« بازگشت

رییس کمیته پژوهش و فناوری مجلس در نشست کمیته فناوری اطلاعات استان یزد خواستار شد؛پیگیری افزایش اعتبارات فناوری اطلاعات در سطح ملی تا نهایی شدن در قانون بودجه سال آینده


به گزارش روابط عمومی استانداری یزد، "اسفندیار اختیاری" در نشست کمیته فناوری اطلاعات استان یزد از پیگیری های انجام شده در خصوص افزایش اعتبارات فناوری اطلاعات در سطح ملی خبر داد و خواستار ادامه این روند تا نهایی شدن در قانون بودجه سال 88 شد.
وی همچنین از تدوین لایحه حمایت از شرکت های دانش بنیان خبر داد و خواستار دریافت پیشنهادات استان ها در این خصوص شد.
مدیرکل فناوری اطلاعات استانداری یزد نیز در این نشست، گزارشی از توزیع شش میلیارد و 200 میلیون ریال اعتبار در حوزه آی تی استان، تدوین سند جامع استان الکترونیک یزد و پیگیری های انجام شده در خصوص تامین اعتبار مربوط به این سند ارائه داد.
"محمد علی پور روستایی" همچنین به بیان توضیحاتی در خصوص پیشرفت طرح های خدمات الکترونیک استان که منجر به شناسایی بیش از 600 خدمت الکترونیکی استانی در کشور شده است پرداخت.
در نشست فناوری اطلاعات استان یزد مقرر شد تامین اعتبار سند جامع استان الکترونیک یزد نیز از طریق معاونت ریاست جمهوری مورد پیگیری قرار گیرد.
در ادامه این نشست، اعضای کمیته فناوری اطلاعات استان در خصوص مشکلات موجود و ارائه راهکارهای اجرایی برطرف نمودن این مشکلات به بحث و تبادل نظر پرداختند.