« بازگشت

با حضور نماينده ولي فقيه در استان و استاندار يزد؛نمايشگاه دستاورد و عملكرد دولت نهم در استان يزد گشايش يافت


به گزارش روابط عمومي استانداري يزد، استاندار يزد در اين مراسم ضمن گراميداشت ياد و خاطره شهيدان رجايي و باهنر و تبريك هفته دولت، از زحمات خدمتگزارن مردم در دولت نهم تقدير كرد و از آنها خواست با تلاش در راستاي ارائه خدمت رساني مناسب، موجبات رضايتمندي مردم را نسبت به نظام مقدس جمهوري اسلامي افزايش دهند.
"محمد رضا فلاح زاده" افزود: مردم در عرصه هاي مختلف به خوبي نشان داده اند كه علاقه مند به نظام و رهبري هستند و اين مسئله را با حضور گسترده و باشكوه درانتخابات و راهپيمايي هاي گوناگون به تصوير كشيده اند.
وي با بيان اين كه در هفته دولت 458 طرح در حوزه هاي مختلف در استان به بهره برداري مي رسد افزود: اين طرح ها با هزينه اي بالغ بر 700 ميليارد ريال آماده بهره برداري شده اند.
فلاح زاده همچنين از بهره برداري از هفت طرح صنعتي و معدني، از جمله افتتاح خط چهارم چادرملو در هفته دولت خبر داد.
معاون برنامه ريزي استاندار نيز در اين مراسم با گراميداشت ياد شهيدان رجايي و باهنر و هفته دولت گفت: نمايشگاه دستاوردهاي دولت در استان يزد گوشه اي از عملكرد و تلاش خادمان مردم در دولت نهم است.
"محمد رضا بابايي" افزود: اين نمايشگاه با حضور82 دستگاه دولتي، واحدهاي توليدي و موسسات فرهنگي و اجتماعي در 88 غرفه گشايش يافته است.
محمدرضا بابايي افزود: دستگاههاي دولتي در 22 غرفه، واحدهاي توليدي بهره مند شده از تسهيلات زودبازده 22 غرفه و تشكل هاي مردم نهاد و فرهنگي استان 44 غرفه از نمايشگاه را به خود اختصاص داده اند.
نمايشگاه دستاوردهاي دولت نهم در استان يزد به مدت يك هفته تا هشتم شهريور ماه از ساعت 17 تا 22 هر شب همراه با سرويس اياب و ذهاب به صورت رايگان براي بازديد عموم داير است.