« بازگشت

بازدید استاندار یزد از طرح های مصوب سفر رهبر معظم انقلاب و هیات دولت در شهرستان صدوق


به گزارش روابط عمومی استانداری یزد، "محمدرضا فلاح زاده" در این بازدیدها، ضمن گفت و گو با مجریان طرح های مذکور از نزدیک در جریان روند اجرایی آنها قرار گرفت.
جاده  کنارگذر شهرهای زارچ و اشکذر، میادین ورودی مرکز شهرستان صدوق، پست برق 230 کیلو ولت رستاق، خوابگاه مدرسه نمونه الزهرا، خط انتقال آب و مجتمع آبرسانی کوثر در روستاها، مخزن و خط انتقال آب اشکذر و آبرسانی به صنایع و شهرک فولاد، ساختمان جدید فنی و حرفه ای شهرستان و موزه مردم شناسی از جمله طرح های مصوب هیات دولت به شهرستان صدوق بود که مورد بازدید استاندار و هیات همراه قرار گرفت.
فلاح زاده همچنین از جاده فولاد – اتابک، رستاق - اشکذر و پروژه های ورزشی شامل سالن چند منظوره فیروزآباد، استخر اشکذر، سالن ورزشی خضرآباد و ورزشگاه رضوانشهر، خط انتقال فیبر نوری و تجهیزات دیتا و دفتر ICT  بخش خضرآباد بازدید کرد.
استاندار یزد در بازدید از شهرک فولاد و زیرساختهای شهرک یادشده گفت: ایجاد این شهرک می تواند تحول عظیمی را برای کل استان بویژه شهرستان صدوق ایجاد کند.
فلاح زاده همچنین در بازدید از ساختمان های آتش نشانی اشکذر و خضرآباد و پروژه نیمه تمام ثبت اسناد و دادگستری خواستار تسریع در اجرای این طرح ها شد.
استاندار یزد در ادامه، ضمن بازدید از مجتمع 20 واحدی شهرک ولایت صدرآباد و مخزن آب که از مصوبات سفر پر خیر و برکت مقام معظم رهبری (مدظله العالی) به شمار می آید از نزدیک در جریان روند اجرایی این طرح ها قرار گرفت.
فلاح زاده همچنین، با حضور در جمع دانش آموزان هنرستان پسرانه فارابی و گفت و گو با آنها، از مسولان آموزش و پرورش شهرستان صدوق خواست نسبت به بازسازی هنرستان یاد شده اقدام کنند.
استاندار یزد پیش از این نیز از پروژه های مصوب سفر پرخیر و برکت مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و هیات دولت در شهرستان های تفت، مهریز، خاتم، بخش بهاباد و تعدادی از پروژه های شهر بافق بازدید کرده بود.