استاندار یزد در پیامی فرارسیدن سال نو و عید باستانی نوروز را به آحاد مردم استان یزد تبریک گفت.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری یزد، متن کامل پیام نوروزی «محمد علی طالبی» بدین شرح است:
حکم میر نوروزی که بر زمین جاری می‌شود، شکوفه‌ها که از شاخ درختان سر بر می‌آورند و شوری که در طبیعت برای رستن و زیبا شدن در می‌گیرد، پیش از هر چیز یادآورمان می‌شود که کرختی و رکود هیچ زمستانی ماندگار نیست و مادام که امید هست، هیچ سرمایی توان فسردن روح انسانها را ندارد.
یزد، این میراث ارزشمند جهانی، خود را با گامهای بهار هماهنگ کرده و این سرزمین قد کشیده در بستر خشت و آفتاب و این جهان خفته در آغوش کویر، برای میزبانی شایسته از گردشگران و مسافران نوروزی مهیا شده تا از این رهگذر و فرصت مغتنم، زیبایی های کم نظیرش را به رخ کشیده و توانمندی های ممتازش را در حوزه گردشگری، به عالی ترین شکل ممکن عرضه نماید.
من نیز به مانند همه هم استانی های عزیز و سختکوشم در جای جای این استان بلند آوازه، فرارسیدن بهار و گره گشایی طبیعت به سرپنجه تدبیر خداوندی را تبریک می‌گویم و امیدوارم که سال 1398، سال آبادانی و بالندگی روز افزون ایران عزیز بوده و این سال، سرآغازی نو و مبارک برای تحول در مسیر توسعه و اعتلای یزد، با مشارکت فعالانه و مسئولانه یکایک مردم دوست داشتنی، مهربان و بهار طینت استانم، یزد باشد. و آرزو می‌کنم سال پیش رو برای همگان سالی پر از شور و امید و نشاط و نیز سالی همراه با بهروزی و سعادت برای همه، سال چیرگی بر مشکلات و تبدیل ناخرسندی ها به بهترین احوال باشد.
آدرس کوتاه :