« بازگشت

برگزاری نشست کمیته های دهه مبارک فجر


به گزارش روابط عمومی استانداری یزد، محمدرضا فلاح زاده در این نشست با اشاره به دستاوردهای مهم و بزرگ انقلاب اسلامی ایران، با بیان این که قیاس کردن حکومت همچون یزید و امام حسین(ع)، معاویه و امام علی(ع)، شاه و امام خمینی(ره) غلط، منسوخ و باطل است گفت: حکومت اسلام ناب محمدی(ص) حکومت ارزشها، پاکی ها، کرامت ها، عزت ها  و خدا محوری است و حکومت طاغوتی و آمریکایی، حکومت ضد ارزشها، آلودگی ها، آمریکا محور، ناپاکی ها و ترویج همه بدبختی هاست و مقایسه آن در این بخش غلط است.
وی با بیان این که سرگذشت و خیانت های سردمداران حکومت فاسد پهلوی باید ارائه شده و به شکل مطلوب در اختیار مردم قرار گیرد اظهار داشت: در جنگ جهانی دوم در حالی که غرب در حال تولید بمب هسته ای بود و با هواپیما، هیروشیما را بمباران می کرد، وسیله شاه ایران اسب سواری است.
فلاح زاده تاکید کرد: مردم و نسل جدید باید بدانند حکومت های فاسد، عیاش و بی عرضه شاهنشاهی چه عقب ماندگی هایی را بر ایران تحمیل کرده بودند.
استاندار یزد پیروزی انقلاب اسلامی را پیروزی ارزشها و اسلام ناب محمدی(ص) بر علیه ضد ارزشها و اسلام طاغوتی و خرافه عنوان کرد و ادامه داد: وظیفه همه دستگاههای فرهنگی است تا با سخنرانی های جذاب، شیوا، مستند و قابل استفاده برای عموم و همچنین تهیه فیلم ها، کلیپ ها و فیلم های آموزشی این مسائل را به مردم ارائه نمایند.
استاندار یزد با ارائه آماری به مقایسه دوران قبل و بعد از انقلاب پرداخت و گفت: تا قبل از پیروزی انقلاب اسلامی تنها 51 مجوز بهره برداری در حوزه صنعت صادر شده بود که در طول سی ساله انقلاب اسلامی این میزان به 2928 فقره رسیده  که سهم دولت نهم  در این زمینه1000 فقره بوده است.
وی افزود: همچنین در حوزه معدن، تا قبل از پیروزی انقلاب اسلامی تنها 25 مجوز بهره برداری صادر شده بود که در طول سی ساله انقلاب اسلامی این میزان به 283 فقره رسیده  که سهم دولت نهم  در این رابطه 105  مورد بوده است.
فلاح زاده تصریح کرد: این موفقیت ها و دستاوردهای بزرگ از برکت این انقلاب ولایی و اسلامی به رهبری ولایت مطلقه فقیه است.
استاندار یزد با اشاره به توطئه های دشمنان از آغازین روزهای پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون و در عرصه های گوناگون ادامه داد:  غیر از ولی فقیه کسی نمی توانست این انقلاب را هدایت کرده و به ساحل مقصود برساند.
وی با تاکید بر  اطلاع رسانی در خصوص دستاوردهای انقلاب اسلامی اظهار داشت: فرمانداران و دستگاههای اجرایی باید دستاوردهای انقلاب را به هر شکل ممکن به نسل جدید منتقل کنند.  استاندار یزد ادامه داد: باید انقلاب مظلوم اسلامی ایران را در این جهان پرظالم و پرستم معرفی کنیم و تمامی بدبختی های دوران قاجار و پهلوی و همه عزت های انقلاب را برای نسل جدید بازگو کنیم.
وی با اشاره به نمایشگاه دستاوردهای سی ساله انقلاب اسلامی در استان اظهار داشت: این نمایشگاه باید با بهره گیری از توانایی هنرمندان و با تمام ظرفیت و توانمندی ها ارائه شود.
استاندار یزد در پایان خواستار شرکت گسترده و باشکوه مردم و مسئولین در مراسم های گرامیداشت دهه مبارک فجر شد.
در ادامه این نشست، مسئولین کمیته های مختلف به ارائه گزارشی از اقدامات و عملکردهای خود پرداختند.