به مناسبت دهه مبارک فجر؛


استاندار یزد همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر نمایشگاه «40 نمایشگاه، 40 شهر» در مجتمع فرهنگی هنری دیدار تفت را افتتاح کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری یزد، صبح روز چهارشنبه 17 بهمن ماه، «محمدعلی طالبی» استاندار یزد در ادامه سفر خود به شهرستان تفت، با حضور در مجتمع فرهنگی هنری دیدار تفت، نمایشگاهی که تحت عنوان «40 نمایشگاه، 40 شهر» در مجتمع فرهنگی هنری دیدار تفت برگزار شده را افتتاح و از این نمایشگاه بازدید کرد.
در این نمایشگاه که به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر در شهر تفت برگزار شده، آثار برگزیده جشنواره های هنرهای تجسمی کشور در قالب 40 اثر نقاشی در سبک های مختلف که طی 40 سال گذشته حائز رتبه های برتر جشنواره هنرهای تجسمی فجر شده اند در معرض نمایش عموم شهروندان قرار گرفته است.
علاوه بر آثار نقاشی قرار گرفته در این نمایشگاه، آثاری از هنرمندان تفتی در زمینه های خوشنویسی، طراحی و نقاشی و نقاشی خط با خودکار و آثاری از بانوان هنرمند تفتی نیز ارائه شده است.
علاقه مندان به بازدید از این نمایشگاه می توانند همه روزه از 17 تا 25 بهمن به نگارخانه مجتمع فرهنگی هنری دیدار تفت مراجعه کنند.

*خبرنگار:فاطمه شریفی
*عکاس:رضا زارع


آدرس کوتاه :