پيام استاندار یزد بمناسبت فرارسيدن عيد سعيد فطر
استاندار یزد باصدور پیامی ضمن تبریک عید سعید فطربه عموم مردم استان یزد؛ این عید بزرگ راعید توفیق دستیابی به طاعت ها و اطاعت ها و عید پیروزی اخلاص و بازگشت به فطرتی خدایی دانست.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد:
طرح‌های ملی کاهش آسیب اجتماعی در استان‌ها بومی‌سازی شد
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد گفت: با توجه به اینکه ابلاغ طرح کاهش آسیب‌های اجتماعی ملی بود و صرفاً سرفصل‌ها مشخص‌شده بود و استان‌ها در عناوین برنامه‌های مربوط به دستگاه‌ها آزاد نبودند لازم دیدیم برنامه‌ها طبق شرایط استان بومی‌سازی شود.
استاندار یزد:
نداشتن مهارت‌های زندگی عامل بسیاری از آسیب‌های اجتماعی است/ موازی کاری دستگاه ها در اجرای برنامه ها جنبه مشارکت داشته باشد
استاندار یزد بابیان اینکه نداشتن مهارت های زندگی می تواند آسیب زا باشد؛ اظهارداشت: در برنامه ها و طرح های کاهش آسیب های اجتماعی نباید از این موضوع غفلت شود چرا که منشا بسیاری از ناهنجاری های رفتاری عدم داشتن مهارت های زندگی توسط افراد است.
استاندار یزد:
پایه همه مسائل در جامعه فرهنگ است
استاندار یزد در نشست مشترک با مدیران و کارکنان سازمان تبلیغات اسلامی استان گفت: پایه همه مسائل فرهنگ است و هرچه فرهنگ غنی‌تر باشد سایر مسائل هم قوی‌تر خواهد شد و می‌توان تأثیر آن را در فضای اجتماعی و ضایع نکردن حق‌الناس مشاهده کنیم.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد:
اساس اجرای برنامه‌های موفق در مناطق حاشیه‌نشین سمن ها هستند
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد بابیان اینکه سازمان مردم‌نهاد دارای اهمیت ویژه‌ای هستند؛ اظهار داشت: سمن‌ها توانمندی خوبی در پیگیری برنامه‌ها دارند ازاین‌رو ضرورت دارد در اجرای برنامه‌ها از این ظرفیت استفاده شود.
راهپیمایی روز جهانی قدس در استان یزد برگزار شد
باحضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه یزد، استاندار یزد، معاونین استاندار و خیل عظیم مردم دارالعباده یزد راهپیمایی روز جهانی قدس به نحوه باشکوهی در استان برگزار شد. تصاویر این رویداد را در شهر یزد ببینید:
پيام قدرداني استاندار یزد از حضور باشكوه مردم در راهپيمايي روز قدس
استاندار یزد در پیامی از حضور باشکوه مردم دارالعباده استان یزد در راهپیمایی روز قدس تقدیر کرد.
بازدید استاندار یزد از اداره کل امور مالیاتی استان
استاندار یزد ، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری ومدير كل حوزه استاندار در آخرین روز تحویل وثبت اظهارنامه های مالیاتی با حضور در اداره کل امور مالیاتی استان از نزدیک روند فعالیت کارشناسان این اداره کل را بررسی وبا مدیران این دستگاه...
نشست بررسی وضعیت کمربند سبز استان برگزار شد
نشست کمربند سبز استان یزد به ریاست استاندار یزد و مدیران اجرایی دستگاه‌های عوض این کارگروه برگزار شد.
به ریاست استاندار یزد؛
شورای مشارکت‌های مردمی سازمان بهزیستی تشکیل جلسه داد
نشست شورای مشارکت‌های مردمی سازمان بهزیستی استان به ریاست استاندار یزد تشکیل جلسه داد.
استاندار يزد:
اتحاد و انسجام بين اعضا را همواره حفظ كنيد/ برخورد هيجاني و احساسي با مسائل مطلوب نيست/ تشکیل کمیسیون مشترک دولت و شورای شهر یزد
استاندار يزد در ديدار با منتخبان شوراي پنجم شهر يزد، خطاب به آنان اظهار داشت: حواستان باشد با حرف این‌وآن و فضاي مجازي و سایت‌ها فرصت‌ها را از دست ندهید چراکه انواع و اقسام عوامل وجود دارد تا بين شما اختلاف ايجاد كند و کارها را عقب بیندازد.
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار یزد:
منتخبان به شوراها جايگاه و اهميت بدهند
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار یزد بابیان اينكه اعضاي منتخب به شوراها جايگاه و اهميت لازم را بدهند؛ گفت: تلاش و سعي منتخبان در شوراهای اسلامی به‌گونه‌ای باشد كه همه دستگاه‌ها و افراد راغب به همكاري با شوراهای اسلامی شهر و روستا شوند.
