« بازگشت

در سالروز سفر مقام معظم رهبري به استان يزد صورت پذيرفت‎؛اجتماع بزرگ مردمي در ميدان امير چقماق


به گزارش روابط عمومي استانداري يزد‏، محمدرضا فلاح زاده در جمع انبوه مردم شركت كننده در اين مراسم که با حضور معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری و نماینده ولی فقیه و امام جمعه یزد برگزار شد با اشاره به سالروز سفر پر خير و بركت مقام معظم رهبري(مدظله العالي) به استان يزد، حضور در اين مراسم را  بيعت مجدد مردم استان با آرمانهاي بلند حضرت امام خميني (ره) و مقام عظماي ولايت عنوان كرد و گفت: سفر رهبر عظيم الشان انقلاب اسلامي به استان يزد دستاوردهاي معنوي، ارزشي و مادي فراواني را به همراه داشته است.
وي با اشاره به 716 مصوبه سفر پر خير و بركت رهبري به استان تاكيد كرد: اين مصوبات زمينه رشد و تعالي هر چه بيشتر استان را فراهم مي آورد. فلاح زاده از اجرايي شدن بخشي از مصوبات خبر داد و ابراز اميدواري كرد باقيمانده اين مصوبات در آينده به طور كامل تحقق يابد.
استاندار يزد در بخش ديگري از سخنانش با محكوم كردن قتل عام مردان، زنان و كودكان مظلوم غزه به دست رژيم غاصب و جنايتكار صهيونيستي گفت: گوش به فرمان ولي‌امر مسلمين و آماده هر گونه فداكاري در اين زمينه هستيم.
در حاشيه اين مراسم‏، جمعي از شركت كنندگان با لبيك به دعوت مقام معظم رهبري(مدظله العالي) براي دفاع از مردم مظلوم فلسطين ، با امضا توماري آمادگي خود را براي حضور در غزه و مبارزه با رژيم غاضب صهيونيستي اعلام كردند.