« بازگشت

استاندار یزد در دیدار با جانبازان و آزادگان:جانبازان و آزادگان، یادگاران عرصه های طلایی و زیبای جهاد و شهادتند


به گزارش روابط عمومی استانداری یزد، محمدرضا فلاح زاده در جمع جانبازان و آزادگان سرافراز استان یزد با اشاره به مقاومت مردم مظلوم غزه در برابر جنایات رژیم غاصب صهیونیستی با بیان این که ارتش اسرائیل که زمانی در طول 6 روز ارتش کشورهای اعراب را سرکوب کرد امروز در غزه زمینگیر شده و به خاک مذلت کشیده شده است ادامه داد: جنگ غزه برگرفته از فرهنگ غنی عاشورا و نشات گرفته از فرهنگ مجاهدان فی سبیل الله و شهیدان والا مقام بانام و گمنام هشت سال دفاع مقدس است. استاندار یزد تاکید کرد: ارتش رژیم جنایتکار و غاصب صهیونیستی کاملا شکست خورده و ابهت آن سرکوب و منکوب شده است.
فلاح زاده در بخش دیگری از سخنانش با تجلیل از فداکاری و جانفشانی جانبازان، آزادگان و ایثارگران سرافراز هشت سال دفاع مقدس از آنان به عنوان یادگاران عرصه های طلایی و زیبای جهاد و شهادت یادکرد.
استاندار یزد از مدیران عرصه های دفاع مقدس به عنوان  متفکرترین، با تدبیرترین، شجاع ترین و ریسک پذیرترین مدیران یاد کرد و گفت: باید در کارهای مدیریتی و کارآفرینی کشور از حضور جانبازان، آزادگان و ایثارگران سرافراز بهره گرفته شود. وی افزود: ولی نعمتان انقلاب، صاحبان اصلی مملکت و کسانی که حاضر به تقدیم جان خود شده و در سخت ترین شرایط از انقلاب دفاع کردند باید در خط مقدم و اولویت کارها قرار گیرند و ساز و کار آن فراهم شود.
استاندار یزد با اشاره به فعالیت ها و اقدامات مهم بسیجیان و رزمندگان در عرصه های سازندگی کشور نظیر احداث سد کرخه به عنوان بزرگ ترین سد خاور میانه و اولین پروژه خط انتقال بعد از جنگ در کشور از نقش جانبازان، آزادگان و ایثارگران و بسیجیان سرفراز در عرصه های آبادانی کشور تجلیل کرد.
در ادامه این نشست که جمعی از مدیران دستگاههای اجرایی نیز در آن حضور داشتند، برخی از جانبازان و آزادگان به بیان دیدگاه ها، پیشنهادات و مشکلات خود پرداختند و استاندار یزد نیز دستورات مقتضی را در این خصوص صادر و تصمیمات لازم اتخاذ گردید.