در آغازین روزهای دهه مبارک فجر؛


در آغازین روزهای دهه مبارک فجر و بلوغ انقلاب اسلامی، کافه غذا و ساختمان اقامتگاه مجتمع فرهنگی،ورزشی و رفاهی کارگران یزد با حضور معاون پارلمانی وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی و معاون اقتصادی استاندار یزد به بهره برداری رسید.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری یزد،  درآغازین روزهای دهه مبارک فجر، کافه غذا (مجتمع غدیر) و ساختمان اقامتگاه مجتمع فرهنگی،ورزشی و رفاهی کارگران یزد با حضور « میرهادی قره سید رومیانی» معاون امور مجلس،حقوقی و استان های وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی و « علی زینی وند » معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار یزد به بهره برداری رسید.
احداث ساختمان اقامتگاه و توسعه  فرهنگی مجتمع فرهنگی،ورزشی و رفاهی کارگران استان یزد از سال 1388 آغاز شد و طبقه اول این پروژه به متراژ 630 متر مربع با اعتباری بالغ بر 14هزار میلیون ریال تکمیل و افتتاح شد.
این اقامتگاه شامل 19 اتاق با ظرفیت 40 نفر و مجهز به کافی شاپ روباز آماده ارائه خدمت به کارگران پرتلاش در سراسر کشور می باشد.
کافه غذا مجموعه فرهنگی،ورزشی و رفاهی کارگران (غدیر) نیز در زمینی به مساحت 2400 مترمربع از سال 1395 آغاز شد که شامل ساختمان کافه غذا،8 آلاچیق و محوطه سازی است و این پروژه با اعتباری بالغ بر 4500 میلیون ریال از محل اعتبارات داخلی این مجموعه افتتاح شد.

*خبرنگار:فاطمه شریفی
*عکاس:محسن سلمانی


آدرس کوتاه :