« بازگشت

برگزاری نشست ستاد ساماندهی امور جوانان استان؛استاندار یزد بر اهمیت توجه به خودشناسی در بین جوانان تاکید کرد


به گزارش روابط عمومی استانداری یزد، "محمدرضا فلاح زاده" در این نشست با اشاره به اهمیت مبحث هویت و خودشناسی در بین جوانان گفت: هم اکنون دشمنان بیش از هر زمان دیگر در حال تهاجم فرهنگی به نظام مقدس جمهوری هستند به طوریکه و با راه اندازی یکهزار و 200 کانال ماهواره ای، نسبت به ترویج ناپاکی ها در جامعه اسلامی ایران اقدام می کنند.
استاندار یزد تصریح کرد: جوانان ایرانی به رغم وجود تبلیغات منفی بسیاری که از سوی دشمنان صورت گرفته هوشیارند و تحت تاثیر این تبلیغات قرار نخواهند گرفت. 
وی، "هویت" را شناخت خود و توانمندیها و ظرفیت های کشور دانست و تصریح کرد: ایرانیان با توجه به داشتن تمدن تاریخی و فرهنگ اسلامی که در دنیا زبانزد خاص و عام است، به هویت ملی و مذهبی خود می بالند.
وی خواستار شناخت کامل و دقیق آموزه های های دین مبین اسلام از سوی جوانان شد و افزود: مطالعه کتاب های استاد شهید مرتضی مطهری می تواند در این راستا بسیار مفید و موثر واقع شود. 
استاندار یزد در ادامه از اقدامات یکسال اخیر سازمان ملی جوانان استان در برگزاری جشنواره مطلع عشق، کارگاه های آموزشی اساتید و طلاب، نمایشگاه اوقات فراغت، کنگره شهید صدوقی و جوانان، جشن 30 ساله ها، جشنواره نوآوری و شکوفایی و پیگیری مجدانه جهت راه اندازی خانه نخبگان در استان تقدیر کرد. 
در این نشست مسوولان دستگاهها و ارگان های مرتبط با امور جوانان به بیان نظرات و دیدگاه های خود در خصوص اولویت های برنامه ای ارتقای هویت ایرانی و اسلامی جوانان استان یزد پرداختند.