« بازگشت

استاندار یزد خبر داد؛برگزاری مجمع بزرگ مذهبی مردم دارالعباده، همزمان با سالروز سفر مقام معظم رهبری به استان


به گزارش روابط عمومی استانداری یزد، "محمدرضا فلاح زاده" در این نشست از برگزاری مجمع بزرگ مذهبی مردم درالعباده در روز 12 دی ماه جاری و همزمان با سالروز حضور پر بركت مقام معظم رهبري در استان كه به نام "روز يزد" نامگذاري شده است، در میدان امیرچخماق خبر داد.
استاندار یزد با اشاره دستاوردهای پربرکت سفر رهبر معظم انقلاب (مدظلله العالی) به استان، خواستار حضور گسترده اقشار مختلف مردم در آیین ویژه این روز شد.
فلاح زاده با تاکید بر اطلاع رسانی گسترده در خصوص برگزاری باشکوه مجمع بزرگ مذهبی مردم گفت: حضور هیات های عزاداری در مراسم یاد شده نیز با توجه به همزمانی با ایام محرم مناسب است.
وی به برنامه هایی که از سوی مسولان دستگاه های مختلف استان جهت برگزاری باشکوه آیین های سالروز سفر رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) تدارک دیده شده اشاره کرد و گفت: در همین رابطه کاروانی به سرپرستی سپاه الغدیر استان جهت شرکت در یکی از آیین های ویژه ماه محرم که رهبر معظم انقلاب (مدظلله العالی) نیز در آن شرکت دارند به تهران اعزام خواهند شد.
معاون برنامه ریزی استاندار نیز در این نشست با اشاره به جلسات متعددی که در رابطه با گرامیداشت سالروز حضور رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) در استان و روز یزد در حوزه برنامه ریزی استانداری تشکیل شده گفت: قبل از برگزاری این نشست ها، طی درخواستی خواستار ارائه نظرات و پیشنهادات مسوولان دستگاه های مختلف استان در این رابطه شدیم که در این راستا 186 پیشنهاد دریافت شد.
"محمدرضا بابایی" افزود: دعوت از یکی از سخنرانان برجسته کشور، اعزام گروهی از استان یزد جهت دیدار با رهبر معظم انقلاب، برگزاری آیین تجلیل از ایثارگران استان توسط بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس، برگزاری مسابقات مختلف فرهنگی و ورزشی، نمایشگاه عکس و زیباسازی سیمای شهر توسط شهرداری از مهمترین برنامه هایی بود که در نشست های مذکور مورد تصویب قرار گرفت.
در ادامه این نشست مسوولان دستگاه های مختلف استان، ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های انجام گرفته در خصوص گرامیداشت سالروز سفر رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) به استان یزد، نظرات و پیشنهادات خود را در خصوص برگزاری باشکوه آیین این روز بیان کردند.