« بازگشت

استاندار يزد : بر اساس برنامه ريزي هاي انجام شده عوارض سال آينده افزايش نمي يابد


به گزارش روابط عمومي استانداري يزد ، محمدرضا فلاح زاده در نشستي كه با حضور اصناف و بازاريان در محل سالن شهيد منتظر قائم استانداري برگزار شد به جايگاه بازار در طول تاريخ و ارتباط تنگاتنگ بازاريان و مراجع و علماء و حوزه هاي علميه و مردم اشاره كرد و از نقش بازاريان در پيروزي انقلاب اسلامي و دفاع مقدس برنامه هاي مذهبي و توسعه صادرات قدرداني نمود.
فلاح زاده با اشاره به سفر دوم اعضای هیات دولت به استان افزود: برگزاري سفر دوم در تكميل دستاوردهاي سفر اول در پيشرفت و توسعه استان بسيار موثر است.
 در اين ديدار كه معاونين استاندار و مسئولان بازرگاني ماليات شهرداري و جمعي از مديران استان نيز حضور داشتند تعدادي از نمايندگان اصناف به بيان مشكلات خود پرداختند.
اخذ عوارض، افزايش ماليات ، بيمه ، نحوه نرخ گذاري و ماليات برارزش افزوده از مهمترين مسائلي بود كه در اين نشست نمايندگان اصناف بيان كردند.
در پايان اين نشست مقرر شد مشكلات بازاريان در نشستي با حضور استاندار ، معاونین استاندار ، مسئولين بازگاني، ماليات، بيمه، شهرداري،امور اقتصاد و دارايي ، رئيس مجامع امور صنفي و 5 نفر از نمايندگان اصناف بررسي و تصميمات لازم گرفته شود.