معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار:


معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار یزد در مراسم نشان محبت بر استفاده از ظرفیت های استان و تقویت نقش و مشارکت گروه‌های مردمی و خیرین در بازسازی عتبات عالیات ‌تاکید کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری یزد، روز چهارشنبه ۱۷ بهمن ماه با حضور "آیت الله محمدرضا ناصری" نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد، "علی زینی وند" معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار، "فتح الله جمیری فرمانده سپاه الغدیر" ائمه جمعه و جمعی از مسئولان استان مراسم "نشان محبت" به منظور جلب کمک های مردمی و خیرین اصناف و دستگاه‌ها و نهادهای استان در بازسازی و بهسازی عتبات عالیات در فرهنگسرای غدیر یزد برگزار شد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار در این مراسم با تبریک ایام الله دهه فجر با بیان اینکه استان یزد حسینیه ایران است، گفت: عزاداری های مردم استان برای ائمه اطهار(‌ع) به یک نشان هویت شیعه تبدیل شده است و این عزاداری ها ریشه عمیق تاریخی، مذهبی، شیعی و ایرانی دارد.
"علی زینی وند" ادامه داد" در ایام محرم و صفر هر سال مردم بسیاری از نقاط مختلف کشور و دنیا به یزد می آیند تا ‌عزاداری های مردم را مشاهده کنند و این افتخاری برای یزدی هاست.
وی مناسبت‌هایی مانند اربعین حسینی را نشان هویتی دانست که وجود داشته اما به برکت نظام جمهوری اسلامی ایران تقویت شده است و امروز گردهمایی و پیاده روی بزرگ اربعین حسینی امنیت ساز، اعتماد ساز و هویت ساز است.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار خاطرنشان کرد: اگر دشمنان نظام و کشورهایی مانند آمریکا و رژیم غاصب اسرائیل که می‌خواهند این هویت‌های جهان شیعه را کمرنگ و کم اهمیت جلوه دهند، مناسبتی را در گوشه ای از سرزمین ‌خود داشتند که برای آنها می توانست هویت سازی کند و ذره ای مردم را به دور هم جمع نماید چه دلارهایی که حاضر بودند هزینه کنند تا این حرکت ها و گردهمایی ها شکل گیرند.
زینی وند در پایان سخنان خود بر استفاده از ظرفیت های استان و تقویت نقش مشارکت گروه‌های مردمی و خیرین در بازسازی عتبات عالیات تأکید کرد.

★خبرنگار: مجید وفایی شاهی★
★عکس: محسن سلمانی★


آدرس کوتاه :