استاندار یزد در ستاد هماهنگی اربعین استان:
ضعف‌های سال گذشته بررسی و برطرف می‌شود
استاندار یزد گفت: هرسال حساسیت‌ها نسبت به حرکت زوار به عتبات و عالیات افزایش خواهد یافت و دولت به‌عنوان خدمتگزار خدمات را ارائه می‌کند، ازاین‌رو لازم است ضعف‌های سال گذشته بررسی و برطرف می‌شود.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد:
نقش گروه های مردمی در برگزاری مراسم ایام محرم تقویت شود
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد در نشست ستاد هماهنگی اربعین استان گفت: سال گذشته بعد از برگزاری مراسم روز اربعین نقاط قوت و ضعف مراسم بررسی و پیشنهاداتی آماده شد تا در برنامه ریزی های ملی مورد توجه قرار گیرد.
استاندار یزد:
برنامه‌های وزرشی باید مستمر و با برنامه مدون پیگیری شود/ سنگ بنای ورزش همگانی در مدارس گذاشته شود
استاندار یزد گفت: تلاش ها برای فرهنگ‌سازی عمومی در ورزش همگانی امیدوارکننده است ولی باید مستمر و با برنامه مدون پیگیری شود.
پیام استاندار یزد در آستانه فرا رسیدن روز قدس
استاندار یزد با انتشار پيامي به مناسبت فرارسیدن روز قدس اظهارداشت: اتحاد و همبستگی ملل مسلمان برای پشتیبانی از ملت فلسطین ضروري است.
استاندار یزد:
مهم‌ترین موضوع اوقات فراغت تقویت خلاقیت است/ حواشی سند 2030 معلمان را بیدار کرد و رای های خاموش به میدان آمدند
استاندار یزد در نشست شورای آموزش‌وپرورش استان بابیان اینکه دانش آموزان در این سنین ظرفیت نوآوری را دارند، افزود: خلاقیت و هنر دستاوردهای برنامه‌های اوقات فراغت است و مهم‌ترین موضوع هم در اوقات فراغت تقویت خلاقیت است.
استاندار یزد:
اعتماد مردم و همکاری دستگاه‌ها عامل مهار موفق آنفلوانزای حاد پرندگان بود
استاندار یزد با اشاره به اینکه اعتماد مردم نکته ارزنده‌ای است که در بحث مبارزه با آنفلوانزای فوق حاد پرندگان شاهد آن بودیم؛ اظهار داشت: مردم با اعتماد کامل به کارشناسان در معدوم‌سازی طیورشان برای پیشگیری از این بیماری داوطلبانه اقدام کردند که نشانگر...
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری یزد تأکید کرد:
ارتقای سلامت و حفاظت از جان مردم مهم‌ترین وظیفه قرارگاه پدافند زیستی استان
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری یزد ارتقای سلامت مردم را مهم‌ترین وظیفه قرارگاه پدافند زیستی دانست و گفت: حفاظت از جان مردم به‌عنوان سرمایه انسانی مهم‌ترین رکن، هدف و راهبرد قرارگاه پدافند زیستی استان است.
نشست بخشداران استان در روستای هامانه برگزار شد
نشست بخشداران سراسر استان با حضور مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری و فرماندار اشكذر به میزبانی فرمانداري اين شهرستان برگزار شد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار:
ظرفیت بالای استان یزد در اجرای کنوانسیون جامع حقوق کودک و نوجوان
معاون سیاسی و امنیتی استاندار یزد در نشست کارگروه بانوان و خانواده استان اظهار داشت: بنا داریم برنامه‌ها را در استان به‌گونه‌ای پیش ببریم که استان اول در زمینه دفاع از حقوق کودک و نوجوان باشیم.
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری یزد:
نبود مرکز نگهداری زنان بهبودیافته از آسیب‌های اجتماعی مشهود است
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری یزد در نشست کارگروه زنان و خانواده استان اظهار داشت: نبود مرکز نگهداری زنان بهبودیافته از آسیب‌های اجتماعی مشهود است.
مدیرکل دفتر بانوان و خانواده استانداری یزد:
هدف همه فعالیت‌ها در حوزه بانوان تعالی خانواده است
مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری یزد با اشاره به تأکیدات مقام معظم رهبری و سیاست‌های دولت تدبیر و امید در خصوص بانوان و خانواده گفت: هدف همه فعالیت‌ها تعالی خانواده است که درنهایت به تعالی بانوان منجر می‌شود.
با حضور نماینده ولی‌فقیه در استان و استاندار یزد؛
مجمع نمایندگان استان تشکیل جلسه داد
با حضور نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه یزد، استاندار یزد و معاونین استاندار مجمع نمایندگان استان تشکیل جلسه داد.
واگذاري خودرو بَكهولودر به پنج دهياري استان
پنج دستگاه خودرو بَكهولودر به ارزش يازده ميليارد ريال به دهیاری‌های صادق‌آباد، باجگان، ‌شيطور، توده سخويد و زردين ساخت شركت سنو پارس واگذار شد.
استاندار یزد:
اولویت بانک‌ها حمایت از تولید و رونق واحدهای تولیدی باشد
استاندار یزد در نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان اظهار داشت: یکی از اولویت‌های بانک‌ها حمایت از تولید و رونق واحدهای تولیدی است.
