با حضور معاون سياسي،امنيتي و اجتماعي استاندار يزد؛


با حضور معاون سياسي،امنيتي و اجتماعي استاندار يزد از تلاش هاي « محمد اسماعيلي عقدا» تقدير و « فخرالسادات آقايي ميبدي» به عنوان بخشدار بفروئيه و اولین بخشدار زن در استان معرفي شد.

به گزارش اداره كل روابط عمومي استانداري يزد،مراسم تكريم و معارفه بخشدار بفروئيه همزمان با شوراي اداري شهرستان ميبد و با حضور «احمد ترحمي» معاون سياسي،امنيتي و اجتماعي استاندار يزد،« سيدمهدي طلايي مقدم » مديركل دفتر امور سياسي،انتخابات و تقسيمات كشوري استانداري و جمعي از مديران و مسئولان شهرستاني در سالن اجتماعات فرمانداري ميبد برگزار شد.
معاون سياسي،امنيتي و اجتماعي استاندار يزد در اين جلسه با قدرداني از تلاش هاي « محمد اسماعيلي» در جايگاه بخشدار بفروئيه بيان كرد: انتصاب اولين بخشدار زن در استان اتفاقي مبارك است  و اين گونه انتصاب ها جنبه تبليعاتي ندارد زيرا اعتقاد داريم كه بانوان مي توانند با سلامت نفس،دقت و انضباط  به خوبي در مسئوليت هاي مختلف خدمات رساني كنند.
«احمد ترحمي» افزود:زن بودن يك محدوديت نيست،بلكه توانمندي،فرصت و ظرفيتي است كه بهره گيري از آن در ايفاي نقش هاي مختلف و در سايه همكاري و تعامل مي تواند تجربه هاي موفق و مفيدي را  در عرصه خدمت و هموار سازي مسير پيشرفت رقم بزند.
ترحمي خاطرنشان كرد: براي انتخاب بخشدار بفروئيه گزينه هاي متعددي پيشنهاد شد كه با در نظر گرفتن توانمندي و مشورت از نخبگان، جنبه هاي مختلف اين موضوع براي رسيدن به گزينه مناسب مورد بررسي قرار گرفت و تاكيد ما در این انتخاب،بر بهره مندي از ظرفيت و نيروهاي وزارت كشور و ترجيحا بومي بود.
وي با تاكيد بر همكاري بخش هاي مختلف در راستاي توسعه و پيشرفت شهرستان ميبد ادامه داد: با توجه به شعار سال كه رونق توليد نام گرفته است،باید توجه داشت كه توليد ابعاد مختلفي را شامل مي شود و ظرفيت هاي نخبگان و خيرين در شهرستان ميبد و هرگونه پتانسيلي كه مي تواند ايجاد سرمايه و اشتغال به همراه داشته باشد بايد مورد استفاده قرار گيرد.
معاون استاندار يزد به انتخابات پيش روي مجلس شوراي اسلامي اشاره و  اظهار داشت: برگزاري انتخاباتي سالم ،قانونمند با مشاركت حداكثري هدف است و اميدواریم روند انسجام و همگرايي مردمي در كشور اين موضوع را بخوبي تقويت كند.
ترحمي در پايان گفت:در سيل اخير نيز شاهد همبستگي مردمي و فعاليت نيروهاي دولتي،انتظامي، سپاه و بسيج در كنار يكديگر براي خدمت رساني به مردم هستيم و استان يزد نيز با اعزام تيم هاي عمراني و امدادي در اين عرصه حضور دارد.

*خبرنگار:فاطمه شريفي
 


آدرس کوتاه :