« بازگشت

برگزاری یادواره سرداران و 400 شهید شهرستان تفت؛فرمانده نیروی زمینی سپاه: شهدا، سند افتخار ملت ایران هستند


به گزارش روابط عمومی استانداری یزد، فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در این مراسم با تقدیر از دست اندرکاران برگزاری یادواره شهدا گفت: شهدا، سند افتخار ملت ایران و سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند.
سرتيپ پاسدار "محمدجعفر اسدي" با گرامیداشت یاد شهدای هشت سال دفاع مقدس از جمله شهید احمد متوسلیان و سومین شهید محراب، آیت الله صدوقی برگزاری یادمان ها و یادواره های شهدا را امری پسندیده دانست و افزود: یکی از وظایف مهم ما در حال حاضر به نمایش گذاشتن اسناد افتخار ملت ایران در زمان انقلاب و هشت سال دفاع مقدس است.
وی اضافه کرد: به لطف خداوند متعال، شیعیان اهل بیت عصمت و طهارت اسناد ارزشمندی را از زمان های دور تا کنون بر جای گذاشته اند به طوری که انقلاب اسلامی مردم ما نشات گرفته از زیبایی های کربلا و روز عاشورا است.
فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در ادامه اظهار داشت: افرادی که در صدد به شهادت رساندن شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی همچون بهشتی، مطهری، صدوقی، مدنی، دسغیب، اشرفی اصفهانی و امثال این عزیزان برآمدند ستونهای انقلاب ما به خوبی می شناختند زیرا حقیقتا هر یک از این شهدا، استوانه های انقلاب بودند.
سردار اسدی افزود: همگان شاهدند که به برکت خون شهدا، آمریکاییها تا گلو در لجنزاری که خودشان در کشورهای مظلوم از جمله افغانستان و عراق درست کرده اند فرو رفته اند.