استاندار یزد:
ارزیابی عملکرد عامل تحول سازمان، خلاقیت و نوآوری است
استاندار یزد در نشست شورای راهبری توسعه مدیریت استان گفت: ارزیابی عملکرد باعث تقویت انگیزه، تحول در سازمان، خلاقیت و نوآوری می شود.
استاندار یزد مطرح کرد:
تقویت نگاه فنی و تخصصی در مسائل آب و فاضلاب ضروری است
استاندار یزد گفت: لازم است تجارب نادرست در حوزه آب و فاضلاب را آسیب‌شناسی کنیم تا از تکرار آن‌ها جلوگیری شود.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد:
اقدامات استان در جهت کاهش آمار طلاق موفق بوده است
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد گفت: با همکاری شورای فرهنگ عمومی موفقیت‌های مطلوبی را در راستای کاهش طلاق داشته‌ایم.
بازديد مديركل دفتر اجتماعي و فرهنگي از موسسه‌ «میم مثل مادر فاطمي»
مدیرکل دفتر امور اجتماعي و فرهنگي استانداري یزد ضمن بازدید از چگونگی اجرای طرح همسرانه و مادرانه در منطقه حسن‌آباد يزد با ساكنين این محله دیدار و گفتگو کرد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد :
راه اندازی اتاق گفت وگوی احزاب در استان یزد حمایت می شود
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری یزد گفت: راه اندازی اتاق گفت و گو احزاب در استان ضروری است و مدیریت استان از ایجاد این فضا برای تعامل احزاب سیاسی حمایت می کند.
استاندار یزد:
تعاونی‌های راکد در اسرع وقت منحل شوند/ تعاونی باید صرفه اقتصادی داشته باشد
استاندار یزد گفت: تعاونی‌های راکد و بدون بازده و صرفه اقتصادی باید منحل شوند و مجوز شکل‌گیری هم نداشته باشند.
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری یزد:
پرداخت هزینه داروخانه‌های بیماران خاص از طرف بیمه‌ها ویژه‌تر دیده شود
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری یزد گفت: یکی از حساس‌ترین مسائل در حوزه کاری ما به‌عنوان نهاد حاکمیتی در موضوعات اجتماعی موضوع بیماران خاص است.
استاندار یزد:
نگاه مسئولان استان برای ایجاد شغل با تکیه‌بر رویکرد اعتقادی باشد
استاندار یزد گفت: باید نگاه‌ها و رویکردهای مسئولان استان در بخش ایجاد شغل به‌ویژه برای فارغ‌التحصیلان دانشگاهی و بانوان با همفکری گروه‌های مختلف و با تکیه‌بر رویکرد اعتقادی تغییر پیدا کند.
مدیرکل امور بانوان استانداری یزد مطرح کرد:
توانمندسازی در همه امور دغدغه بانوان باشد
مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری یزد گفت: لازم است توانمندسازی در همه امور دغدغه بانوان باشد تا بانوانی موفق و آگاه داشته باشیم.
شرایط در همه عرصه‌ها بر قاچاقچیان تنگ شود
استاندار یزد گفت: لازم است شرایط در همه عرصه ها بر قاچاقچیان تنگ شود تا بتوانیم قاچاق را به‌تدریج حذف نماییم.
استاندار یزد هدایای دریافتی خود را اهدا کرد
استاندار یزد در حاشیه شورای اداری استان که با حضور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان محیط‌زیست برگزار شد هدایای دریافتی خود را به سازمان آموزش‌وپرورش استثنایی استان اهدا کرد.
استاندار یزد:
آلودگی هوای یزد مهار شد/ لزوم حمایت از تشکل‌های زیست‌محیطی
استاندار یزد در شورای اداری استان که با حضور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان محیط‌زیست برگزار شد با اشاره به مشکلات جدی که درزمینهٔ آلودگی هوا در استان یزد وجود داشت، گفت: با اقدامات انجام‌شده در واحدهای صنعتی و توسعه فضای سبز، آلودگی هوای یزد تا حد...
سامانه ملي ساختار دستگاه‌های اجرائي معرفی شد
دبير و جانشين رئيس كميته اصلاح ساختار به اقدامات انجام‌شده در شناسایی و مستندسازي اوليه فرآيندها پرداخت و گفت: شیوه‌نامه استقرار نظام بررسي و پذيرش انتقادات در كنار كميته نظام پيشنهادها مطرح و بررسی می‌شود.
بازدید رئیس سازمان محیط زیست از پاسگاه حفاظت محیط زیست و باغ آهو در مهریز
«معصومه ابتکار» معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان محیط‌زیست در ادامه سفر خود با حضور در شهرستان مهریز از قرق های اختصاصی،باغ آهو و پاسگاه کالمند این شهرستان بازدید کرد.
رئیس سازمان محیط‌زیست خبر داد:
استان یزد درزمینهٔ دانشگاه سبز پیشگام است/ محیط‌زیست به یک بخش و سازمان خلاصه نمی‌شود
معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان محیط‌زیست از اجرای طرح دانشگاه سبز خبر داد و گفت: استان یزد در این زمینه پیشگام است و این اقدامات می‌تواند یک الگو و نقشه راه برای دولت دوازدهم در استان یزد باشد.
