« بازگشت

استاندار یزد در مراسم به صدا در آوردن زنگ مدارس در محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی :سران رژیم صهیونیستی باید محاکمه، اعدام و اسرائیل از صفحه روزگار محو شود


به گزارش روابط عمومی استانداری یزد، محمدرضا فلاح زاده در جمع دانش آموزان مدرسه راهنمایی دخترانه شهید آیت ا... صدوقی و در مراسم به صدا در آوردن زنگ مدارس به منظور محکوم کردن جنایات رژیم صهیونیستی در غزه با اشاره به تاریخ صدر اسلام گفت: در طول تاریخ زراندوزان ، زورگویان ، افزون طلبان و شهوت پرستان همیشه در برابر پیروان جبهه حق و لشکریان الهی صف آرایی کرده اند.
استاندار یزد با بیان این که این صف آرایی و جنایتکاری تا دوران هشت سال دفاع مقدس  ادامه یافت افزود: شهید شدن 213 هزار نفر از ملت عزیز ایران آمار کمی نیست و یکی از صفحه های سیاه جنایات قلدران تاریخ بشمار می رود و در مقابل، تصویر زیبایی  برای پیروان عاشوراست.
وی با بیان این که ارتش اسرائیل از نگاه مستکبران جهانی یکی از قدرتمند ترین ارتشهای دنیاست و به پیشرفته ترین و کشنده ترین سلاح ها مجهز است اظهار داشت: اما همین ارتش در جنگ 33 روزه لبنان با استفاده از فرهنگ عاشورا و انقلاب اسلامی و فرهنگ شهدا، جانبازان، آزادگان و مجاهدان و از همه بالا تر آرمانهای بلند امام راحل(ره) و رهنمود های رهبر عظیم الشان انقلاب اسلامی(مدظله العالی) که بر گرفته از اسلام ناب قرآنی است توسط رزمندگان اسلام سرکوب و زمین گیر شد و الان نیز هنوز نتوانسته اند به غزه وارد شوند.
استاندار یزد با اشاره به جنایات رژیم غاصب صهیونیستی در غزه گفت: سران رژیم غاصب صهیونیستی باید محاکمه، اعدام و اسرائیل از صفحه روزگار محو شود و آمریکا و ایادی آنان نیز مورد بازخواست و محاکمه قرار گیرند.
استاندار يزد با بیان این که باید به ملت سرافراز غزه که با صبر و مقاومت در مقابل غاصبان ایستادگی کرده اند درود فرستاد اظهار داشت: خداوند با صابرین است و قطعا نصرت شامل کسانی است که در راه خدا پایداری کنند. وی از سکوت سران کشورهای عرب در برابر قتل عام مردان، زنان و کودکان بی دفاع و مظلوم غزه انتقاد کرد.
فلاح زاده با بیان این که اسلام سنگرهای کلیدی دنیا را فتح خواهد کرد گفت: باید در عرصه حضور، جنایات رژیم غاصب صهیونیستی را محکوم كرد و افرادی که توانایی مالی دارند به یاری مردم غزه بشتابند و همه برای آنان دعا کنند.