« بازگشت

تاکید استاندار یزد بر حضور گسترده مردم در مراسم خاطره سبز حضور


به گزارش روابط عمومی استانداری یزد، محمدرضا فلاح زاده در این نشست با تسلیت ایام سوگواری حضرت ابا عبدالله الحسین(ع)، هدف از برگزاری مراسم «خاطره سبز حضور» را گرامیداشت سالروز سفر پر خیر و برکت مقام معظم رهبری(مدظله العالی) به استان یزد و تجلیل از حماسه حضور مردم شريف در استقبال از مقام ولایت و رهبری، محکومیت جنایات وحشیانه رژیم غاصب صهیونیستی بر علیه مسلمانان مظلوم غزه و برپایی مراسم بزرگ سوگواری و عزاداری حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) عنوان کرد و گفت: برگزاری این مراسم بهترین کلاس درس و زمینه مناسبی برای ترویج فرهنگ جمع گرایی و تربیت اخلاقی است. فلاح زاده خواستار حضور پور شور و فعال آحاد مردم به ویژه پرسنل ارگانها و نهادهای مختلف و دانشجویان و دانش آموزان در این مراسم شد.
استاندار یزد در بخش دیگری از سخنانش با تاکید بر مطالعه دقیق تاریخ  و بررسی جامع نکات حادثه عاشورا گفت: انقلاب اسلامی ایران بر گرفته از فرهنگ عاشورایی است.
وی با اشاره به افتتاح دفتر نخبگان استان یزد در سالروز سفر پرخیر و برکت مقام معظم رهبری (مدظله العالی) افتتاح این دفتر را خانه فکری برای استان و کشور و اتفاقی موثر در جهت پیوند علم و عمل و گامی در راستای توسعه بیشتر برشمرد و گفت: این دفتر، اولین دفتر نخبگان در کشور می باشد که به صورت رسمی به بهره برداری می رسد.
شایان ذکر است، گردهمایی بزرگ مردمی «خاطره سبز حضور» از ساعت 10 صبح روز پنج شنبه 12 دیماه از میدان شهید سید مصطفی خمینی(ره) به طرف چهارراه شهداء و تکیه امیر چقماق برگزار می شود.