افتتاح تصفیه‌خانه شهرک صنعتی یزد با حضور رئیس سازمان محیط‌زیست کشور
با حضور«معصومه ابتکار» معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان محیط‌زیست، «سید محمد میرمحمدی» استاندار یزد و جمعی از مقامات استان و کشور تصفیه‌خانه فاضلاب مشترک شهرک صنعتی و منطقه ویژه اقتصادی یزد به بهره‌برداری رسید.
استاندار یزد:
فرهنگ «مالیات‌بگیری» باید به «مالیات دهی» تبدیل شود/ مخالف فشار مالیاتی بر مردم هستیم
استاندار یزد در نشست ستاد درآمد استان گفت: ضرورت دارد فرهنگ مالیات‌بگیری به فرهنگ مالیات دهی تبدیل شود تا مردم پرداخت مالیات بر درآمد را وظیفه ملی خود بدانند.
مديريت بحران استان يزد رتبه برتر كشور در زمينه برگزاري مانور زلزله در مدارس شد
اداره كل مديريت بحران استان يزد در ارزيابي صورت گرفته از سوی وزارت آموزش‌وپرورش، سازمان مديريت بحران كشور و پژوهشگاه بین‌المللی زلزله‌شناسی، رتبه برتر در زمينه برگزاري مانور زلزله مدارس را در سطح كشور كسب کرد.
پيام استاندار يزد بمناسبت سالروز رحلت بنيانگذار كبير انقلاب و قيام ١٥ خرداد
استاندار يزد با صدور پيامي سالروز رحلت بنيانگذار كبير انقلاب حضرت امام خميني(ره) و قيام خونين پانزدهم خرداد را گرامي داشت.
مديركل پدافند غيرعامل استانداري یزد:
اقدامات لازم در راستای پیشگیری از شیوع تب کریمه کنگو صورت گرفته است
مديركل پدافند غيرعامل استانداري يزد به همراه جمعي از مسئولان سازمان دامپزشكي و جهاد كشاورزي استان از كشتارگاه صنعتي يزد و كشتارگاه معين دام مهريز بازديد و اقدامات لازم در راستاي كنترل و پيشگيري بيماري تب كريمه كنگو را تشريح كرد.
استاندار یزد:
انتخابات در استان با سلامت کامل و بالاترین میزان مشارکت برگزار شد
استاندار یزد گفت: به اذعان همه دست اندرکاران برگزاری انتخابات، روند برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا در این استان با سلامت کامل و بالاترین میزان مشارکت برگزار شد.
استاندار یزد خبرداد:
پیشرفت 80 درصدی دوخطه کردن خطوط ریلی حمل‌ونقل در استان
استاندار یزد در نشست توسعه صادرات استان گفت: دوخطه کردن خطوط ریلی حمل‌ونقل در محدوده استان 80 درصد پیشرفت داشته است و تا پایان سال از آن بهره‌برداری خواهد شد.
استاندار یزد مطرح کرد:
ضرورت پرهیز از روش‌های سرزنش‌آمیز در موضوع امربه‌معروف
استاندار یزد در نشست ستاد احیای امربه‌معروف و نهی از منکر استان اظهار داشت: رفتار ما در موضوع امربه‌معروف باید به‌گونه‌ای باشد که مردم را جذب کنیم و از روش‌های سرزنش‌آمیز و تحقیرآمیز پرهیز شود.
استاندار یزد:
کاهش بهره تسهیلات واحدهای صنعتی با افزایش ظرفیت اشتغال
استاندار یزد گفت: برای صنعت گردشگری، مسکن و کشاورزی باید تسهیلات ویژه دیده شود چراکه برخی واحدها با ارائه تسهیلات رونق بیشتری می‌گیرند.
استاندار یزد از پژوهشکده علوم تولید مثل یزد بازدید کرد
استاندار یزد روز شنبه 6 خرداد ماه از بخش های مختلف پژوهشکده علوم تولید مثل یزد بازدید کرد و با مسئولین این مرکز دیدار و گفتگو نمود. «سیدمحمد میرمحمدی» همچنین با حضور در محل احداث ساختمان جدید این پژوهشکده از آخرین وضعیت فعالیت های عمرانی صورت گرفته...
با حضور جمعی از مسئولان کشور و استان؛
مصلی بزرگ احمدآباد اردکان افتتاح شد
هم‌زمان با سالروز شکست حصر آبادان و آزادسازی خرمشهر مجموعه مصلی خاتم‌الانبیاء احمدآباد اردکان با حضور نماینده ولی‌فقیه دراستان و امام جمعه یزد، استاندار یزد، رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کشور، فرماندار اردکان و جمعی از مسئولان استان و شهرستان...
وزیر کشور از استاندار یزد و عوامل برگزاری انتخابات در استان تقدیر کرد
وزیر کشور در نامه‌ای خطاب به استاندار یزد؛ برگزاری انتخابات باشکوه 29 اردیبهشت‌ماه و تحقق مشارکت 93/4 درصدی در استان را حماسه‌ای ماندگار دانست و از استاندار یزد و عوامل برگزاری انتخابات در استان تقدیر و تشکر کرد.
