« بازگشت

تاکید استاندار یزد بر حضور باشکوه مردم در کنگره سومین شهید محراب


به گزارش روابط عمومي استانداري يزد، محمدرضا فلاح زاده در محل استانداري و در جمع نمازگزاران با اشاره به مقاومت مردم مظلوم غزه در برابر جنایات رژیم غاصب صهیونیستی با بیان این که ارتش اسرائیل که زمانی در طول 6 روز، ارتش کشورهای اعراب را سرکوب کرد امروز در غزه زمینگیر شده و به خاک مذلت کشیده شده است ادامه داد: ارتش رژیم جنایتکار و غاصب صهیونیستی کاملا شکست خورده و ابهت آن سرکوب و منکوب شده است.
استاندار يزد با بيان اين كه چيزي كه در غزه در حال وقوع است بر خلاف تمام فرمول ها و معادلات است افزود: ملت مظلوم غزه كه از وجود ارتش، سلاح و سازماندهي نظامي برخوردار نيست اينگونه در برابر ارتش رژیمی که از نظر امکانات و تجهیزات یکی از قوی ترین ارتش ها به شمار می آید و از حمایت همه شیاطین بزرگ و کوچک برخوردار می باشد، ایستادگی کرده است. 
فلاح زاده تاکید کرد: رژیم غاصب صهیونیستی در هر صورتي نیز شكست خورده به حساب مي آيند.
استاندار یزد در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به برگزاری کنگره شهید محراب حضرت آیت ا... صدوقی، از ایشان به عنوان اسوه ای تمام عیار برای نسل قبلی، فعلی و آیندگان یاد کرد و خواستار ترویج فرهنگ شهید صدوقی شد و گفت: باید تلاش شود تا فرهنگ سومین شهید محراب آیت ا... شهید صدوقی به نحو شایسته و مطلوب به نسل جوان معرفی شود.
فلاح زاده با تجلیل از شخصیت والای شهید صدوقی ادامه داد: آیت ا... شهید صدوقی انسانی وارسته بود که امام خمینی(ره) در مورد شهادت ایشان فرمودند اسلام خدمتگزاري متعهد و ايران فقيهي فداكار و استان يزد سرپرستي دانشمند را از دست داد.
استاندار یزد با بیان این که تمام برنامه ريزي ها به منظور برگزاری مناسب این کنگره انجام شده و آمادگی های لازم در این خصوص وجود دارد از آحاد مردم حزب ا... دعوت کرد تا در روز برگزاری کنگره سومین شهید محراب حضور باشکوه و گسترده ای داشته باشند.
شایان ذکر است کنگره سومین شهید محراب حضرت آیت ا... شهید صدوقی پنج شنبه سوم بهمن ماه سال جاری در مسجد روضه محمدیه و در کنار تربت پاک آن شهید والامقام برگزار خواهد شد.