مديركل امور انتظامي و پدافند غيرعامل وزارت كشور و رئيس سازمان پدافند غيرعامل با ارسال لوح تقدير از تلاش هاي مديركل پدافند غيرعامل استانداري يزد در فرهنگ سازي و پيشبرد سياست ها، اهداف و برنامه هاي پدافند غيرعامل در استان تجليل كردند.

به گزارش روابط عمومي استانداري يزد، «عليرضا عادلي» مديركل امور انتظامي و پدافند غيرعامل وزارت كشور در متن لوح تقدير خطاب به «محمدصادق طهماسبي» مديركل پدافند غيرعامل استانداري آورده است:
تلاش هاي مجدّانه، صادقانه و اهتمام جنابعالي در پيشبرد سياست ها، اهداف و برنامه ها در راستاي فرهنگ سازي، ارتقاي پايداري ملّي و رعايت اصول و ملاحظات پدافند غيرعامل شايسته تقدير و تشكّر است.
بديهي است اين موفقيت ها، نتيجه همسوئي، هم فكري و همكاري تمامي دست اندركاران و دستگاه هاي اجرائي مرتبط با پدافند غيرعامل استان بوده است.
اميد است در سايه مجاهدت، وفاق و همدلي همه عناصر، شاهد رشد و بالندگي پدافند غيرعامل در همه عرصه ها باشيم.
توفيق شما را در سايه الطاف الهي و عنايات حضرت بقيه الله الاعظم (عج)، از درگاه خداوند سبحان مسئلت مي نمايم.
َهمچنين «سردار غلامرضا جلالي» رئيس سازمان پدافند غيرعامل كشور با ارسال لوح تقدير جداگانه اي از زحمات مديركل پدافند غيرعامل استانداري قدرداني كرد.
در متن لوح تقدير رئيس سازمان پدافند غيرعامل كشور خطاب به دبير شوراي پدافند غيرعامل استان آمده است:
بدين وسيله از زحمات، تلاش ها و مجاهدت هاي جنابعالي در برنامه هاي سالانه استان در عرصه اعتلاي پدافند غيرعامل و فرهنگ سازي مفاهيم و اصول آن، تقدير و تشكّر مي گردد و بي ترديد اجر اخروي شما نزد خداوند تبارك و تعالي و امام زمان (عج) محفوظ و ماجور خواهد بود.
اميد است همواره در مسير پيشرفت و تحقق ماموريت هاي سازمان پدافند غيرعامل، موفق و مويد باشيد.
گفتني است افتتاح مركز ملّي و خيّري مهارت آموزي و آموزشي زنده ياد جوكار (CBRNE) در استان يزد به عنوان يك مركز منحصر به فرد در كشور در زمينه مهارت آموزي نيروهاي عملياتي و امدادي براي مقابله با خطرهاي شيميائي، بيولوژيك، راديواكتيو، زيستي، هسته اي و انفجاري، اجرائي شدن تدوين طرح جامع پدافند غيرعامل استان، راه اندازي شوراي پدافند غيرعامل در 10 شهرستان استان، پي گيري تدوين نقشه خطرپذيري و پهنه بندي استان به ويژه در حوزه تهديدات زيستي و پي گيري تشكيل قرارگاه دفاع فرهنگي از جمله اقدامات انجام شده در دوره مديريت طهماسبي مديركل پدافند غيرعامل استانداري يزد بوده است.
 
آدرس کوتاه :