حضور استاندار یزد در صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی استان به مناسبت سوم خرداد
صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی استان یزد به مناسبت فرا رسیدن سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر با حضور آیت الله«محمدرضا ناصری» نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد، «سیدمحمد میرمحمدی» استاندار یزد و جمعی از فرماندهان ارشد نظامی و انتظامی...
پیام استاندار یزد به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر
استاندار یزد با صدور پیامی سوم خرداد؛ سالروز آزادسازی خرمشهر را گرامیداشت و این حماسه شگفت و تاریخی را از یادنرفتنی دانست.
مديركل پدافند غيرعامل استانداري يزد:
مشاركت پرشور و شعور مردم در انتخابات بهترين پدافند غيرعامل است
مديركل پدافند غيرعامل استانداري در نشست آموزشي پدافند غیرعامل زيستي با اشاره به حضور گسترده ملّت ايران در انتخابات رياست جمهوري و شوراهاي اسلامي شهر و روستا اين مشاركت پرشور و شعور مردم را بهترين پدافند غيرعامل و موجب افزايش اقتدار و پايداري ملي...
استاندار یزد:
مشارکت 93/4 درصدی مردم استان یزد در انتخابات کم‌نظیر است
استاندار یزد گفت: مشارکت 93/4 درصدی مردم یزد در انتخابات امسال رکوردی کم‌نظیر در کشور است.
شوراي هماهنگي روابط عمومي هاي استان يزد:
بالاترين قدرداني از مردم همت و تلاش براي خدمت بهتر و شايسته تر به آنان است
هيات رئيسه شوراي هماهنگي روابط عمومي هاي استان يزد باصدور پيامي ضمن تشكر از حضور حماسي مردم استان دارالعباده یزد در انتخابات 29 ارديبهشت، همه مديران و كارشناسان روابط عمومي هاي استان را به قدرداني از اين اعتماد بزرگ مردم دعوت كرد و بالاترين قدرداني...
استاندار یزد از مشارکت باشکوه مردم یزد در انتخابات تقدیر کرد
استاندار یزد با صدور پیامی از مشارکت باشکوه مردم استان یزد در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا قدردانی کرد.
استاندار یزد از سه شعبۀ اخذ رأی شهرستان بهاباد بازدید کرد
به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری یزد، «سید محمد میرمحمدی» صبح جمعه 29اردی‌بهشت با حضور در شهرستان بهاباد از شعبۀ یک و چهار و پنج این شهرستان بازدید کرد.
استاندار یزد با حضور در مسجد روضیۀ محمدیه رأی خود را به صندوق رأی انداخت
به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری یزد، «سید محمد میرمحمدی» صبح جمعه 29 اردی‌بهشت، با حضور در مسجد روضۀ محمدیۀ شهر یزد رأی خود را به صندوق رأی انداخت و پس از گفت‌وگوی تلویزیونی با شبکۀ تابان، راهی شهرستان‌های بافق و بهاباد برای بازدید از شعب اخذ...
رئیس ستاد امنیت انتخابات استان:
امنیت کامل در انتخابات برقرار است
رئیس ستاد امنیت انتخابات استان و مدیرکل دفتر امور امنیتی و انتظامی استانداری یزد گفت: خوشبختانه امنیت کامل به منظور برگزاری انتخابات برقرار است.
استاندار یزد همزمان با آغاز فرآیند انتخابات:
شرایط خاص بین‌المللی و منطقه‌ای از حساسیت‌های این انتخابات است/ منتظر موفقیت ایران در همۀ رسانه‌های جهان هستیم
استاندار یزد صبح جمعه 29اردی‌بهشت در گفت‌وگو با برنامۀ «شور همبستگی» در مسجد روضیه محمدیۀ یزد گفت: اکنون در شرایط بین المللی پس از برجام قرار داریم و در فضایی هستیم که باید بتوانیم با قدرت دیپلماسی و منطق و اخلاق، همه را دربارۀ فضای بسته‌ای که برای...
رئیس ستاد انتخابات استان در جمع خبرنگاران:
678هزار نفر واجد شرایط رأی‌دهی هستند/ توصیه می‌کنیم مردم در ساعات آغازین به صندوق اخذ رأی بروند
رئیس ستاد انتخابات استان و معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار همزمان با آغاز فرایند رأی‌گیری در جمع خبرنگاران حاضر در اتاق خبر ستاد انتخابات استان یزد، گفت: خواهش ما از مردم مراجعه در ساعات اولیه اخذ رأی است و توصیۀ ما به کسانی که قصد خروج از...
استاندار يزد به مناسبت انتخابات رياست جمهوري و شوراهاي اسلامي شهر و روستا پيامي صادر كرد
استاندار يزد در پيامي بر حضور مردم در انتخابات برای عزت ملی، اقتدار نظام و سربلندی ایران و ایرانی تاكيد كرد و گفت: کسانی که ناراضی هستند و حتی مخالفان نیز در این امر مهم به صفوف مردم در پای صندوقهای رأی خواهند پیوست.
