"سردار محمدرضا میرحیدری" فرمانده نیروی انتظامی استان با اهدای لوح تقدیر از تلاش های "محمد‌صادق طهماسبی" مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری یزد و اقدامات و فعالیت های این اداره کل تجلیل کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری یزد، به مناسبت هفته نکوداشت پدافند غیرعامل فرماندهی نیروی انتظامی استان در اداره کل پدافند غیرعامل استانداری یزد حضور یافت و با اهدای لوح تقدیر، از تلاش های مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری یزد و ‌فعالیت ها‌ی کارشناسان و کارکنان این اداره کل تجلیل کرد.
"سردار محمدرضا میرحیدری" در این ‌دیدار فعالیت در حوزه پدافند غیرعامل را تلاش در عرصه جهادی خاموش دانست و ضمن قدردانی از همکاری های انجام شده بین اداره کل پدافند غیرعامل استانداری و نیروی انتظامی استان، گفت: این فرماندهی آمادگی خود را جهت هرگونه همکاری و هماهنگی در راستای تقویت پدافند غیرعامل اعلام می دارد.
وی ادامه داد: خوشبختانه همکاری بین دستگاهی و تعامل به وجود آمده بین نیروی انتظامی استان یزد ‌و این اداره کل بسیار خوب بوده است.
سردار میرحیدری از "محمدصادق طهماسبی" به عنوان آزاده ‌فداکار یاد و خاطر نشان کرد: روحیه تعامل، تعهد و کارآمدی مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری یزد موجب شده است تا برنامه‌ها و فعالیت‌های استان در حوزه پدافند غیرعامل در همه ماموریت ها به نحو مطلوب اجرا شود.
طهماسبی مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری و دبیر شورای پدافند غیرعامل استان نیز در این دیدار ضمن قدردانی از حمایت های استاندار محترم و معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار به عنوان رئیس و جانشین شورای پدافند غیرعامل استان از همکاری های نیروی انتظامی استان در راستای تحقق اهداف پدافند غیرعامل تشکر ‌و قدردانی کرد.

★خبرنگار: مجید وفایی شاهی★
آدرس کوتاه :