« بازگشت

با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه یزد، استاندار، دیگر مسئولان استان و انبوه مردم شجاع و مسلمان؛ راهپیمایی یوم الله 22 بهمن برگزار شد


به گزارش روابط عمومی استانداری یزد، محمد رضا فلاح‌زاده در جمع عظیم مردم شرکت کننده در راهپيمايي يوم الله 22 بهمن يزد در ميدان اميرچقماق با اشاره به فرمایش بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران گفت: هر كس در راه اين انقلاب حركت كند، چه كشته شود و چه بكشد، شهيد مي‌باشد.
استاندار یزد هدف قیام حضرت امام خمینی را آزادی ملت و برافرازی حکومت الله عنوان کرد و ادامه داد: انقلاب اسلامی ملت ایران را از شر آسيب‌ها و چالش‌هاي حكومت پهلوي رهانید و اولين كسي كه در اين راه خود را در معرض خطر قرار داد، حضرت امام(ره) بود.
وی با تاکید بر رهبري حكيمانه‌ حضرت امام خمینی (ره)در رهبری مبارزات داخلی در كشور  بر علیه شاه مزدور اظهار داشت:  امام (ره) با شکست شاه و آمريكا، تفاله‌هاي استعمار را از كشور بيرون ريخت و حكومت عدل را برقرار كرد، البته در اين راه، شهيدان زيادي نيز به حكومت انقلاب اسلامي تقديم شد.
استاندار یزد با اشاره به دوران جنگ تحمیلی خاطرنشان کرد: در آن زمان تمام اقشار مردم به جبهه‌هاي جنگ سرازير شدند و با بكارگيري تكنيك‌هايي خاص، عمليات‌هاي بزرگي همچون بيت‌المقدس، رمضان، فتح المبين و... را رقم زدند و باعث شكست و ذلت دشمن شدند .
فلاح زاده اولين دستاورد اين انقلاب را كنار زدن طاغوت، شر و پليدي و جايگزين كردن اسلام ناب محمدي (ص) عنوان کرد و افزود: از دیگر دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی، تبليغ اسلام ناب محمدي(ص)، گسترش فرهنگ جهاد و شهادت، كار و كوشش، امر به معروف و نهي از منكر و کسب دستاوردهای مهم در تمامي عرصه‌هاي ملي در پرتوي رهبري مقام عظمي ولايت بود.
وی با اشاره به وجود  73 هزار نفر دانشجو در مراكز آموزش عالي استان یزد موفقیت و پیشرفت های به دست آمده در عرصه های مختلف را از لطف ولايت مطلقه‌ي فقيه و متخصصان و کارشناسان  پر تلاش داخلی عنوان کرد و افزود: در همین رابطه و در صنعت هوا و فضا، ساخت سيستم پرتاب ماهواره يكي از افتخارات اين نظام مي‌باشد.
فلاح زاده با بیان این که از زمان هخامنشيان تا انقلاب اسلامي، تنها 15 سد در كشور ساخته شده بود اظهار داشت: این در حالی است که دوران انقلاب شکوهمند اسلامی در زمان دولت های گذشته 80 سد و در دولت نهم 83 سد ساخته شده است و این از دستاوردهاي همين انقلاب است.
استاندار یزد  با بیان این که در زمينه گازرساني در زمان رژیم فاسد و مستبد پهلوي تنها در بخشي از شهر‌هاي گچساران و شيراز و تهران گازرساني شده بود افزود: ولي هم‌اكنون سراسر كشور و بیشتر شهرها و روستاهاي كوچك و بزرگ از نعمت گاز برخوردار هستند و پيش‌بيني براي روستاهاي محروم از گاز در دست اقدام است.