« بازگشت

تشکر استاندار یزد از حضور حماسی مردم شریف و مسلمان استان در راهپیمایی یوم ا... 22 بهمن ماه


به گزارش روابط عمومی استانداری یزد، محمدرضا فلاح زاده در این پیام آورده است: ميهن عزيز اسلامي  بار ديگر در يوم ا... 22 بهمن ماه، روز ایستادگی و مقاومت در برابر زورگویان و طاغوتیان روزگار، شاهد حماسه اي ديگر بود كه همگان را به تمجيد از اين ملت مسلمان، شجاع، شريف و ولايت مدار واداشت.
مردم شريف و شهيدپرور استان يزد همگام با ساير مردم كشور با حضوري باشكوه و حماسي در راهپيمايي یوم ا... 22 بهمن بار ديگر ثابت كردند پیام جمهوری اسلامی ایران پیامی جهانی و فراگیر است و ملت ایران همچون گذشته در پیمودن راه شهدای والا مقام و در مسیر آرمانهای بلند بنيانگذار جمهوري اسلامي ايران حضرت امام خمینی(ره) ثابت قدم، هم پیمان و متحد هستند.
اقشار مختلف مردم در اين مراسم با فرياد رسا، صفوف به هم فشرده و  قدم هايي محكم و استوار، سی امین سال پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران را جشن گرفتند و بار دیگر به دنياي استكبار و ایادی آن نشان دادند مي توان با بهره گیری از اسلام ناب محمدی(ص) سنگر های کلیدی جهان را یکی پس از دیگری فتح کرد و پرچم پیشرفت، آبادانی و آزادگی را بر بلندای دنیا به اهتزاز در آورد.
اينجانب ضمن تقدير و تشكر از حضور حماسي و گسترده مردم شريف استان يزد در يوم ا... 22 بهمن، موفقيت همگان را در راستاي آرمان هاي بلند امام راحل(ره) و منويات مقام معظم رهبري(مدظله العالي) از درگاه خداوند متعال مسئلت مي نمايم.