رئیس هیئت بازرسی انتخابات شهرستان یزد مطرح کرد:
357 مأمور وزارت کشور، مسئول بازرسی و حُسن اجرای جریان انتخابات شهرستان یزد
رئیس هیئت بازرسی شهرستان یزد، روز چهارشنبه 26 اردیبهشت، در حاشیه جلسه آموزشی بازرسان انتخابات شهرستان یزد گفت: 357 نفر، مسئول بازرسی و کنترل و حُسن انجام فرآیند دوازدهمين دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمين دوره شوراهای اسلامی شهر و روستای شهرستان...
بازديد مدير كل دفتر امور اجتماعي و فرهنگي از موسسه خيريه آبشار عاطفه‌ها
مديركل دفتر امور اجتماعي و فرهنگي استانداری از مؤسسه خيريه آبشار عاطفه‌ها بازدید و از اقدامات این مؤسسه برای کاهش آسیب‌های اجتماعی استان تقدیر کرد.
پیام استاندار یزد به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی
استاندار یزد با صدور پیامی به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی، ضمن تبریک این روز به‌تمامی مدیران و کارشناسان روابط عمومی های استان؛ بر نقش مؤثر روابط عمومی ها در جلب مشارکت حداکثری عموم جامعه در انتخابات پیش رو تأکید کرد.
نشست تخصصی آموزشی سربازرسان انتخابات برگزار شد
نشست تخصصی آموزشی سربازرسان انتخابات برگزار شد
نشست تخصصی آموزشی سربازرسان انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در استانداری یزد برگزار شد.
برگزاری اولین جلسه کارگروه توسعه مدیریت استانداری یزد در سال 96
اولین جلسه کارگروه توسعه مدیریت استانداری یزد در سال 96، به ریاست معاون هماهنگی اموراقتصادی و توسعه منابع استاندار برگزار شد.
استاندار یزد:
روحيه انقلابي‌گري و فداكاري جوانان دیروز ارزشمند است/ سالروز آزادسازی خرمشهر بهانه ای برای اهدای کتاب به همدیگر
استاندار یزد گفت: مي خواهيم روحيه انقلابي‌گري و ارزش‌هاي حاصل از فداكاري هاي نسل دیروز را به نسل امروز و آينده منتقل كنيم زیرا اگر جوانان با اين ارزش ها مأنوس نشوند ممكن است نسبت به انقلاب بی‌تفاوت شوند.
رئیس ستاد انتخابات استان یزد:
با قاطعیت می‌گوییم به‌سلامت انتخابات اطمینان کامل داریم
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار در جمع ناظرين انتخابات، گفت: حضور ناظران قوی در شعب ثبت‌نام و اخذ رأی و نظارت آن‌ها، موجب ایجاد اعتماد در سطح جامعه می‌شود و با قاطعیت می‌گوییم به‌سلامت انتخابات کاملاً اطمینان داریم.
استاندار یزد:
اسناد اثرگذار بر پایه‌های فكري جامعه و نشانگر رویش تفکر در دوران مختلف هستند
استاندار یزد با اشاره به دو نوع میراث ملموس و ناملموس، كتب و اسناد را در دسته میراث ناملموس دانست و گفت: اسناد و كتب بر پایه‌های فکری یک جامعه اثرگذار هستند و رویش تفکر در دوران مختلف را نشان می‌دهند.
استاندار يزد:
سمن‌ها مشاركت اجتماعي و وفای به عهد را در جامعه گسترش دهند/سمن‌ها عامل خوداتکایی و هم‌افزایی هستند
استاندار يزد در ديدار با نمایندگان سازمان‌های مردم‌نهاد استان، گفت: مشاركت و خودياري، كمك به مشاركت اجتماعي و پايبندي به عهد و وفا، همکاری و تعاون، توسعه فرهنگی و سیاسی، پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و اتکا به خرد جمعی را در جامعه اشاعه خواهند داد.
مديركل دفتر امور اجتماعي و فرهنگي استانداری يزد مطرح کرد:
تعداد تشکل‌های اجتماعي يزد، دو برابر ميانگين كشوري
مديركل دفتر امور اجتماعي و فرهنگي استانداری يزد گفت: تعداد سازمان‌های مردم‌نهاد استان یزد دو برابر میانگین کشوری است كه در اين ميان، 220 سازمان مردم‌نهاد وزارت کشوری و بقيه هم با مجوز بهزیستی و ورزش و جوانان و نیروی انتظامی هستند.
استاندار یزد در جمع اعضای انجمن کاشی و سرامیک استان:
ظرفیت‌های تولید اعلام و از بزرگ‌نمایی و سیاه نمایی ضعف‌ها پرهیز شود
استاندار یزد گفت: سرمایه‌گذاری در استان بیشتر از سال‌های قبل انجام‌شده است بنابراین برای صادرات موفق باید ظرفیت‌ها مطرح شود نه اینکه ضعف‌ها بزرگ‌نمایی و سیاه نمایی شوند.
بازدید مدیرکل مدیریت بحران استان از مناطق سیل زده شهرستان بافق
مدیرکل مدیریت بحران استانداری یزد با حضور در میان مردم مناطق سیل زده و شنیدن درد و دل‌های مردم، دستور اقدام لازم جهت برآورد و جمع بندی خسارات وارده و انعکاس آن به سازمان مدیریت بحران کشور را صادر کرد.
