استاندار یزد تأکید کرد:


استاندار یزد در مراسم نواخته شدن زنگ انقلاب در آموزشگاه شهید جهانی بهمن ابرکوه بر ضرورت تبیین دستاوردها، ‌آرمان ها و اهداف انقلاب و بازگویی آنها به نسل جوان تاکید کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری یزد، روز شنبه ۱۳ بهمن ماه‌ و همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر با حضور "‌محمدعلی طالبی" ‌استاندار یزد، "محسن صادقیان" معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار، "عباس حیدری" ‌مشاور و مدیرکل حوزه استاندار، امام جمعه و فرماندار شهرستان ابرکوه و جمعی از مدیران استان ‌و شهرستان زنگ انقلاب در آموزشگاه متوسطه اول دخترانه ""‌شهید اصغر جهانی" مهردشت بهمن ابرکوه نواخته شد.
استاندار یزد در این مراسم ضمن گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و یاد و خاطر همه کسانی در این راه تلاش و ایثارگری کرده و دستاوردهای بزرگ انقلاب را به نسل امروز و آینده تقدیم نموده اند، ‌گفت: مهم ترین مسئولیت و وظیفه همه ما در شرایط فعلی، تبیین دستاوردهای انقلاب و بازگویی آنها برای نسل جوان است که تصویر روشنی از دوران انقلاب و قبل از آن ندارند.
"‌محمدعلی طالبی" ‌ادامه داد: ممکن است نسل ‌نوجوان و جوان ما در مواجهه با شرایط امروز و تبلیغات مسموم دشمنان انقلاب و نظام جمهوری اسلامی، دچار شبهه شوند که وظیفه ما رفع این شبهه ها می باشد.
وی افزود: امروز بیان و بازگویی آرمان ها و اهداف انقلاب اسلامی، تبیین شرایطی که نسل انقلاب در آن قرار داشتند و مردم به خاطر آن به پا خاستند و انقلاب کردند، مهم ترین مسئولیت ‌همه ماست.
طالبی خاطرنشان کرد : جایگاه فعلی ایران در حوزه های مختلف نسبت به قبل از انقلاب، خصوصا در بُعد علمی و آموزشی، کاملا قابل مقایسه است زیرا ایران به یکی از پر سرعت ترین کشورهای دنیا در حوزه پیشرفت علم و فناوری تبدیل شده است.
استاندار یزد در پایان سخنان خود گفت: لازم است نوجوانان و جوانان به ویژه دانش آموزان به مطالعه تاریخی عمیق در رابطه با شرایط کشور، شناخت آرمان ها و اهداف انقلاب بپردازند تا در مسیر همان اهدافی که اعتلای کشور را به دنبال دارد، گام بردارند.

‌★‌ خبرنگار: مجید وفایی شاهی★
★عکس: رضا زارع★


آدرس کوتاه :