون سیاسی استاندار اظهار داشت: اگر این زمینه به خوبی فراهم شود زمینه های دیگر در مورد وجدان کاری، دقت نظر در کار، صحت عمل، درستی در گفتار و عمل محقق خواهد شد.
وی با تاکید بر اجرای دقیق امر به معروف و نهی از منکر در جامعه گفت: ستاد احیا امر به معروف و نهی از منکر در کل کشور ایجاد شده و در استان یزد با مسئولیت نماینده ولی فقیه و امام جمعه یزد و جانشینی  استاندار و با حضور دستگاههای مسئول در حال فعالیت می باشد.
دوران با اشاره به برگزاری همایش آموزشی - توجیهی امر به معروف و نهی از منکر برای مدیران تاکید کرد: مدیران به عنوان شالوده اصلی برنامه های هدایتی، نظارتی و کنترلی و اجرای امر به معروف و نهی از منکر در جامعه محسوب می شوند.
دوران در پایان از تشکیل شورای امر به معروف و نهی از منکر در بیش از 50 درصد محیط های کاری خبر داد.
در ادامه این همایش حضرت آیت ا... حسینی قزوینی بیانات ارزشمندی را در باب امر به معروف و نهی از منکر در جامعه ارائه نمودند. پیش از ایشان غلامحسين دشتي، دستيار و مشاور عالي و فرهنگي استاندار یزد به بیان دیدگاهها و نکته نظرات خود در همین رابطه پرداخت.