رئیس ستاد انتخابات استان:
کاهش 30درصدی تخلفات تبلیغاتی در استان یزد / 677 هزار و 942 نفر واجد شرایط حضور در انتخابات
رئیس ستاد انتخابات استان یزد گفت: در بحث تبلیغات هماهنگی مطلوبی بین دستگاه‌های اجرایی، قضایی، شهرداری و نظامی برقرار است و حجم تخلفات تبلیغاتی در استان نسبت به انتخابات قبل 30 درصد کاهش داشته است.
استاندار یزد با امام‌جمعه مهریز دیدار و گفتگو کرد
استاندار یزد با همراهی نماينده مردم شهرستان مهريز،ابركوه،خاتم،بافق و بهاباد،مدیرکل حوزه استاندار، فرماندار و بخشدار مهریز ضمن حضور در دفتر امام‌جمعه این شهر با وی دیدار و گفتگو کردند.
استاندار یزد:
فرهنگ عمومي باید به مشاركت عمومي منجر شود
استاندار یزد با تأکید بر اینکه جدی بودن در اعمال قانون باعث فرهنگ شدن آن موضوعات می‌شود، افزود: فرهنگ عمومي باید به مشاركت عمومي منجر شود تا اهداف کار محقق شود.
استاندار یزد در شورای توسعه و برنامه ریزی استان تاکید کرد:
احترام و کرامت همه نامزدها در انتخابات حفظ شود
استاندار یزد با بیان اینکه حفظ احترام و کرامت نامزدها ضروری است اظهارداشت: این افراد به‌صورت داوطلبانه وارد انتخابات شده اند و نباید حرمت آنان خدشه‌دار شود.
رئیس ستاد انتخابات استان:
حضور چهره‌های شاخص، تأیید صلاحیت بی‌نظیر داوطلبان شوراها را رقم زد/ برای نخستین بار همه حوزه‌های روستایی واجد شرایط برگزاری انتخابات شدند
رئیس ستاد انتخابات استان و معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار ثبت‌نام چهره‌های شاخص در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا را دلیل تأیید صلاحیت بی‌نظیر داوطلبان در انتخابات شوراهای اسلامی شهر روستا دانست و گفت: نخستین بار است که همه حوزه‌های...
بازدید سفیر جمهوری کره از مهمان شهر پناهندگان افغانستانی شهرستان تفت
سفیر جمهوری کره در دومین روز سفر خود به استان یزد با حضور در مهمان شهر پناهندگان افغانستانی شهرستان تفت از نزدیک با فعالیت صورت گرفته در این حوزه آشنا شد.
پيام استاندار يزد به مناسبت فرارسيدن نيمه شعبان
استاندار یزد در پیامی فرا رسیدن نیمه شعبان و سالروز ولادت حضرت ولی عصر(عج) را به عموم مردم خداجوی استان یزد تبریک و تهنیت گفت.
استاندار يزد:
بهره‌برداری از معادن علمي و با حداقل خسارت باشد
استاندار يزد در همايش نقش معدن در توسعه كشور گفت: استخراج از معادن با رویکرد حفظ منابع طبيعي كشور شامل پوشش گياهي، جانوري، منابع معدني و كاركرد علمي باشد.
استاندار يزد:
استان يزد آماده همکاری درزمینه گردشگری با بنیاد مستضعفان است
استاندار يزد گفت: با توجه به اهميت توسعه گردشگري در استان يزد، آمادگي همكاري با بنياد مستضعفان در رابطه با توسعه خدمات گردشگري استان راداریم.
استاندار یزد:
پناهندگان و اتباع خارجی در استان یزد از حقوق شهروندی برخوردارند
استاندار یزد در دیدار با سفیر جمهوری کره گفت: پناهندگان به استان یزد مانند دیگر مردم این استان از حقوق شهروندی برخوردارند و خوشبختانه تاریخ نشان داده است که در طول تاریخ ادیان مختلف زندگی مسالمت‌آمیزی در یزد داشته‌اند.
مدیرکل اداره امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری:
استان یزد کانون زندگی مسالمت‌آمیز اتباع پناهنده است
مدیرکل اداره امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری گفت: استان یزد تنها کانون زندگی مسالمت‌آمیز ادیان مختلف در طول تاریخ نبوده است، بلکه این استان کانون زندگی مسالمت‌آمیز اتباع پناهنده با همشهریان یزدی است.
سفیر جمهوری کره در یزد:
گسترش دوستی، تعامل و افزایش روابط با ایران در دستور کار است / کمک به پناهندگان را سبکی از سرمایه‌گذاری می‌دانیم
سفیر جمهوری کره در دیدار با استاندار یزد اظهار داشت: هدف کشور کره جنوبی از تلاش برای گسترش روابط دوجانبۀ فقط بحث اقتصادی صنعت توریسم نیست بلکه هدف افزایش دوستی، نزدیکی، تعامل، درک و روابط میان دو ملت است.
