« بازگشت

دعوت از مردم شریف و مسلمان دارالعباده یزد برای شرکت در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن


به گزارش روابط عمومی استانداری یزد، محمدرضا فلاح زاده در این پیام آورده است: «22 بهمن» روز همبستگی و اقتدار ملتي آزاده و سربلند است كه با خون خود با خداي خويش و اولياي الهي‌اش عهد و پيمان بسته و با پيروي از سيد و سالار شهيدان حضرت ابا عبدالله الحسين(ع) و در سایه رهبری حضرت امام خمینی (ره) که بی تردید یکی از بی نظیرترین شخصیت های اسلام پس از ائمه مصومین(ع) به شمار می روند، رژیم سراسر جور، ستم، طاغوتی و فاسد پهلوی را به نابودی کشانده و اسلام ناب محمدی(ص) را با تمامی ارزشها و فضایل اخلاقی به نمایش گذاشته و جهانیان را متحیر ساختند. 
رهبر معظم انقلاب اسلامي حضرت‌آيت‌الله العظمي خامنه‌اي(مدظله‌العالي) در بیانات ارزشمندشان 22 بهمن و راهپيمائى 22 بهمن را مظهر اقتدار ملى و ملت ايران دانسته اند که این مسئله به خوبی اهمیت و جایگاه این یوم الله را به عنوان اوج آزادی خواهی و کفرستیزی ملت مسلمان و شجاع ایران نمایان می سازد.
پیام قیام مردم ایران بر علیه رژیم طاغوتی پیامی جهانی است و بشریت را به آزادی و رهایی از بند دیکتاتوری و لجام گسیختگی حکومت های فاسد و مستبد دعوت می کند که این مسئله استکبار جهانی و ایادی آنها را به هراس انداخته و باعث شده که از آغازین روزهای پیروزی انقلاب اسلامی مردم ایران، از هیچ گونه کارشکنی و توطئه ای بر علیه رشد و تعالی میهن عزیز اسلامی فروگذاری ننمایند. اما به رغم همه این توطئه ها، مردم دلیر و مسلمان ایران، سی امین سال پیروزی و شكوفايي خود را جشن می گیرد.
اینجانب ضمن گرامیداشت یوم الله 22 بهمن، روز پیروزی عاشقان پروردگار و حریت ملت ایران، از همه مردم عزیز و شریف دارالعباده یزد دعوت می کنم تا بار دیگر در صفوفی به هم فشرده، حضوری پرشور، گسترده و باشکوه در راهپیمایی مردمی و دشمن‌شكن یوم‌الله ‌٢٢ بهمن داشته باشند و با آرمان‌های بلند بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و شهدای والا مقام انقلاب اسلامی تجدید میثاق كنند. موفقیت همگان را از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.