« بازگشت

استاندار یزد در جلسه شورای اداری استان خبر داد؛استان يزد، چهارشنبه هفته جاری ميزبان رياست جمهوري است


به گزارش روابط عمومي استانداري يزد، "محمدرضا فلاح زاده" ضمن تسلیت اربعین اباعبدالله الحسین(ع)، با بیان اینکه استان یزد در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه هفته جاری میزبان رییس جمهور و هیات دولت است به تشريح برنامه هاي سفر هيئت دولت پرداخت.
وی گفت: از مهمترين برنامه هاي اين سفر ملاقات مردمي و ديدار مردم نجيب يزد با رئيس جمهور و ديدارهاي رئیس جمهور با علما، روحانيون ، ايثارگران و خانواده های معظم شهدا است.
استاندار يزد همچنین از برگزاري كارگروه هاي صنعت و معدن، مسکن، آب و کشاورزی و زیر ساخت ها و مباحث فرهنگی و جلسه هیات دولت با حضور رئیس جمهور و اعضاي هيئت دولت در یزد خبر داد.
وي از امت شهيد پرور استان خواست تا همچون سفر پر خیر و برکت رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) با حضور گسترده و با شكوه خود در مراسم استقبال از ميهمان استان، يكبار ديگر ضمن حمایت از دولتمردان نظام مقدس جمهوری اسلامی، در راستای خنثی نمودن توطئه ها و تبلیغات منفی دشمنان عیله جمهوری اسلامی گام بردارند.
وی از مسوولان و مدیران دستگاه های اجرایی استان خواست در سفر رئيس جمهور، با پرهیز از انجام هرگونه تشریفات، زمينه حضور حداکثری مردم را در مراسم استقبال از رئیس جمهور و هیئت دولت فراهم نمایند.
در این جلسه محمدیان، مدیر کل ارتباطات مردمی و سفرهای ریاست جمهوری و صفار، قائم مقام مرکز رسیدگی به شکایات مردمی توصیه های لازم را در خصوص رعایت ضوابط و مقررات در دیدارهای مردمی، تسریع در انجام مصوبات سفر و بیان مشکلات مردمی در قالب نامه ارائه کردند.