مدیرکل مدیریت بحران استانداری یزد خبر داد:
خسارت 35 میلیاردی بارش تگرگ به کشاورزان شهرستان ابرکوه / کشاورزان و باغداران موضوع بیمه را جدی بگیرند
مديركل مديريت بحران استانداری یزد ضمن بازديد از باغات و مزارع خسارت‌دیده شهرستان ابرکوه از زيان 35 ميليارد توماني باغداران و كشاورزان این شهرستان خبر داد.
استاندار یزد:
تجلیل از مقام معلم به فرهنگ عمومی جامعه تبدیل شود
استاندار یزد در جلسۀ شورای آموزش‌وپرورش استان که باهدف تجلیل از معلمان منتخب و تأثیرگذار استان برگزار شد، ابراز امیدواری کرد که تجلیل از مقام آموزشی و پرورشی معلمان به فرهنگ عمومی جامعه تبدیل شود.
هم‌زمان با سراسر کشور؛
دومین مانور سراسری شبیه‌سازی روز انتخابات در استان یزد برگزار شد
مدیر فناوری اطلاعات استانداری و رئیس کمیته فناوری اطلاعات ستاد انتخابات استان گفت: دومین مانور سراسری شبیه‌سازی روز انتخابات با ايجاد 150 شعبه فرضی در استان برگزار شد.
مدیرکل برنامه‌ریزی، نوسازی و تحول اداری استانداري يزد خبر داد:
سامانه آموزشي جام راه‌اندازی شد
مدیرکل برنامه‌ریزی، نوسازی و تحول اداری استانداري يزد گفت: دوره‌های آموزشي در سيستم يكپارچه جام اعلام می‌شود و از طريق اين سامانه كارمندان می‌توانند براي شركت در دوره‌های آموزشي ثبت‌نام كنند.
مدير كل دفتر اجتماعي و فرهنگي استانداری یزد:
آماده همکاری با سازمان های مردم نهاد در حوزه کاهش آسیب های اجتماعی هستیم
مديركل دفتر اجتماعي و فرهنگي استانداري يزد گفت: دفتر امور اجتماعي استانداري آمادگي دارد تا زمينه فعاليت و مشاركت سازمان هاي مردم نهاد در جهت كاهش آسيب هاي اجتماعي را فراهم كند.
دورۀ آموزش نرم‌افزار شعب نیمه مکانیزۀ انتخابات برگزار شد
دورۀ آموزشی مربیان نرم‌افزار شعب نیمه مکانیزه، هم‌زمان با سراسر کشور در استان یزد برگزار شد.
رئیس ستاد انتخابات استان:
بار اصلی اجرای قانون بر دوش اعضای شعب ثبت‌نام و اخذ رأی است
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار و رئیس ستاد انتخابات استان بار اصلی اجرای قانون انتخابات را بر دوش اعضای شعب ثبت‌نام و اخذ رأی دانست و گفت: تأیید صلاحیت گسترده داوطلبان عضویت در شوراهای اسلامی شهر و روستا در کشور و استان نشانۀ حضور شایستگان در...
پيام معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار به مناسبت روز جهاني بيماري هاي خاص و صعب العلاج
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار يزد طي پيامي به مناسبت روز جهاني بيماري هاي خاص و صعب العلاج از انجمن هاي حمايت از بيماران تالاسمي استان يزد، حمايت از بيماران ام اس قمر بني هاشم، كانون هموفيلي ايران شعبه يزد، انجمن خيريه حمايت از بيمارن كليوي...
استاندار یزد:
ضرورت تشخیص راه‌کارهای پیشگیری از جعل اسناد هوشمند
استاندار یزد گفت: ضرورت دارد گروهی کارآمد و قوی از متخصصان فناوری اطلاعات تشکیل شود تا مباحث حساس و مهم هوشمند سازی اسناد را بررسی و راه‌کارهای پیشگیری ازاین‌گونه جرائم را ارائه دهند.
مديركل پدافند غيرعامل استانداري یزد :
علت مسموميت دانشجويان دانشگاه يزد در حال بررسي است/ آشپزخانه خوابگاه دانشجويان پسر دانشگاه يزد پلمپ شده است
مديركل پدافند غيرعامل استانداري يزد با اشاره به موضوع مسموميت غذايي دانشجويان دانشگاه يزد گفت: حال عمومي همه دانشجويان بهبودیافته و علّت اين مسموميت از سوي تیم‌های كارشناسي در حال بررسي است و به‌محض مشخص شدن به رسانه‌ها و مردم استان اعلام می‌شود.
استاندار یزد در پیامی به مناسبت روز جوان؛
نقشه راه توسعه و رشد استان با درايت جوانان عملي می‌شود
استاندار یزد با صدور پیامی هفتۀ جوان را به همه جوانان خوش آتیه و خونگرم استان یزد شادباش گفت و اظهار داشت: نقشه راه توسعه و رشد همه‌جانبۀ استان با درايت و همكاري جوانان به‌عنوان نيرويی محرك و عظیم، عملي می‌شود.
نمایش 1 - 100 از 7,550 نتیجه
آیتم در هر صفحه 100
از 76